Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Graničar Bušetina - Tehničar         3 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Herent,Ivačić,Makvić, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Nikola Stubičar(7),Danijel Borić(56),Mario Mikolčić(67) Gosti:Nenad Vujasinović(16),Damir Vukelić(35),Darko Obžetić(64)

DOŠK - Standard         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vencl,Grđan,Sertić, delegat: Burcar
Strijelci:Domaći:Mario Kemper(23 iz 11m),Mario Lončar(59,75,87) Gosti:Marijan Makar(31)

Podgorje - St. Brezovica         4 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Vinovrški,Kindler, delegat: Kodrić
Strijelci:Domaći:Vedran Šmer(49),Elvis Vinak(72),Antun Podgornik(84),Dinko Solić(87) Gosti:Ante Dubravac(67)

Sloga (DS) - Napredak         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko Ivan,Viljevac,Mikolčić, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Dražen Bukvić(29),Dejan Prajo(64),Josip Perić(74,80) Gosti:Boris Zagorac(57)

Grabić - Mladost (V)         5 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Strusa,Dežmarić,Matić, delegat: Grahovac
Strijelci:Domaći:Anđelko Kožić(43,82,87),Ivan Maligec(55),Mario Nukić(70) Gosti:Antonio Špoljarić(44)

Mladost 1930 (Čađ) - Miholjac         3 : 0 ( : )
Suci: Ličinić Siniša,Vrekalić,Biškupović, delegat: Hulak
Utakmica se registrira 3-0 bb jer gostujuća ekipa nije imala dovoljan broj igrača.

Mladost (B) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         3 : 5 ( 1 : 3 )
Suci: Ramić M.,Teri,Štauduar, delegat: Ivšić
Strijelci:Domaći:Zdenko Zdelar(22),Kristijan Petrinić(57 ag),Matej Hamaček(60) Gosti:Mario Balogović(10),Josip Slavić(12,15),Kristijan Petrinić(67),Zlatko Balogović(73)

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. DOŠK DolciDOŠK 761021-6 19
2. Grabić GrabićGrabić 760126-11 18
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 750219-15 15
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 741226-15 13
5. Podgorje PodgorjePodgorje 741221-16 13
6. Mladost (B) BakićMladost (B) 740320-15 12
7. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 731312-15 10
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 731313-19 10
9. Napredak RušaniNapredak 72147-12 7
10. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 720511-18 6
11. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 720510-18 6
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 72058-17 6
13. Tehničar CabunaTehničar 712415-20 5
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 710610-22 3

Sljedeće kolo

Tehničar - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Cabuna, 19.10.2008. u 15,30
Miholjac - Mladost (B), Gornji Miholjac, 19.10.2008. u 15,30
Mladost (V) - Mladost 1930 (Čađ), Vukosavljevica, 19.10.2008. u 15,30
Napredak - Grabić, Rušani, 19.10.2008. u 15,30
St. Brezovica - Sloga (DS), Brezovica, 19.10.2008. u 15,30
Standard - Podgorje, Nova Šarovka, 19.10.2008. u 15,30
Graničar Bušetina - DOŠK, Bušetina, 19.10.2008. u 15,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.