Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 4. kola

Brana - Gradina         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Šamu,Ferić,Martinušić, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/.,gosti:Velimir Jurišić(7),Goran Duvnjak(22),Vladimir Puškarić(57),Robert Šajin(62 sa 11m)i Saša Ivošević(80).

Podgorje - Graničar Bušetina         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Špiranec,Smrček M.,Mikić, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mateo Jurković(44 i 49),Karlo Pelko(58 i 65)i Antun Podgornik(31),gosti: Danijel Štefović(77 sa 11m).

Omladinac - Drava         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko I.,Smrček I.,Marinović, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 170. Strijelci:domaći:Renato Giba(30 sa 11m),Marko Šandrk(63)i Vedran Grubić),gosti: /.

Mladost (V) - Sloga (DS)         5 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Majstorović L.,Mesarić,Majstorović I., delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Igor Kovač(2,43,45 i 51)i Filip Resler(61),gosti: Tomislav Kovačević(6).

Kladare - Turnašica         4 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Matić,Duvnjak,Oklopčić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dino Marek(57 sa 11m),Antonio Maresić(65),Matija Jakupec(80)i Martin Šubić(82), gosti:Saša Stefanić(11 i 75),Petar Škrinjar(21)i Saša Crnec(25 sa 11m).

Sokol - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Blažević T.,Grujić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tin Szabo(37 i 52 sa 11m)i Strahinja Kepec(70),gosti:Antonio Klasić(65).

St. Brezovica - Sveti Đurađ         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Košić,Brlas J., delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Slaven Turković(21 i 90),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 7 zgoditaka: Željko Pšihistal(Sveti Đurađ)i Igor Kovač(Mladost-Vukosavljevica),6 zgoditaka:Antun Podgornik(Podgorje),5 zgoditaka:Vedran Grubić (Omladinac),Antonio Paulović(Drava)i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 440013-2 12
2. Podgorje PodgorjePodgorje 430115-7 9
3. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 430114-6 9
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 430112-5 9
5. Drava Terezino PoljeDrava 430112-6 9
6. Gradina GradinaGradina 430111-7 9
7. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 420213-9 6
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 41218-10 5
9. Sokol MilanovacSokol 41124-7 4
10. Brana BačevacBrana 41127-15 4
11. Kladare KladareKladare 40319-11 3
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 40139-16 1
13. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 40041-13 0
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 40044-18 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Brana, Sveti Đurađ, 21.9.2014. u 16,3o
Sokol - St. Brezovica, Milanovac, 21.9.2014. u 16,3o
Turnašica - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Turnašica, 21.9.2014. u 16,3o
Sloga (DS) - Kladare, Dugo Selo, 21.9.2014. u 16,3o
Drava - Mladost (V), Terezino Polje, 21.9.2014. u 16,3o
Graničar Bušetina - Omladinac, Bušetina, 21.9.2014. u 16,3o
Gradina - Podgorje, Gradina, 21.9.2014. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.