Bilten - IV NL BJ-KC-VT

Rezultati utakmica 26. kola

Pitomača - Tehničar (Cv)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Hruškar,Geler,Abdić, delegat: Brujić
Gledatelja 400.Strijelci:Domaći:/.Gosti:Markušić(16),Lovrek(40,67)

Papuk - Virovitica         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Šuveljak,Miklečić,jeličić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/Gosti.Horaček(13)

Garić - Graničar (Đ)         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Špoljarić,Špiranec,Majstorović, delegat: Tomić
Gledatelja 400.Strijelci:Domaći:Vaclavek D.(16 iz 11m),Mihatović(31,39,54),Rijetković(70),Purkić(89).Gosti:/

Dinamo (Pr) - Daruvar         8 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Đorđević,Ličinić,Herent, delegat: Martinčić
Gledatelja 30.Strijelci:Domaći:Markešić(11,22,54,70),Jakšinić(39,86),Gojani(66),Jeličić(69).Gosti:Mihalić(3)

Tomislav (Ber) - Zdenka 91         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Hlevnjak,Dević,Mađerić,, delegat: Babić
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Tirić(62).Gosti:/

Podravac (V) - Križevci         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Blašković,Vukman,Šamu, delegat: Penava
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Carek(49 iz 11m),Sabol(56).Gosti:/

Slatina - Rovišće         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Koprić,Juriša,Sminderovac, delegat: Moslavac
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Bubaš(58,63).Gosti:Prskalo(77) Lista strijelaca 26 golova Lovrek Kruno (Tehničar) 22 Mihatović Antonio (Garić) 16 Markušić Matija (Tehničar) 15 Bubaš Matija (Slatina) Kočiš Zoran (TOMISLAV B.) 13 Jakšinić Marin (Dinamo P.) 11 Kožuhar Filip (Garić) Mladen Hrvoje (Križevci) Vaclavek Dragan (Garić) 10 Bastašić Žarko (Križevci) Milek Alen (Tehničar) 9 Košić Renato (Pitomača) Markešić Josip (Dinamo P.) Plantek Ivan (Zdenka 91) 8 Karan Jurica (Podravac) Radičević Marko (Rovišće) Tirić Domagoj (TOMISLAV B.) Veličan Matija (Pitomača)

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Garić GarešnicaGarić 26184462-20 58
2. Tehničar (Cv) CvetkovecTehničar (Cv) 26184482-21 58
3. Pitomača PitomačaPitomača 26164654-27 52
4. Križevci KriževciKriževci 26156563-28 51
5. Tomislav (Ber) BerekTomislav (Ber) 26126848-35 42
6. Papuk OrahovicaPapuk 261061042-38 36
7. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 261131246-45 36
8. Podravac (V) VirjePodravac (V) 26811737-32 35
9. Slatina SlatinaSlatina 26941345-52 31
10. Dinamo (Pr) PredavacDinamo (Pr) 26851341-65 29
11. Virovitica ViroviticaVirovitica 26741530-55 25
12. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 26661427-50 24
13. Rovišće RovišćeRovišće 26651527-62 23
14. Daruvar DaruvarDaruvar 26161916-90 9

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.