III. ŽNL Zapad

Utakmice posljednjeg 18. kola

Sloga (DS) - Turnašica 9 : 3 ( 3 : 1 )
Otrovanec - Brana 3 : 2 ( 2 : 0 )
No Limit TVIN - Aršanj 5 : 2 ( 1 : 1 )
Omladinac - St. Brezovica 3 : 0 ( 2 : 0 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 18. kola
Sloga (DS) - Turnašica 9 : 3 ( 3 : 1 )
Otrovanec - Brana 3 : 2 ( 2 : 0 )
No Limit TVIN - Aršanj 5 : 2 ( 1 : 1 )
Omladinac - St. Brezovica 3 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 17. kola
Aršanj - Omladinac 7 : 4 ( 5 : 0 )
Brana - No Limit TVIN 2 : 11 ( 1 : 6 )
Turnašica - Otrovanec 2 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 16. kola
No Limit TVIN - Turnašica 1 : 2 ( 1 : 0 )
Omladinac - Brana 4 : 2 ( 1 : 0 )
St. Brezovica - Aršanj 0 : 9 ( 0 : 3 )
Utakmice 15. kola
Brana - St. Brezovica 1 : 4 ( 0 : 2 )
Turnašica - Omladinac 6 : 1 ( 2 : 1 )
Sloga (DS) - Otrovanec 4 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 14. kola
No Limit TVIN - Sloga (DS) 5 : 3 ( 1 : 2 )
St. Brezovica - Turnašica 0 : 10 ( 0 : 4 )
Aršanj - Brana 9 : 2 ( 3 : 1 )
Utakmice 13. kola
Turnašica - Aršanj 2 : 2 ( 2 : 1 )
Sloga (DS) - Omladinac 4 : 2 ( 2 : 0 )
Otrovanec - No Limit TVIN 1 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 12. kola
Omladinac - Otrovanec 3 : 2 ( 1 : 2 )
St. Brezovica - Sloga (DS) 1 : 11 ( 0 : 6 )
Brana - Turnašica 0 : 4 ( 0 : 2 )
Utakmice 11. kola
Sloga (DS) - Aršanj 1 : 3 ( 0 : 1 )
Otrovanec - St. Brezovica 4 : 3 ( 2 : 2 )
No Limit TVIN - Omladinac 1 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 10. kola
St. Brezovica - No Limit TVIN 1 : 6 ( 0 : 3 )
Aršanj - Otrovanec 3 : 0 ( 0 : 0 )
Brana - Sloga (DS) 0 : 4 ( 0 : 0 )
Utakmice 9. kola
Turnašica - Sloga (DS) 3 : 1 ( 2 : 0 )
Brana - Otrovanec 5 : 0 ( 4 : 0 )
Aršanj - No Limit TVIN 3 : 2 ( 1 : 0 )
St. Brezovica - Omladinac 1 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 8. kola
Omladinac - Aršanj 2 : 1 ( 1 : 1 )
No Limit TVIN - Brana 2 : 0 ( 2 : 0 )
Otrovanec - Turnašica 1 : 1 ( 0 : 1 )
Sloga (DS) - Turanovac 4 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 7. kola
Turanovac - Otrovanec 5 : 2 ( 2 : 1 )
Turnašica - No Limit TVIN 2 : 2 ( 0 : 1 )
Brana - Omladinac 3 : 6 ( 3 : 3 )
Aršanj - St. Brezovica 6 : 2 ( 3 : 0 )
Utakmice 6. kola
St. Brezovica - Brana 5 : 1 ( 3 : 1 )
Omladinac - Turnašica 0 : 1 ( 0 : 0 )
No Limit TVIN - Turanovac 9 : 0 ( 7 : 0 )
Otrovanec - Sloga (DS) 1 : 4 ( 1 : 0 )
Utakmice 5. kola
Sloga (DS) - No Limit TVIN 2 : 2 ( 1 : 2 )
Turanovac - Omladinac 0 : 1 ( 0 : 0 )
Turnašica - St. Brezovica 4 : 3 ( 1 : 2 )
Brana - Aršanj 0 : 3 ( : )
Utakmice 4. kola
Aršanj - Turnašica 6 : 2 ( 5 : 1 )
St. Brezovica - Turanovac 5 : 3 ( 2 : 1 )
Omladinac - Sloga (DS) 1 : 1 ( 1 : 0 )
No Limit TVIN - Otrovanec 8 : 0 ( 4 : 0 )
Utakmice 3. kola
Otrovanec - Omladinac 3 : 5 ( 0 : 3 )
Sloga (DS) - St. Brezovica 9 : 1 ( 1 : 0 )
Turanovac - Aršanj 2 : 8 ( 2 : 3 )
Turnašica - Brana 7 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 2. kola
Brana - Turanovac 5 : 3 ( 3 : 3 )
Aršanj - Sloga (DS) 6 : 0 ( 3 : 0 )
St. Brezovica - Otrovanec 4 : 3 ( 1 : 2 )
Omladinac - No Limit TVIN 3 : 2 ( 2 : 1 )
Utakmice 1. kola
No Limit TVIN - St. Brezovica 3 : 2 ( 0 : 1 )
Otrovanec - Aršanj 1 : 6 ( 0 : 4 )
Sloga (DS) - Brana 8 : 0 ( 4 : 0 )
Turanovac - Turnašica 0 : 3 ( 0 : 1 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.