Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 17. kola

Grabić - Ćeralije         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Grgurić M.- Pastuović L.- Horvat Siniša, delegat: Jelić
Gledatelja 50. Strijelci: Domaći : Tomašević (20),Barišić (85). Gosti:/.

Mladost (B) - Zrinski (NB)         3 : 4 ( 2 : 1 )
Suci: Lukac V.- Brdarić M.- Jozić M., delegat: Stojanović
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći: Puškarić (20),Sraka (38). Gosti: Hamaček (30),Prpić (48 sa 11m),Kurtić (53),Marinković (66 autogol),Petrović (84).

Krčevina - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gebaj M.- Strmota D.- Mimić B., delegat: Babić
Gledatelja 200. Strijelci: Domaći: Colarić (11). Gosti:/.

DOŠK - Munja         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar M.- Kos F.- Kaltenbaher L., delegat: Bušljeta
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći: Cabicar (30),Zeman (31,80 sa 11m),Marenić (60),Gubeljak (76),Banić (81). Gosti:/.

Standard - Dinamo (J)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša- Duvnjak D.- Maslać M., delegat: Služek
Gledatelja 80. Strijelci: Domaći:/. Gosti:/. Sve utakmice 17. kola registriraju se postignutim rezultatom sukladno članku 33. Propozicija natjecanja 2.ŽNL VPŽ. Lista strijelaca 18 golova Zeman Luka (1 KU) (NK DOŠK Dolci) 17 Velić Marijan (NK DOŠK Dolci) 15 Beneš Milenko (NK Dinamo Josipovo) 14 Prpić Antonio (1 KU) (NK Zrinski (NB)) 13 Vida Josip (1 KU) (NK Munja) 12 Mioljević Dejan (2 KU) (NK Dinamo Josipovo) 10 Gabud Vedran (NK Dinamo Josipovo) Hrgetić Toni (3 KU) (NK Standard)

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. DOŠK DolciDOŠK 17151178-14 46
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 17131361-19 40
3. Dinamo (J) JosipovoDinamo (J) 17123254-12 39
4. Standard Nova ŠarovkaStandard 1784537-29 28
5. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1772833-41 23
6. Grabić GrabićGrabić 1764728-40 22
7. Munja Veliki RastovacMunja 1764738-52 22
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 17321216-45 11
9. Krčevina Čađavački LugKrčevina 17221327-64 8
10. Mladost (B) BakićMladost (B) 17111516-72 4

Sljedeće kolo

Ćeralije - Standard, Ćeralije, 21.5.2022. u 17:30
Dinamo (J) - DOŠK, Josipovo, 22.5.2022. u 17:30
Munja - Krčevina, Veliki Rastovac, 22.5.2022. u 17:30
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (B), Čađavica, 22.5.2022. u 17:30
Zrinski (NB) - Grabić, Nova Bukovica, 22.5.2022. u 17:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.