Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Standard         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Makvić,Stanić, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Toni Makar(38),Tomislav Petrak(55),Petar Grgić(64),Marijan Makar(68 iz 11m)

St. Brezovica - Tehničar         3 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Vencl,Brlas Majkl,Smrček I., delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:Predrag Čađavčan(15).Marin Kuzman(44),Dražen Viljevac(80) Gosti:Damir Vukelić(22),Vlatko Vukelić(31),Željko Gojmerac(61 iz 11m)

Napredak - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Barčan,Marinović, delegat: Špoljarić
Strijelci:Domaći:Marko Brdarić(55),Ivan Rajnović(73) Gosti:Ivan Bošnjak(25)

Turnašica - Sloga (DS)         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Đajkić,Dežmarić,Oklopčić, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Ivan Ostoić(18),Davor Dudašić(22) Gosti:Stjepan Ivšić(13),Kristijan Kršić(78)

Podgorje - Mladost (V)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Babić,Ramić P.,Cvijanović, delegat: Đuračić
Strijelac:Domaći:Marko Medić(11) Gosti:/

Slavonija - Grabić         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Trupina,Horvatinović,Botković, delegat: Burcar


Mladost (B) - Graničar Bušetina         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Loparac,Lončar Mario,Milobara, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Damir Jukić(14),Matej Hamaček(30,32,77),Kristijan Medved(86 iz 11m),Blažen Šošić(90) Gosti:Antonio Klasić(52) *********** LISTA STRIJELACA ************ 12 golova Igor Dunković(Slavonija) 11 golova Toni Makar(Standard) 10 golova Damir Vukelić(Tehničar)

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 970217-12 21
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 962127-5 20
3. Podgorje PodgorjePodgorje 962119-6 20
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 952225-16 17
5. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 934220-15 13
6. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 941421-19 13
7. Tehničar CabunaTehničar 933322-18 12
8. Slavonija SladojevciSlavonija 932421-24 11
9. Mladost (B) BakićMladost (B) 931522-22 10
10. Grabić GrabićGrabić 931514-23 10
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 923415-18 9
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 922514-25 8
13. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 922515-29 8
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 911714-34 4

Sljedeće kolo

Standard - Graničar Bušetina, Nova Šarovka, 31.10.2009. u 14,30
Grabić - Mladost (B), Grabić, 31.10.2009. u 14,30
Mladost (V) - Slavonija, Vukosavljevica, 31.10.2009. u 14,30
Sloga (DS) - Podgorje, Dugo Selo, 31.10.2009. u 14,30
Mladost 1930 (Čađ) - Turnašica, Čađavica, 31.10.2009. u 14,30
Tehničar - Napredak, Cabuna, 31.10.2009. u 14,30
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - St. Brezovica, Okrugljača, 31.10.2009. u 14,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.