Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 6. kola

Tehničar - Mladost (B)         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Ličinić Siniša,Sertić,Mikolčić, delegat: Burcar
Strijelci:Gosti:Matej Hamaček(18,33)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost 1930 (Čađ)         6 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Vinovrški,Stanić,Merkaš, delegat: Sreš
Strijelci:Domaći:Marijo Balogović(32,58),Josip Slavić(42),Tomislav Lebinec(70),Davor Počepan(72),Kristijan Petrinić(82)

Miholjac - Grabić         0 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Grujić,Kindler,Vargović, delegat: Radočaj
Strijelci:Gosti:Anđelko Kožić(5,18),Mario Nukić(28)

Mladost (V) - Sloga (DS)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić Milan,Bart,Štauduar, delegat: Ivšić
Strijelci:Domaći:Mario Raptavi(20)

Napredak - Podgorje         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Orač,Botković,Matić, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Marko Brdarić(85) Gosti:Davor Resner(4)

St. Brezovica - DOŠK         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Grgurić,Adamović,Marin Brlas, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Predrag čađavčan(55) Gosti:Mario Lončar(14),Mario Kemper(21,78)

Standard - Graničar Bušetina         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Valent,Cvijanović,Vrekalić, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Ivan Bušetinčan(28 ag),Predrag Vujić(90) Gosti:Antonio Klasić(36,80,87 iz 11m)

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. DOŠK DolciDOŠK 651017-5 16
2. Grabić GrabićGrabić 650121-10 15
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 650118-11 15
4. Mladost (B) BakićMladost (B) 640217-10 12
5. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 631221-12 10
6. Podgorje PodgorjePodgorje 631217-15 10
7. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 63039-12 9
8. Napredak RušaniNapredak 62136-8 7
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 621310-19 7
10. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 620411-15 6
11. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 62049-13 6
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 62047-13 6
13. Tehničar CabunaTehničar 611412-17 4
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 60066-21 0

Sljedeće kolo

Graničar Bušetina - Tehničar, Bušetina, 12.10.2008. u 16,00
DOŠK - Standard, Dolci, 12.10.2008. u 16,00
Podgorje - St. Brezovica, Podgorje, 12.10.2008. u 16,00
Sloga (DS) - Napredak, Dugo Selo, 12.10.2008. u 16,00
Grabić - Mladost (V), Grabić, 12.10.2008. u 16,00
Mladost 1930 (Čađ) - Miholjac, Čađavica, 12.10.2008. u 16,00
Mladost (B) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Bakić, 12.10.2008. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.