Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 3. kola

Podgorje - Sloga (DS)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Smrček M.,Penava, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Alen Đureš(25)i Luka Vukšić(33), gosti:/.

Napredak - Turanovac         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Bošnjak,Herent,Smrček I., delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/, gosti:Antonio Potonjac(7 i 83).

Mladost (V) - Sokol         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Matić,Grujić,Moslavac, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Kovač(41 i 43)i Josip Kovač(30),gosti:Darko Bušentinčan(65).

Gradina - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vukman,Dežmarić,Majstorović I., delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Antonio Klasić(40).

Graničar Bušetina - Graničar (ŽL)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Selenić,Blažević I.,Orač, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Danijel Štefović(7)i Slaven Slanac (87),gosti:/.

Sveti Đurađ - Turnašica         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Gašparić,Duvnjak, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Igor Bajser(58),gosti:/.

Drava - St. Brezovica         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Cafuta,Mesarić,Pejić M., delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Ivan Mareković(11 sa 11m i 31 sa 11m),gosti:Zvonimir Juhas(15). LISTA STRIJELACA : 8 zgoditaka Zvonimir Juhas (Stara Brezovica),5 zgoditaka : Saša Crnec (Turnašica),4 zgoditka : Vladimir Puškarić (Gradina),Mihael Bistrović(Sokol),Antonio Paulović(Drava),Ivan Mareković(Drava)i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Drava Terezino PoljeDrava 32109-4 7
2. Gradina GradinaGradina 320116-2 6
3. Sokol MilanovacSokol 320113-3 6
4. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 320113-6 6
5. Turnašica TurnašicaTurnašica 32017-2 6
6. Podgorje PodgorjePodgorje 32014-1 6
7. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 32016-4 6
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 32017-6 6
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 31116-6 4
10. Turanovac TuranovacTuranovac 31023-4 3
11. Napredak RušaniNapredak 31028-10 3
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 31023-12 3
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 30031-18 0
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 30035-23 0

Sljedeće kolo

Podgorje - Mladost (V), Podgorje, 12.9.2015. u 17,oo
Sloga (DS) - St. Brezovica, Dugo Selo, 13.9.2015. u 17,oo
Turnašica - Drava, Turnašica, 13.9.2015. u 17,oo
Graničar (ŽL) - Sveti Đurađ, Gradina, 13.9.2015. u 17,oo
Turanovac - Graničar Bušetina, Turanovac, 13.9.2015. u 17,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Napredak, Okrugljača, 13.9.2015. u 17.oo
Sokol - Gradina, Milanovac, 13.9.2015. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.