Bilten - III. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Otrovanec - Podravec         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Horvatinović Ž., delegat: Posavac
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći : Pavleković (26). Gosti : Šošić (5),Erhatić A (30).

Slaven - Brana         0 : 10 ( 0 : 5 )
Suci: Vargović N., delegat: Borbaš
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći /. Gosti : Kovačević (6,15,47,74),Miota I. ((13,26 sa 11m, 54),Filjak (31),Podnar (83,85).

Aršanj - St. Brezovica         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Blažević T., delegat: Adamović
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Filipović H. (11,77,87),Filipović M. (50). Gosti :/.

Sloga (DS) - Turnašica         2 : 8 ( 0 : 3 )
Suci: Lukačević M, delegat: Blažević D.
Gledatelja 20. Strijelci :Domaći : Podravac (52),Prajo V. (75). Gosti : Abramović (20,29,31),Kovač (61),Plivalić (74,79,87),Kalenik (84). **** LISTA STRIJELACA*****18 Presečan Dominik (1 KU) (NK Podravec (D)) 13 Veličan Matija (1 KU) (NK Aršanj) 9 Filipović Hrvoje (NK Aršanj) Miota Igor (1 KU) (NK Brana) 7 Abramović Andrej (NK Turnašica) Gjanić Selvir (NK Otrovanec) 6 Duvnjak Goran (NK Stara Brezovica) 5 Kovač Hrvoje (NK Turnašica) Kovačević Tomislav (NK Brana) 4 Erhatić Dario (NK Podravec (D)) Erhatić Antonio (NK Podravec (D)) Kolovica Josip (1 KU) (NK Brana) Lukačević Danijel (NK Stara Brezovica) Mioković Andrija (NK Sloga Dugo Selo) Plivalić Renato (NK Turnašica) 3 Dikšić Danijel (NK Otrovanec) Jelušić Petar (NK Podravec (D)) Pavleković Marin (NK Otrovanec) Podnar Matej (NK Brana) Šošić Petar (NK Podravec (D)) Živko Marko (NK Otrovanec) 2 Blatarić David (NK Aršanj) Bugarinović Marko (NK Otrovanec) Crnec Saša (NK Turnašica) Filipović Marko (NK Aršanj) Gojević Antun (NK Slaven Detkovac) Groznica Niko (NK Podravec (D)) Analyticom COMET - Lista strijelaca Stranica: 1 / 2 Kovač Marin (1 KU) (NK Otrovanec) Kovačević Kristijan (2 KU) (NK Slaven Detkovac) Matić Alen (NK Brana) Prajo Antonio (NK Sloga Dugo Selo) Rak Dragutin (NK Brana) Tukač Matija (NK Aršanj) 1 Božičević Tomislav (NK Brana) Brođanac David (NK Brana) Čađavčan Predrag (NK Stara Brezovica) Čajkulić Valentino (NK Aršanj) Crnković Antun (NK Sloga Dugo Selo) Deskar Ivan (NK Podravec (D)) Dujmović Miro (NK Stara Brezovica) Filjak Filip (NK Brana) Grlica Hrvoje (NK Podravec (D)) Kalenik Martin (NK Turnašica) Kovač Ivan (NK Turnašica) Lach Luka (NK Turnašica) Lebinac Željko (1 KU) (NK Slaven Detkovac) Lovreković Matija (NK Aršanj) Majer Dino (1 KU) (NK Otrovanec) Mandić Marko (NK Stara Brezovica) Mikić Predrag (1 KU) (NK Stara Brezovica) Miota Danijel (NK Brana) Miota Marko (NK Brana) Podravac Ivan (NK Sloga Dugo Selo) Prajo Valentin (NK Sloga Dugo Selo) Presečan Mario (NK Podravec (D)) Radić Filip (1 KU) (NK Stara Brezovica) Šagolj Mateo (NK Slaven Detkovac) Šanjek Luka (NK Podravec (D)) Strunjak Filip (NK Aršanj) Švigir Stjepan (NK Podravec (D)) Zadecki Josip (NK Slaven Detkovac)

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Brana BačevacBrana 751131-8 16
2. Aršanj SedlaricaAršanj 742131-14 14
3. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 742117-11 14
4. Podravec DinjevacPodravec 733139-14 12
5. Turnašica TurnašicaTurnašica 731321-13 10
6. Otrovanec OtrovanecOtrovanec 721421-14 7
7. Slaven DetkovacSlaven 71067-37 3
8. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 71069-65 3

Sljedeće kolo

Podravec - Turnašica, Grabrovnica, 11.4.2021. u 10:00
Sloga (DS) - St. Brezovica, Dugo Selo, 11.4.2021. u 10:00
Aršanj - Brana, Sedlarica, 10.4.2021. u 16:30
Slaven - Otrovanec, Detkovac, 11.4.2021. u 10:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.