Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 5. kola

Napredak - Sokol         1 : 4 ( 1 : 0 )
Suci: Grlica,Smrček I.,Orač, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Robert Šain(22 sa 11m), gosti:Strahinja Kepec(87 i 90 sa 11m),Mate Rajnović (65)i Mihael Bistrović(75).

Mladost (V) - Sloga (DS)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Selenić,Blažević I.,Duvnjak, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Kostelac(28),Mario Raptavi(50)i Davor Jurić(83 sa 11m),gosti:/.

Gradina - Podgorje         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Matić,Hrženjak,Lješćak, delegat: Igor Miklošević
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Dejan Peić(34)i Vladimir Puškarić(63),gosti:Mateo Jurković(24).

Graničar Bušetina - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         6 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Trupina,Svirkovski,Pilinger, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Janko Brlas(59,78,86 i 88)i Tihomir Šarić(26 i 30),gosti:Matej Ivoš(5)i Antonio Klasić(20).

Sveti Đurađ - Turanovac         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Šamu,Majstorović I., delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Drava - Graničar (ŽL)         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Herent,Pejić M.,Martinušić, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antun Crnković(26 i 50)i Ivan Mareković(60 i 82),gosti:Tomislav Vrbančić(15)i Jasmin Brtan(56).

St. Brezovica - Turnašica         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Cafuta,Brdarić L.,Kovač S., delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Stjepan Brođanac(75),gosti: Saša Crnec(35,41 i 67). LISTA STRIJELACA: 9 zgoditaka: Zvonimir Juhas (Stara Brezovica),8 zgoditaka: Saša Crnec (Turnašica),6 zgoditaka: Antonio Paulović(Drava), Ivan Mareković(Drava)i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Drava Terezino PoljeDrava 541016-8 13
2. Sokol MilanovacSokol 540118-4 12
3. Gradina GradinaGradina 530218-4 9
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 530218-10 9
5. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 530216-9 9
6. Turnašica TurnašicaTurnašica 530212-6 9
7. Podgorje PodgorjePodgorje 53028-4 9
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 530211-9 9
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 522112-6 8
10. Turanovac TuranovacTuranovac 52128-6 7
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 520311-19 6
12. Napredak RušaniNapredak 51049-24 3
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 50051-23 0
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 50057-33 0

Sljedeće kolo

Podgorje - Napredak, Podgorje, 26.9.2015. u 16,3o
Sloga (DS) - Turnašica, Dugo Selo, 27.9.2015. u 16,3o
Graničar (ŽL) - St. Brezovica, Gradina, 27.9.2015. u 16,3o
Turanovac - Drava, Turanovac, 27.9.2015. u 16,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sveti Đurađ, Okrugljača, 27.9.2015. u 16,3o
Sokol - Graničar Bušetina, Milanovac, 27.9.2015. u 16,3o
Mladost (V) - Gradina, Vukosavljevica, 27.9.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.