Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

Lukač 05 - Sveti Đurađ         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Loparac G.- Maslač M.- Strusa A., delegat: Sreš
Gledatelja 110. Strijelci :Domaći : Pakšec (7),Tomšić (36),Kršić (38),Filipović (58 sa 11m). Gosti :/.

Podgorje - Mladost (V)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Kristić N.- Šantić D.- Šiljković F., delegat: Lozar
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Kovač Igor(22 autogol), Horvat (37),Krmpotić (63). Gosti :/.

Dinamo (KD) - Turanovac         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Rakitničan D.- Valent T.- Gobac M., delegat: Penava
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Jovanović (32),Jagica (64).

Kladare - Drava         3 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Blažević T.- Smrček M.- Jakupec K., delegat: Stošić
Gledatelja 100. Strijelci : Bugarinović Marino(27),Erhatić (60),Maresić D (71). Gosti : Paulović L. (29,62,68),Bugarinović David (88 autogol).

Gradina - Sokol         0 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Lukačević M.- Majstorović Ivona.- Majstorović Ivan, delegat: Minauf
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Haić (7),Martelo (23),Lanščak J (37),Tomić M (82,84).

Croatia - Bilogora 1947         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Godeč K.- Horvatinović Ž.- Kapitan E., delegat: Adamović
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Šerepec (28,79),Pavić (70,89). Gosti : Djak Stipo (24),Vlaisavljević (53).**LISTA STRIJELACA**11 golova Grizelj Marino (SVETI ĐURAĐ) 10 Biondić Ivan (SVETI ĐURAĐ) Djak Stipo (1 KU) (BILOGORA 1947) Maresić Dominik (Kladare) Paulović Antonio (DRAVA) 9 Jagica Ronald (TURANOVAC) Juhas Zvonimir (Gradina) 8 Tomić Mateo (SOKOL) 7 Iličić Mirko (DINAMO) Mareković Ivan (DRAVA) 6 Nemčec Mateo (MLADOST) Puškarić Vladimir (Gradina) 5 Ladović Dalibor (SVETI ĐURAĐ) Martelo Mihael (SOKOL) Milinović Dino (Gradina) Vlaisavljević Siniša (BILOGORA 1947) Vujčić Matej (1 KU) (Gradina)

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Turanovac TuranovacTuranovac 981031-7 25
2. Gradina GradinaGradina 980133-13 24
3. Sokol MilanovacSokol 960326-15 18
4. Drava Terezino PoljeDrava 960331-22 18
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 950431-27 15
6. Lukač 05 LukačLukač 05 940519-24 12
7. Podgorje PodgorjePodgorje 924311-11 10
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 931523-24 10
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 922518-26 8
10. Croatia GrabrovnicaCroatia 922516-24 8
11. Kladare KladareKladare 922520-35 8
12. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 900913-44 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Bilogora 1947, Sveti Đurađ, 3.11.2019. u 14:00
Sokol - Croatia, Milanovac, 3.11.2019. u 14:00
Drava - Gradina, Terezino Polje, 3.11.2019. u 14:00
Turanovac - Kladare, Turanovac, 3.11.2019. u 14:00
Mladost (V) - Dinamo (KD), Vukosavljevica, 3.11.2019. u 14:00
Lukač 05 - Podgorje, Lukač, 2.11.2019. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.