Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 7. kola

Dinamo (J) - Zrinski (NB)         1 : 5 ( 1 : 3 )
Suci: Gebaj M. Smrček M.- Loparac Marta., delegat: Jelić
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Vicić G. (43). Gosti : Poje (41),Kurtić (44,76),Bračun (45), Brozović (75).

DOŠK - Plavi         6 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Stojnović Z.- Pastuović L.- Grgić M., delegat: Holeš
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći : Šarić (3,30),Velić Marijan (7,63),Velić Marin (29),Samardžić (70). Gosti :/.

Standard - Mladost (B)         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vicić A. - Selenić H.- Nikolić A., delegat: Jurkin
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Hrgetić T. (10 sa 11m), Marinković A. (13,62),Marinković I (48), Hrgetić K. (66). Gosti : Budimir M. (4).Prekid utakmice u 76. minuti jer gosti nisu imali dovoljan broj igrača za nastavak utakmice.

Crnac - Munja         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kristić N.- Oklopčić M.- Melinčević V., delegat: Blažević I.
Gledatelja 300. Strijelci :Domaći : Damjan (50 sa 11m). Gosti :/. **** LISTA STRIJELACA****9 golova Velić Marijan (1 KU) (NK DOŠK Dolci) 7 Vida Luka (2 KU) (NK Munja) 6 Damjan Josip (3 KU) (NK Crnac) Kurtić Tomislav (1 KU) (NK Zrinski (NB)) 5 Beneš Milenko (NK Dinamo Josipovo) Marić Tilen (NK Crnac) 4 Dmitrović Bojan (NK Mladost Bakić) Dunković Antun (NK Dinamo Josipovo) Marinković Antonijo (NK Standard) Nikolić Mihael (NK Crnac) 3 Brozović Livio (1 KU) (NK Zrinski (NB)) Gojmerac Željko (NK Plavi) Kokoška Darko (NK Crnac) Lukanić Željko (2 KU) (NK Dinamo Josipovo) Makar Toni (NK Standard) Matovina Teo (1 KU) (NK Plavi) 2 Brusač Mateo (NK Crnac) Gabud Vedran (NK Standard) Hrgetić Toni (2 KU) (NK Standard) Šarić Antun (NK DOŠK Dolci) 1 Birčić Josip (NK Crnac) Bošnjak Matija (NK Munja) Bračun Kristijan (NK Zrinski (NB)) Budimir Mateo (NK Mladost Bakić) De Souza Faustino Douglas (NK Munja) Dorčak Antonio (NK Dinamo Josipovo) Gusić Josip (NK Dinamo Josipovo) Hamaček Ivan (NK Mladost Bakić) Horvat Andrej (NK Mladost Bakić) Hrgetić Krunoslav (NK Standard) Inhof Matija (NK Munja) Ivić Željko (NK Crnac) Jukić Matej (NK Zrinski (NB)) Kapetanović Dominik (NK Crnac) Marinković Ivan (NK Standard) Mesinger Zvonimir (NK Munja) Mihalić Alen (NK Standard) Poje Domagoj (NK Zrinski (NB)) Prpić Antonio (NK Mladost Bakić) Puškarić Luka (NK Mladost Bakić) Radosavljević Dejan (NK Crnac) Repinac Nikola (NK Plavi) Samardžić Davor (NK DOŠK Dolci) Šteger Domagoj (NK DOŠK Dolci) Tušek Darko (NK Standard) Tušek Domagoj (NK Standard) Velić Marin (NK DOŠK Dolci) Vicić Goran (NK Dinamo Josipovo) Zdelar Drago (1 KU) (NK Zrinski (NB))

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Crnac CrnacCrnac 760124-7 18
2. Munja Veliki RastovacMunja 741211-7 13
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 733116-10 12
4. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 731313-12 10
5. Dinamo (J) JosipovoDinamo (J) 731315-17 10
6. DOŠK DolciDOŠK 730415-12 9
7. Mladost (B) BakićMladost (B) 72059-21 6
8. Plavi Jugovo PoljePlavi 71067-24 3

Sljedeće kolo

Zrinski (NB) - Munja, Nova Bukovica, 11.4.2021. u 16:30
Crnac - Mladost (B), Crnac, 11.4.2021. u 16:30
Standard - Plavi, Nova Šarovka, 10.4.2021. u 16:30
DOŠK - Dinamo (J), Dolci, 11.4.2021. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.