Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 26. kola

Orešac - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 6 ( 0 : 3 )
Suci: Loparac,Kristić,Penava E., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danijel Divković(60),gosti:Danko Šimunić(10,17 i 75),Robert Šomođi(22 i 87)i Mario Jozić(64).

Mladost (Mi) - Mladost (B)         2 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Ugarković,Pigler,Gebaj, delegat: Hulak
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Antonio Pejazić(53)i Silvio Matota(56),gosti:Josip Neugebauer(27),Antonio Škrlin (39),Ivan Hamaček(44)i Alen Kokorić(77).

Miholjac - Ćeralije         2 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Lončar,Vukman,Mesarić, delegat: Tot
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Milenko Beneš(47)i Dalibor Bičanić(80),gosti:Stjepan Tašić(8 i 25),Srećko Tunić(40)i Ante Pašalić(53).

DOŠK - Borova         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ević,Oklopčić,Kokorić, delegat: Holeš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dominik Jukić(54)i Josip Šalković (64),gosti:Kristijan Kmetec(60).

Kozice - Slavonija         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Nađ,Lješčak,Minauf M., delegat: Jurkin
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Igor Dunković(27 i 34), Matija Vencl(55)i Tomo Tomić(85).

Sloga (Z) - Tehničar         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Dežmarić,Marinović, delegat: Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Antun Stupar(80 i 90)i Dejan Janže(71). LISTA STRIJELACA: 25 golova:Darko Obžetić(Borova), 20 golova: Mario Jozić(Mladost-Čađavica), 17 golova:Matija Vencl(Slavonija),15 golova: Danko Šimunović (Mladost-Čađavica),Igor Dunković (Slavonija)i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 24202287-24 62
2. Slavonija SladojevciSlavonija 24171668-32 52
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 24142855-33 44
4. Borova BorovaBorova 241131050-46 36
5. Standard Nova ŠarovkaStandard 241121149-46 35
6. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 241031134-44 33
7. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 241021249-58 32
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 241021255-73 32
9. Orešac OrešacOrešac 241011341-54 31
10. DOŠK DolciDOŠK 24841246-53 28
11. Tehničar CabunaTehničar 24841231-42 28
12. Mladost (B) BakićMladost (B) 24551454-77 20
13. Kozice KoziceKozice 24531636-73 18

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.