Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Podgorje - Sveti Đurađ         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Teri,Blažević T.,Vidović-Volenik, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivan Čavar(48),gosti:Igor Bajser (33 i 66).

Sloga (DS) - Graničar (ŽL)         8 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Šamu,Martinušić,Orač, delegat: Krunoslav Hudi
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Marko Podravac(20 i 44),Jasmin Kršić(57 i 61),Zoran Antunović(1-autogol)Igor Šokac(4),Ivan Skober(59)i Željko Tambić(86-autogol), gosti:Ivan Šagolj(78 sa 11m).

Turanovac - Turnašica         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Vukman,Mesarić,Majstorović I., delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 20. Strijelci:domaći:Marko Šandrk(40),gosti:Hrvoje Kovač(15),Saša Crnec(25 sa 11m)i Martin Kalenik(58).

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - St. Brezovica         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Matić,Grlica,Horvatinović, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antonio Klasić(36,69,74 i 88)i Karlo Petrinić(43 i 64),gosti:/.

Sokol - Drava         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Blažević I.,Duvnjak, delegat: Kristijan Strusa
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mihael Lanščak(90 sa 11m),gosti:Ilija Trivanović(83).

Mladost (V) - Graničar Bušetina         2 : 5 ( 2 : 3 )
Suci: Vidalina,Grujić,Kovač D., delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Marko Pokupić(14)i Igor Kovač(33), gosti:Danijel Borić(20 i 54),Tomislav Dokuš(24), Mario Tolo(38)i Tihomir Šarić(48).

Gradina - Napredak         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Lukačević I.,Lukinić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Josip Šoštar(57). LISTA STRIJELACA: 15 zgoditaka: Zvonimir Juhas (Stara Brezovica),12 zgoditaka: Saša Crnec (Turnašica),9 zgoditaka: Antonio Paulović(Drava), 8 zgoditaka: Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Drava Terezino PoljeDrava 853021-9 18
2. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 851229-11 16
3. Turnašica TurnašicaTurnašica 851222-7 16
4. Podgorje PodgorjePodgorje 850319-6 15
5. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 850327-18 15
6. Sokol MilanovacSokol 842220-8 14
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 841320-19 13
8. Gradina GradinaGradina 840422-10 12
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 833216-13 12
10. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 840418-23 12
11. Turanovac TuranovacTuranovac 821512-21 7
12. Napredak RušaniNapredak 821513-35 7
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 811610-26 4
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 80088-51 0

Sljedeće kolo

Napredak - Sloga (DS), Rušani, 17.10.2015. u 16,oo
Graničar Bušetina - Gradina, Bušetina, 18.10.2015. u 16,oo
Sveti Đurađ - Mladost (V), Sveti Đurađ, 18.10.2015. u 16,oo
Drava - Podgorje, Terezino Polje, 18.10.2015. u 16,oo
St. Brezovica - Sokol, Brezovica, 18.10.2015. u 16,oo
Turnašica - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Turnašica, 18.10.2015. u 16,oo
Graničar (ŽL) - Turanovac, Gradina, 18.10.2015. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.