Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Napredak - Mladost (V)         9 : 3 ( 3 : 2 )
Suci: Kristić,Majstorović L.,Moslavac K., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Jozić(48,60,63 i 85),Antonio Jugović(22 i 84),Leon Brdarić(31 i 40)i Mihael Šoštar(56),gosti:Danijel Blažeković(8 i 51)i Mateo Nemčec(42).

Sveti Đurađ - Omladinac         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko,Moslavac L.,Majstorović I., delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Dario Godeč(37 i 87)i Vedran Grubić(72 i 81).

Turanovac - Bilogora 1947         1 : 5 ( 1 : 3 )
Suci: Vukman,Dežmarić,Kovač D., delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Popović(33),gosti:Matej Ivoš (22 i 60),Siniša Vlaisavljević(10),Toni Bartolić (15)i Ivan Pernar(69).

Croatia - Drava         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Matić,Vargović,Ferić, delegat: I.Blažević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matija Krmpotić(12 autogol),Marko Slavić(16),Mario Barčan(68),Vanja Šerepec(75)i Alen Tandarić(86 sa 11m),gosti:/.

St. Brezovica - Podgorje         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Srednoselac,Melinčević,Blažičević, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dragan Dujmović(38)i Alen Matić(84) gosti:Marijo Šelember(16 i 45).

Sokol - Graničar Bušetina         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Vidalina,Duvnjak,Brkić, delegat: Strusa
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivan Ibriks(29)i Luka Brlas(39). LISTA STRIJELACA:17 golova:IVAN IBRIKS(Bušetina 1947),13 golova Janko Brlas(Bušetina 1947), 8 golova:Danijel Borić(Bušetina 1947),Mihael Šoštar(Napredak),Leon Brdarić(Napredak),Vedran Grubić(Omladinac),Danijel Blažeković(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 880052-5 24
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 860224-7 18
3. Omladinac KorijaOmladinac 851227-10 16
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 851223-12 16
5. Napredak RušaniNapredak 840437-24 12
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 832321-28 11
7. Sokol MilanovacSokol 830518-18 9
8. Drava Terezino PoljeDrava 830512-22 9
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 822417-43 8
10. Podgorje PodgorjePodgorje 81346-18 6
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 81169-26 4
12. Turanovac TuranovacTuranovac 812511-44 4 (-1)

Sljedeće kolo

Graničar Bušetina - Sveti Đurađ, Bušetina, 22.10.2017. u 16,oo
Podgorje - Sokol, Podgorje, 22.10.2017. u 16,oo
Mladost (V) - St. Brezovica, Vukosavljevica, 22.10.2017. u 16,oo
Drava - Napredak, Terezino Polje, 22.10.2017. u 16,oo
Bilogora 1947 - Croatia, Špišić Bukovica, 22.10.2017. u 16,oo
Omladinac - Turanovac, Korija, 22.10.2017. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.