Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 7. kola

Krčevina - Plavi         0 : 6 ( 0 : 3 )
Suci: Lukac V.- Brdarić M.- Strmota D., delegat: Lisak
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Eršegović (48 autogol). Gosti : Klepač (36,39,56),Stupar (44),Repinac (69).

Standard - Dinamo (J)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lukac V.- Gojmerac D.- Jozić M., delegat: Služek
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći : Tušek (48). Gosti : Gabud (63).

Ćeralije - Munja         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar M.- Grgurić M.- Oklopčić M., delegat: Jelić
Gledatelja 30. Strijelci :Domaći : Djordjević (35). Gosti : Bošnjak (19),Vida (71,88).

Mladost 1930 (Čađ) - Zrinski (NB)         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Lukačević M.- Gojmerac D.- Kos F. , delegat: Stipanić
Gledatelja 70. Strijelci: Domaći:/. Gosti:Kurtić (47,82),Prpić 88 sa 11m).

Grabić - Mladost (B)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.- Oklopčić M.- Horvat S., delegat: Đurđević
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći : Vuk (11),Marković (72). Gosti : Sojka (68).

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 760143-5 18
2. Plavi Jugovo PoljePlavi 760130-11 18
3. Grabić GrabićGrabić 750219-13 15
4. Dinamo (J) JosipovoDinamo (J) 742114-9 14
5. Munja Veliki RastovacMunja 741223-7 13
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 731323-15 10
7. Mladost (B) BakićMladost (B) 721412-23 7
8. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 711514-42 4
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 71066-20 3
10. Krčevina Čađavački LugKrčevina 70071-40 0

Sljedeće kolo

Plavi - Mladost (B), Jugovo Polje, 22.10.2022. u 15:30
Zrinski (NB) - Grabić, Nova Bukovica, 23.10.2022. u 15:30
Munja - Mladost 1930 (Čađ), Veliki Rastovac, 23.10.2022. u 15:30
Dinamo (J) - Ćeralije, Josipovo, 23.10.2022. u 13:00
Krčevina - Standard, Čađavački Lug, 23.10.2022. u 15:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.