Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 6. kola

Ćeralije - Mladost (B)         5 : 1 ( 5 : 1 )
Suci: Lončar M.- Grujić B.- Marinović N., delegat: Grabovac
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Perić (17,38),Djordjević (19),Jozić Dario (24,34). Gosti : Sojka (39).

Grabić - Krčevina         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kokorić D.- Grgurić M.- Oklopčić M., delegat: Ličina
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Filipović (10,47),Grgić (67). Gosti : Mudri (71 sa 11m).

Zrinski (NB) - DOŠK         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Loparac G.- Godeč K.- Mesarić N., delegat: Zagorac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Kurtić (65). Gosti : Zeman (20,27).

Mladost 1930 (Čađ) - Standard         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Sertić J.- Hrženjak M.- Gebaj M., delegat: Jelić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Car Mario (70 sa 11m). Gosti : Hudoletnjak (44).

Munja - Dinamo (J)         2 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Marinović N.-Melinčević V.- Gojmerac D., delegat: Bušljeta
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Bošnjak (53,60). Gosti : Gabud (50),Beneš (65).

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 650118-6 15
2. DOŠK DolciDOŠK 641123-7 13
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 641117-8 13
4. Dinamo (J) JosipovoDinamo (J) 632123-5 11
5. Munja Veliki RastovacMunja 631218-11 10
6. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 631215-11 10
7. Grabić GrabićGrabić 621310-12 7
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 61143-15 4
9. Krčevina Čađavački LugKrčevina 610511-27 3
10. Mladost (B) BakićMladost (B) 60062-38 0

Sljedeće kolo

Dinamo (J) - Ćeralije, Nova Šarovka, 17.10.2021. u 15:00
Standard - Munja, Nova Šarovka, 16.10.2021. u 15:00
DOŠK - Mladost 1930 (Čađ), Dolci, 17.10.2021. u 15:00
Krčevina - Zrinski (NB), Čađavački Lug, 17.10.2021. u 15:00
Mladost (B) - Grabić, Bakić, 17.10.2021. u 15:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.