Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 5. kola

Sloga (Z) - Podgorje         3 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Siniša Ličinić,Cvijanović,Grgurić, delegat: Jurkin
gledatelja oko 50. strijelci:domaći:Ivan Barukčić(35 sa 11m),Jurlina(59)iVitman(76), gosti:Šmer(23i31),Razum(58)i Javorović(70)

Mladost (B) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Kečkiš,Grđan,Ugarković, delegat: Ličina
gledatelja oko 50. strijelci:domaći/ gosti:Petrinić(25i57 sa 11m)iM.Balogo- vić(11)

Mladost (V) - Slavonija         2 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Herent,M.Smrček,Marin Brlas, delegat: Špondreht
gledatelja oko 60. strijelci:domaći:I.Jurić(67)iĐak(90), gosti:Hodak(34),Novaković(72)iKlement(87)

Standard - Grabić         8 : 1 ( 5 : 0 )
Suci: Krmpotić,Pavo Ramić,I.Smrček, delegat: Zagorac
gledatelja oko 50. strijelci:domaći:Nukić(38,82 i 88),M.Makar(4i86), T.Makar(15i23)iM.Hrgetić(35), gosti:Razum(55)

Sveti Đurađ - Turnašica         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Mario Vecko,Matić,Mikolčić, delegat: Sreš
gledatelja oko 20. strijelci:domaći:Smetiško(22,24 sa 11m,51i68) i Šmer(49), gosti:Sulimanac(86)

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Mi)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Teri,Barčan,Velić, delegat: Zeman
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:/ gosti:Pohiba(37),

Graničar Bušetina - Tehničar         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vencl,Horvatinović,Botković, delegat: Đuračić
gledatelja oko 50. strijelci:domaći:Mikolčić(66), gosti:Keglević(20) *****Lista strijelaca***** 7 golova: Mario Nukić(Standard), 6 golova: Alen Hodak(Slavonija)i Emil Smetiško (Sveti Đurađ), 5 golova: Toni Makar(Standard) i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 550013-6 15
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 532018-4 11
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 53208-4 11
4. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 522116-3 8
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 51408-4 7
6. Podgorje PodgorjePodgorje 521210-11 7
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 520312-13 6
8. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 51317-11 6
9. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 512215-16 5
10. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 512210-11 5
11. Tehničar CabunaTehničar 51228-17 5
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 51139-14 4
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 51043-12 3
14. Grabić GrabićGrabić 50147-18 1

Sljedeće kolo

Podgorje - Tehničar, Podgorje, 3.10.2010. u 16,oo
Mladost (Mi) - Graničar Bušetina, Miljevci, 3.10.2010. u 16,oo
Turnašica - Mladost 1930 (Čađ), Turnašica, 3.10.2010. u 16,oo
Grabić - Sveti Đurađ, Grabić, 3.10.2010. u 16,oo
Slavonija - Standard, Sladojevci, 3.10.2010. u 16,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost (V), Okrugljača, 3.10.2010. u 16,oo
Sloga (Z) - Mladost (B), Zdenci, 3.10.2010. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.