Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 6. kola

Brana - Podgorje         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Rajnović,Oklopčić, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:/.,gosti:Mateo Jurković(19,50 i 55) i Antun Podgornik(60).

Omladinac - Gradina         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Tatić,Hudi, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vedran Grubić(30),gosti:/.

Mladost (V) - Graničar Bušetina         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Šamu,Jugović,Horvatinović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/.,gosti:Dražen Lukčec(72).

Kladare - Drava         2 : 6 ( 0 : 5 )
Suci: Vidalina,Blažević T.,Žibreg, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Antun Hodak(78)i Matija Jakupec(90),gosti:Ilija Trivanović(4 i 41),Antonio Paulović(20 i 29 sa 11m),Ivan Mareković(6)i Ivo Delić(57).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sloga (DS)         6 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Grlica,Ferić,Smrček, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Antonio Klasić(19,27 i 89), Andrejas Černeli(36 i 50)i Kristijan Petrinić(16), gosti:Stjepan Ivšić(66).

St. Brezovica - Turnašica         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Marinović,Moslavac, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Zvonimir Viljevac(14)i Danijel Lukačević(87),gosti:Saša Crnec(21 i 75)i Petar Škrinjar(51).

Sveti Đurađ - Sokol         4 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Teri,Čubrlo,Bošnjak, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marko Bodalija(60 i 72),Željko Pšihistal(2)i Igor Bajser(24),gosti:Mihael Tambolaš(31-autogol)i Tin Szabo(37). LISTA STRIJELACA: 13 zgoditaka: Željko Pšihistal (Sveti Đurađ),10 zgoditaka:Antonio Paulović(Drava) 8 zgoditaka:Antonio Klasić(Graničar)i Antun Podgornik(Podgorje),7 zgoditaka:Marko Bodalija (Sveti Đurađ),Igor Kovač(Mladost-Vukosavljevica) i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 660018-3 18
2. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 650127-7 15
3. Drava Terezino PoljeDrava 650123-9 15
4. Podgorje PodgorjePodgorje 640220-10 12
5. Gradina GradinaGradina 640214-9 12
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 631223-14 10
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 630315-12 9
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 622213-14 8
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 612316-22 5
10. Sokol MilanovacSokol 61147-14 4
11. Brana BačevacBrana 61147-30 4
12. Kladare KladareKladare 603314-21 3
13. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 61053-17 3
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 61059-27 3

Sljedeće kolo

Sokol - Brana, Milanovac, 5.10.2014. u 16,oo
Turnašica - Sveti Đurađ, Turnašica, 5.10.2014. u 16,oo
Sloga (DS) - St. Brezovica, Dugo Selo, 5.10.2014. u 16,oo
Drava - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Terezino Polje, 5.10.2014. u 16,oo
Graničar Bušetina - Kladare, Bušetina, 5.10.2014. u 16,oo
Gradina - Mladost (V), Gradina, 5.10.2014. u 16,oo
Podgorje - Omladinac, Podgorje, 5.10.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.