Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Sveti Đurađ - Mladost (SG)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lulić,Orač,Kožul, delegat: Ivica Mikić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Emil Smetiško(88) Gosti:Bruno Borondić(53)

Kladare - Dinamo (Č)         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Gomerčić,Vinovrški,Stanić, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja 50.Strijelci:Antun Hodak(68) Gosti:Emir Gegić(2),Đuro Liović(14),Marijo Košorog(71),Nikola Marinović(87)

Mladost (Mi) - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Đajkić,Marović, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Standard - Slavonija         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Pavo Ramić,Sabljak, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Mario Nukić(41) Gosti:/

Graničar Bušetina - Podgorje         2 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Špiranec,Mesarić,Matić, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Robert Majstorović(5),Ante Hruza(31) Gosti:Alen Đureš(37 iz 11m),Vedran Šmer(61,83)

Sloga (Z) - Omladinac         4 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Tašić,Saša Ličinić,Grđan, delegat: Branko Zeman
Gledatelja 80:Strijelci:Domaći:Ivan Barukčić(60 iz 11m,79),Denis Kušar(78),Denis Kiris(88) Gosti:Tomislav Čičak(47 ag),

Bratstvo - Napredak         7 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Strusa,Dežmarić,M.Smrček, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Mario Pšihistal(8 iz 11m,60,64),Mario Karnik(26,67,72,85) Gosti:Mario Jozić(52,56) *****LISTA STRIJELACA***** 8 golova : Mario Jozić(Napredak)i Ivan Barukčić(Sloga),7 golova:Mario Nukić(Standard),Andreas Černeli(Graničar),Alen Đureš(Podgorje),Mario Pšihistal(Bratstvo)i Marijo Košorog(Dinamo),6 golova:Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),Mario Karnik(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 861123-13 19
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 860228-12 18
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 851222-10 16
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 842218-10 14
5. Podgorje PodgorjePodgorje 842216-12 14
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 842216-12 14
7. Omladinac KorijaOmladinac 842215-11 14
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 842215-11 14
9. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 83149-11 10
10. Slavonija SladojevciSlavonija 83148-16 10
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 822416-19 8
12. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 80356-20 3
13. Kladare KladareKladare 810711-27 3
14. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 801711-30 1

Sljedeće kolo

Napredak - Sveti Đurađ, Rušani, 21.10.2012. u 15,3o
Omladinac - Bratstvo, Korija, 21.10.2012. u 15,3o
Podgorje - Sloga (Z), Podgorje, 21.10.2012. u 15,3o
Slavonija - Graničar Bušetina, Sladojevci, 21.10.2012. u 15,3o
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Standard, Okrugljača, 21.10.2012. u 15,3o
Dinamo (Č) - Mladost (Mi), Četekovac, 21.10.2012. u 15,3o
Mladost (SG) - Kladare, Stari Gradac, 21.10.2012. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.