Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 3. kola

Napredak - Mladost (V)         3 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vicić,Hudi,Jozić M., delegat: Miklošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Damir Litrić(54),Robert Šain(61)i Tomislav Škvarić(81),gosti:Božidar Lelek(44), Domagoj Kralj(69)i Antonio Špoljarić(77).

Turnašica - Sveti Đurađ         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Matić,Ferić,Duvnjak, delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dominik Blažinčić(79),gosti: Željko Pšihistal(62 i 66),Milan Filipović (5) i Marino Grizelj(41).

Slaven - Graničar Bušetina         0 : 6 ( 0 : 2 )
Suci: Špiranec,Mesarić,Melinčević, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Slaven Slanac(16),Igor Popović(45),Valentino Pavlak(58),Janko Brlas(62), Danijel Borić(68)i Roberto Meseš(75).

Bilogora 1947 - Turanovac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Majstorović I.,Lješčak, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matija Toljan(83),gosti:/.

Gradina - Sokol         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Rešetar,Oklopčić, delegat: Krunoslav Hudi
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Goran Duvnjak(25 sa 11m i 51), Nenad Počuć(50 i 80)i Matej Podnar(90),gosti:/.

Drava - Omladinac         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta,Smrček M.,Moslavac L., delegat: Sreš
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Alen Berda(7),gosti:/.

Podgorje - St. Brezovica         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Svirkovski,Oršulić, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Valentino Cik(42)i Marko nŠandrk(71),gosti:/. LISTA STRIJELACA:3gola:Antun Posavec(Bilogora 1947), Filip Jelčić(Omladinac),Marko Čandrk(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 330012-1 9
2. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 330010-0 9
3. Podgorje PodgorjePodgorje 33006-1 9
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 32107-5 7
5. Drava Terezino PoljeDrava 32014-3 6
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 31115-5 4
7. Turanovac TuranovacTuranovac 31114-4 4
8. Napredak RušaniNapredak 31115-6 4
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 31024-5 3
10. Sokol MilanovacSokol 31025-8 3
11. Omladinac KorijaOmladinac 30124-6 1
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 30123-7 1
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 30031-9 0
14. Slaven DetkovacSlaven 30031-11 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Mladost (V), Sveti Đurađ, 11.9.2016. u 17,oo
St. Brezovica - Napredak, Brezovica, 11.9.2016. u 17,oo
Omladinac - Podgorje, Korija, 11.9.2016. u 17,oo
Sokol - Drava, Milanovac, 11.9.2016. u 17,oo
Turanovac - Gradina, Turanovac, 11.9.2016. u 17,oo
Graničar Bušetina - Bilogora 1947, Bušetina, 11.9.2016. u 17,00
Turnašica - Slaven, Turnašica, 11.9.2016. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.