Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 5. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Standard         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Biškupović,Ugarković, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Goran Bolić(45),Goran Budimir(64) Gosti:Toni Makar(41,53)

Tehničar - Sloga (DS)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Cvijanović,Velić, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:Dean Keglević/42 iz 11m/,Damir Vukelić/68/ Gosti:Igor Šokac/3/

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost (V)         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Vencl,Lulić,Stanić, delegat: Radočaj
Strijelci:Kristijan Petrinić(48 iz 11m) Gosti:Robert Puh(11,44)

St. Brezovica - Grabić         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Špiranec,Matić, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Danijel Potonjac(38) Gosti:Borko bjelajac(43),Marko Vrlika(74)

Napredak - Graničar Bušetina         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Krmpotić,Brkić,Oklopčić, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Željko Šoštar/53/,Predrag Mikić/87 Gosti:Antonio Klasić/45/

Turnašica - Mladost (B)         2 : 4 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Gojmerac,Horvatinović, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Selvir Đanić(2),Tomislav Lach(11) Gosti:Blažen šošić(57,63),Danijel Kubatov(69),Kristijan Medved(88)

Podgorje - Slavonija         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Orač,Vargović,Majstorović, delegat: Kostelac
Strijelci:Domaći:Vedran Šmer(33,47,72)

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 550015-1 15
2. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 532014-9 11
3. Napredak RušaniNapredak 53027-8 9
4. Standard Nova ŠarovkaStandard 52219-5 8
5. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 522114-12 8
6. Tehničar CabunaTehničar 521211-11 7
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 52125-8 7
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 513111-9 6
9. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 520310-11 6
10. Grabić GrabićGrabić 52037-14 6
11. Slavonija SladojevciSlavonija 512212-10 5
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 50325-7 3
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 510412-15 3
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 51047-19 3

Sljedeće kolo

Standard - Slavonija, Nova Šarovka, 4.10.2009. u 16,00
Mladost (B) - Podgorje, Bakić, 4.10.2009. u 16,00
Graničar Bušetina - Turnašica, Bušetina, 4.10.2009. u 16,00
Grabić - Napredak, Grabić, 4.10.2009. u 16,00
Mladost (V) - St. Brezovica, Vukosavljevica, 4.10.2009. u 16,00
Sloga (DS) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Dugo Selo, 4.10.2009. u 16,00
Mladost 1930 (Čađ) - Tehničar, Čađavica, 4.10.2009. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.