Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Sveti Đurađ - Croatia         6 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Gebaj M.- Smrček M.- Škudar A, delegat: Pintar
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Biondić (26,53,65,83),Grizelj (36),Rajnović 65). Gosti : Kovač (62).

Bilogora 1947 - Gradina         1 : 4 ( 0 : 4 )
Suci: Blažević T.- Aragović K.- Šantić D., delegat: Špiranec
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Cik(47 sa 11m). Gosti : Milinović (10,38),Vujčić (26)Juhas (34).

Sokol - Kladare         6 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Majstorović L.- Majstorović Ivan, delegat: Sreš
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Tomić (38,53,83),Lanščak J (51),Lanščak M (59),Haić(75). Gosti : Maresić D (27).

Drava - Dinamo (KD)         2 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Lovreković L.- Marinović N., delegat: Lozar
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Barišić (20),Trivanović (63). Gosti : Iličić Mirko (31),Draganić K (48,56),Đurašević (81).

Turanovac - Podgorje         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina B.- Gobac M.- Lješčak Matija, delegat: Budiša
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Jovanović (90). Gosti : Lekšić (80).

Mladost (V) - Lukač 05         3 : 6 ( 2 : 5 )
Suci: Rakitničan D.- Maslać M.- Strusa A., delegat: Tkalčec
80. Strijelci : Domaći : Jurić (14),Kovač I(34 sa 11m), Šelimber (50). Gosti : Begović (4),Pakšec (11),Kršić (39,44,55),Mustač (74).**LISTA STRIJELACA**11 golova Grizelj Marino (SVETI ĐURAĐ) 10 Biondić Ivan (SVETI ĐURAĐ) Paulović Antonio (DRAVA) 9 Djak Stipo (1 KU) (BILOGORA 1947) Juhas Zvonimir (Gradina) Maresić Dominik (Kladare) 8 Jagica Ronald (TURANOVAC) 7 Iličić Mirko (DINAMO) Mareković Ivan (DRAVA) 6 Nemčec Mateo (MLADOST) Puškarić Vladimir (Gradina) Tomić Mateo (SOKOL) 5 Ladović Dalibor (SVETI ĐURAĐ) Milinović Dino (Gradina) Vujčić Matej (1 KU) (Gradina)

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 880033-8 24
2. Turanovac TuranovacTuranovac 871029-7 22
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 850331-23 15
4. Drava Terezino PoljeDrava 850327-19 15
5. Sokol MilanovacSokol 850321-15 15
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 831421-20 10
7. Lukač 05 LukačLukač 05 830515-24 9
8. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 822418-24 8
9. Kladare KladareKladare 822417-31 8
10. Podgorje PodgorjePodgorje 81438-11 7
11. Croatia GrabrovnicaCroatia 812512-22 5
12. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 800813-41 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Sveti Đurađ, Lukač, 26.10.2019. u 15:00
Podgorje - Mladost (V), Podgorje, 27.10.2019. u 14:00
Dinamo (KD) - Turanovac, Gornje Bazje, 27.10.2019. u 14:00
Kladare - Drava, Kladare, 27.10.2019. u 14:00
Gradina - Sokol, Gradina, 27.10.2019. u 14:00
Croatia - Bilogora 1947, Grabrovnica, 27.10.2019. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.