Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Podgorje - Mladost (Mi)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Penava,Ivan Vecko,Košić, delegat: Sreš
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Šmer(40),Blažević(53-autogol)i Vampovac(76), gosti:/

Turnašica - Tehničar         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Gomerčić,Majstorović,Marin Brlas, delegat: Pavić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ferić(13),Kalenik(17)i Trupina (87), gosti:/

Grabić - Graničar Bušetina         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vencl,Adamović,Sertić, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 20. Strijelci:domaći:Jurišić(74i76)iRazum(53), gosti:Stubičar(33)iMikulčić(79),

Slavonija - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Siniša Ličinić,Mikolčić,Stanić, delegat: Budiša
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Main(6i68 sa 11m)iNovaković(48), gosti:Tadić(22)iŠimunić(78 sa 11m)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Sveti Đurađ         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Trupina,Marinović,Horvatinović, delegat: Špoljar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Slavić(67)i Petrinić(85 sa 11m), gosti:Žitković(30i81)iSmetiško(36),

Sloga (Z) - Standard         3 : 6 ( 3 : 2 )
Suci: Teri,Dežmarić,Štauduar, delegat: Herent
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Barukčić(5),Durmiši(20)i D.Kušar(42), gosti:Nukić(21,56i58),Brnada(44),T. Makar(75)iTušek(80)

Mladost (B) - Mladost (V)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Grujić,Matić,Oklopčić, delegat: Hulak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Vuk(24)iMedved(60), gosti:Ivica Jurić(41i 52), *****Lista strijelaca***** 12 golova : Mario Nukić(Standard), 9 golova : Kristijan Petrinić(Graničar), 8 golova : Ivan Barukčić(Sloga) i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 861116-10 19
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 853028-8 18
3. Podgorje PodgorjePodgorje 851220-11 16
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 844015-7 16
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 843114-10 15
6. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 832321-13 11
7. Turnašica TurnašicaTurnašica 831418-16 10
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 831420-21 10
9. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 824213-16 10
10. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 822423-21 8
11. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 822421-25 8
12. Tehničar CabunaTehničar 81259-30 5
13. Grabić GrabićGrabić 811612-25 4
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 81165-22 4

Sljedeće kolo

Mladost (V) - Podgorje, Vukosavljevica, 24.10.2010. u 15,3o
Standard - Mladost (B), Nova Šarovka, 24.10.2010. u 15,3o
Sveti Đurađ - Sloga (Z), Sveti Đurađ, 24.10.2010. u 15,3o
Mladost 1930 (Čađ) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Čađavica, 24.10.2010. u 15,3o
Graničar Bušetina - Slavonija, Bušetina, 24.10.2010. u 15,3o
Tehničar - Grabić, Cabuna, 24.10.2010. u 15,3o
Mladost (Mi) - Turnašica, Miljevci, 24.10.2010. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.