Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 5. kola

Suhopolje - Sokol         8 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Trupina,Košić,Blažević T., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći: Darko Obžetić 3( 47,55 i 58), Davor Podnar 2(7 i 49),Nikola Menegati(26), Mario Tolo(30)i Tihomir Šarić(44),gosti: Strahinja Kepec(85).

Zrinski (NB) - Sveti Đurađ         5 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Mato Grgurić,Selenić,Ugarković, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Nukić(17,86 i 88), Antonijo Kušen(4)i Luka Jozing(20),gosti: Željko Pšihistal(40).

Omladinac - Bratstvo         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Teri,Dežmarić ,Herent, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći/,gosti:/.

Dinamo (Č) - Standard         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Ramić P.,Vinovrški, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Emir Gegić(35)i Nikola Lukac(49),gosti:Danijel Benko(27).

Podgorje - Gradina         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko I.,Vidović,Brkić, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Matej Đureš(53),gosti:Matija Fosić(19),Mario Vrbanić(63)i Predrag Počuć(88).

Slavonija - Sloga (Z)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ,Čubrlo,Košić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Dunković(37),gosti:Ivan Mroz(37).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost (Mi)         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Šamu,Špiranec,Horvatinović, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Vanja Čolić(63),Andreas Černeli(70)i Kristijan Petrinić(72).gosti:/. *****LISTA STRIJELACA***** 8 golova : Darko Obžetić(Suhopolje)i Mario Nukić(Zrinski),6 golova : Mario Tolo(Suhopolje),Tihomir Šarić(Suhopolje),Kristijan Petrinić(Graničar)i Željko Pšihistal(Sveti Đurađ) 5 golova: Marijo Košorog(Dinamo),Valentino Cik(Omladinac)i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 550032-3 15
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 550021-2 15
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 550015-5 15
4. Omladinac KorijaOmladinac 532015-4 11
5. Sokol MilanovacSokol 53027-12 9
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 522113-8 8
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 52036-18 6
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 51225-15 5
9. Podgorje PodgorjePodgorje 511311-13 4
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 511311-13 4
11. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 51133-9 4
12. Gradina GradinaGradina 51048-16 3
13. Slavonija SladojevciSlavonija 50148-19 1
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 50054-22 0

Sljedeće kolo

Sloga (Z) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Zdenci, 28.9.2013. u 16,00
Sveti Đurađ - Mladost (Mi), Sveti Đurađ, 29.9.2013. u 16,00
Gradina - Slavonija, Gradina, 29.9.2013. u 16,00
Standard - Podgorje, Nova Šarovka, 29.9.2013. u 16,00
Bratstvo - Dinamo (Č), Gornje Bazje, 29.9.2013. u 16,00
Sokol - Omladinac, Milanovac, 29.9.2013. u 16,00
Zrinski (NB) - Suhopolje, Nova Bukovica, 29.9.2013. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.