Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 9. kola

Standard - Plavi         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.- Ličinić Saša- Kos F., delegat: Radočaj
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći :Lončarek (30 sa 11m, 34,82). Gosti : Matovina (90+3)

Ćeralije - Krčevina         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac G.- Stojnović Z.- Grgurić M., delegat: Bušljeta
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Jozić Dario (21). Jozić David (49),Tunić (69). Gosti : /.

Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (J)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar M.- Vida M.- Rukavina M., delegat: Borbaš
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Gracek (32),Kovačec (71).

Grabić - Munja         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Rakitničan D.- Gojmerac D.- Melinčević V., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Vida J. (19,53 sa 11m ),Majetić (25),Vida L. (85).

Mladost (B) - Zrinski (NB)         0 : 13 ( 0 : 6 )
Suci: Gebaj M.- Matovina T.- Horvat S., delegat: Lisak
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Podmanicki (12,24,41,66,73),Teodorović (20,47,71),Matota (35),Marinković (44),Varga (75),Topolovec (82),Šomođi (86).** LISTA STRIJELACA**18 Lončarek Zdenko (4 KU) (NK Standard) 15 Vida Josip (2 KU) (NK Munja) 13 Podmanicki Danijel (NK Zrinski (NB)) 12 Klepač Krunoslav (NK Plavi) Prpić Antonio (1 KU) (NK Zrinski (NB)) 10 Kralj Dominik (1 KU) (NK Plavi) 9 Kurtić Tomislav (2 KU) (NK Zrinski (NB)) 7 Gracek Darijo (NK Dinamo Josipovo) 6 Kokorić Kristian (NK Standard) Majetić Petar (NK Munja) 5 Carević Nikola (NK Mladost Bakić) Holec Marijan (NK Plavi) Tunić Tomislav (NK Ćeralije) 4 Sojka Mateo (NK Mladost Bakić) Beneš Milenko (NK Dinamo Josipovo) Mesinger Zvonimir (NK Munja) Palčić Gabrijel (1 KU) (NK Plavi) Rosan Ante (NK Munja) Teodorović Darijo (NK Zrinski (NB))

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 980158-5 24
2. Plavi Jugovo PoljePlavi 970244-15 21
3. Dinamo (J) JosipovoDinamo (J) 962124-9 20
4. Munja Veliki RastovacMunja 961235-7 19
5. Standard Nova ŠarovkaStandard 951334-17 16
6. Grabić GrabićGrabić 950419-19 15
7. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 921617-50 7
8. Mladost (B) BakićMladost (B) 921613-49 7
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 91086-30 3
10. Krčevina Čađavački LugKrčevina 90092-51 0

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.