Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Mladost (V) - Sveti Đurađ         1 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Božić J.- Aragović K.- Škudar A., delegat: Špiranec
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Nemčec (72). Gosti : Grizelj (5,15,39,62),Biondić (52).

Lukač 05 - Turanovac         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Lješčak Mario- Herent D.- Duvnjak D., delegat: Blažičević
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Jagica (51,60).

Podgorje - Drava         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić Z.- Strusa A.- Maslać M., delegat: Stojanović
Gledatelja 160. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Paulović A (5,79).

Dinamo (KD) - Sokol         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Godeč K.- Orač D.- Majstorović Ivan, delegat: Adamović
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Iličić Mirko (58). Gosti :Lanščak M (64),Martelo (81).

Kladare - Bilogora 1947         1 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Gobac M.- Jakupec K.- Kapitan E., delegat: Lozar
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Ivanović (12). Gosti : Djak Stipo (32,74 sa 11m), Vlaisavljević (63),Papić (66),Cikač (82).

Gradina - Croatia         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Majstorović L.- Moslavac F.- Lješčak Matija, delegat: Zagorac
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Jugović (42),Jozić (61). Gosti : Lončarić (33).***LISTA STRIJELACA***10 golova Grizelj Marino (SVETI ĐURAĐ) Paulović Antonio (DRAVA) 9 Djak Stipo (1 KU) (BILOGORA 1947) 8 Jagica Ronald (TURANOVAC) Juhas Zvonimir (Gradina) Maresić Dominik (Kladare) 7 Mareković Ivan (DRAVA) 6 Biondić Ivan (SVETI ĐURAĐ) Iličić Mirko (DINAMO) Nemčec Mateo (MLADOST) Puškarić Vladimir (Gradina) 5 Ladović Dalibor (SVETI ĐURAĐ)

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 770029-7 21
2. Turanovac TuranovacTuranovac 770028-6 21
3. Drava Terezino PoljeDrava 750225-15 15
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 740325-22 12
5. Sokol MilanovacSokol 740315-14 12
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 731320-16 10
7. Kladare KladareKladare 722316-25 8
8. Podgorje PodgorjePodgorje 71337-10 6
9. Lukač 05 LukačLukač 05 72059-21 6
10. Croatia GrabrovnicaCroatia 712411-16 5
11. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 712414-22 5
12. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 700710-35 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Croatia, Sveti Đurađ, 20.10.2019. u 15:00
Bilogora 1947 - Gradina, Špišić Bukovica, 20.10.2019. u 15:00
Sokol - Kladare, Milanovac, 20.10.2019. u 15:00
Drava - Dinamo (KD), Terezino Polje, 20.10.2019. u 15:00
Turanovac - Podgorje, Turanovac, 20.10.2019. u 15:00
Mladost (V) - Lukač 05, Vukosavljevica, 20.10.2019. u 15:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.