Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 4. kola

Podgorje - Graničar Bušetina         1 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: M.Vecko,Dežmarić,Matić, delegat: Moslavac
gledatelja oko 70. strijelci:domači:Javorović(47), gosti:Sabo(58i83)iA.Klasić(86i89)

Tehničar - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 8 ( 0 : 6 )
Suci: I.Vecko,Cvijanović,I.Smrček, delegat: Kuzman
gledatelja oko 40. strijelci:domaći:Bičanić(729, gosti:Miler(7,13 I 23),Porga(17i24), Šimunić(60i65)i Đurasek(43)

Mladost (Mi) - Sveti Đurađ         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Krmpotić,Stanić,Oklopčić, delegat: Holeš
gledatelja oko 80. strijelci:domači:-,gosti:-,

Turnašica - Standard         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Gomerčić,Botković,Marin Brlas, delegat: Erhatić
gledatelja oko 50. strijelci:domači:Jakupec(73), gosti:Nukić(19i41),T.Makar(57)i M.Makar (65),

Grabić - Mladost (V)         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Vinovrški,Grđan,Biškupović, delegat: Vrbaslija
gledatelja oko 20. strijelci:domaći:Benko(10), gosti:Špoljarić(67),Žalac(71)iI.Jurić(90)

Mladost (B) - Slavonija         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Adamović, delegat: Špoljar
Utakmica je zbog vode na terenu za igru u Slado- jevcima odigrana u Bakiću.Gledatelja oko 100. strijelci:domači:nitko, gosti:Nađ(2)i Hodak(21),

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sloga (Z)         4 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Penava,Horvatinović,Marinović, delegat: Rakošević
gledatelja oko 50. strijelci:domaći:Petrinić(12i76 sa 11m),Slavić Slavić(33)i M.Balogović(79), gosti:Z.Balogović(20-autogol),Kušar (45),I.Barukčić(53)i Durmiši(57) *****lista strijelaca***** 5 golova:Alen Hodak(Slavonija), 4 gola : Matija Nađ(Slavonija),Borko Bjelajac (Grabić)i Marko Nukić(Standard)i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 440010-4 12
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 422016-2 8
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 422010-3 8
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 42207-4 8
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 420210-10 6
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 41217-7 5
7. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 41216-10 5
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 40403-3 4
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 41128-9 4
10. Podgorje PodgorjePodgorje 41126-8 4
11. Tehničar CabunaTehničar 41127-16 4
12. Mladost (B) BakićMladost (B) 41033-9 3
13. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 402212-16 2
14. Grabić GrabićGrabić 40136-10 1

Sljedeće kolo

Sloga (Z) - Podgorje, Zdenci, 26.9.2010. u 16,3o
Mladost (B) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Bakić, 26.9.2010. u 16,3o
Mladost (V) - Slavonija, Vukosavljevica, 26.9.2010. u 16,3o
Standard - Grabić, Nova Šarovka, 26.9.2010. u 16,3o
Sveti Đurađ - Turnašica, Sveti Đurađ, 26.9.2010. u 16,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Mi), Čađavica, 26.9.2010. u 16,3o
Graničar Bušetina - Tehničar, Bušetina, 26.9.2010. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.