Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Suhopolje - Sveti Đurađ         11 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Strusa,Kečkiš,Mesarić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Nikola Menegati(18,52,54 i 74),Samuel Spudić(20 i 88),Darko Obžetić(24), Marko Čolić(35),Krunoslav Klepać(60),Luka Čubelić(67)i Ivan Dumić(79),gosti:Igor Bajser(13).

Omladinac - Zrinski (NB)         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Trupina,Špiranec,Sabljak, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Marko Korenički(30)i Valentino Cik(34 sa 11m),gosti:Mario Nukić(22).

Dinamo (Č) - Sokol         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ,Grgurić,Puškarić Marijana, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marijo Košorog(6),Bojan Kujević(17)i Ivica Potočnik(86),gosti:/.

Podgorje - Bratstvo         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Selenić,Smrček M., delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Mihael Domović(47).

Slavonija - Standard         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Tašić,Dežmarić, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Dunković(66 i 70)i Milan Hranić(17),gosti:Toni Makar(43 sa 11m)i Božidar Hrgetić(48).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Gradina         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko I.,Majstorović D.,Marinović, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Tomislav Kršić(7),Kristijan Petrinić(73)i Danijel Borić(75),gosti:Predrag Počuć(90).

Mladost (Mi) - Sloga (Z)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović,Ramić P.,Brkić, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Matko Filipović(8 i 58)i Dejan Matota(63),gosti:Alen Egner(13). *****LISTA STRIJELACA***** 10 golova : Darko Obžetić(Suhopolje),9 golova: Mario Nukić(Zrinski),8 golova : Valentino Cik (Omladinac)i Željko Pšihistal(Sveti Đurađ), 7 golova : Mario Tolo(Suhopolje),Tihomir Šarić(Suhopolje),Kristijan Petrinić(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 770047-4 21
2. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 760118-7 18
3. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 750222-8 15
4. Omladinac KorijaOmladinac 742119-9 14
5. Sokol MilanovacSokol 740311-17 12
6. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 732216-12 11
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 73136-9 10
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 73049-24 9
9. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 72239-18 8
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 721417-24 7
11. Slavonija SladojevciSlavonija 721415-22 7
12. Podgorje PodgorjePodgorje 712412-15 5
13. Gradina GradinaGradina 710610-23 3
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 70167-26 1

Sljedeće kolo

Suhopolje - Omladinac, Suhopolje, 12.10.2013. u 16,00
Sveti Đurađ - Sloga (Z), Sveti Đurađ, 13.10.2013. u 16,00
Gradina - Mladost (Mi), Gradina, 13.10.2013. u 16,00
Standard - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Nova Šarovka, 13.10.2013. u 16,00
Bratstvo - Slavonija, Gornje Bazje, 13.10.2013. u 16,00
Sokol - Podgorje, Milanovac, 13.10.2013. u 16,00
Zrinski (NB) - Dinamo (Č), Nova Bukovica, 13.10.2013. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.