Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 6. kola

Podgorje - Tehničar         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Loparac,Špiranec i Štauduar, delegat: Đuračić
gledatelja oko 100.strijelci:domaći:Šmer(14,60 sa 11m i 72),Javorović(80 i 83) i Dario Podnar (38-autogol), gosti:/

Mladost (Mi) - Graničar Bušetina         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Marinović,Oklopčić, delegat: Jambrešić
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Nerocčić(15)iD.Pohiba(61), gosti:Klasić(17 i 78 sa 11m)

Turnašica - Mladost 1930 (Čađ)         6 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Herent,M.Smrček i Horvatinović, delegat: Rakošević
gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Štefančić(29 i 44),Abramović(8), Sulimanac(19),Martinčević(33) i Jakupec(80), gosti:/

Grabić - Sveti Đurađ         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Siniša Ličinić,Adamović i Vinovrški, delegat: Hulak
gledatelja oko 30. strijelci:domaći:Tušek(9), gosti:Bajser(83)iŽitković(87),

Slavonija - Standard         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Matić i M.Lončar, delegat: Lončar
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:/ ; gosti:/

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Mladost (V)         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Penava,Gašparić i Stanić, delegat: Tkalčec
gledatelja oko 70. strijelci:domaći:petrinić(6 i 60)iPosavec(24), gosti:Dogan(28)iĐak(36)

Sloga (Z) - Mladost (B)         7 : 0 ( 7 : 0 )
Suci: Ivan Vecko,Majstorović i Marin Brlas, delegat: Burcar
gledatelja oko 40. strijelci:domaći:Vitman(10i14),Ivan Barukčić(16 i 19),Kušar(22i25)iDurmiši(36), gosti:/ *****Lista strijelaca***** 7 golova: Mario Nukić(Standard), 6 golova: Alen Hodak(Slavonija),Kristijan Petri- nić(Graničar),Emil Smetiško(Sv.Đurađ)i Vedran Šmer(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 651013-6 16
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 633018-4 12
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 633010-6 12
4. Podgorje PodgorjePodgorje 631216-11 10
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 624010-5 10
6. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 622216-9 8
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 622217-11 8
8. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 622218-18 8
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 621315-14 7
10. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 61419-13 7
11. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 620414-16 6
12. Tehničar CabunaTehničar 61238-23 5
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 61053-19 3
14. Grabić GrabićGrabić 60158-20 1

Sljedeće kolo

Mladost (B) - Podgorje, Bakić, 10.10.2010. u 16,oo
Mladost (V) - Sloga (Z), Vukosavljevica, 10.10.2010. u 16,oo
Standard - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Nova Šarovka, 10.10.2010. u 16,oo
Sveti Đurađ - Slavonija, Sveti Đurađ, 10.10.2010. u 16,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Grabić, Čađavica, 10.10.2010. u 16,oo
Graničar Bušetina - Turnašica, Bušetina, 10.10.2010. u 16,oo
Tehničar - Mladost (Mi), Cabuna, 10.10.2010. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.