III. ŽNL Istok

Utakmice posljednjeg 14. kola

Orešac - Meljani 1 : 3 ( 1 : 1 )
Slavonac - Plavi 0 : 1 ( 0 : 0 )
Dinamo (J) - Krčevina 1 : 0 ( 0 : 0 )
Vaška - Grabić 3 : 3 ( 2 : 2 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 14. kola
Orešac - Meljani 1 : 3 ( 1 : 1 )
Slavonac - Plavi 0 : 1 ( 0 : 0 )
Dinamo (J) - Krčevina 1 : 0 ( 0 : 0 )
Vaška - Grabić 3 : 3 ( 2 : 2 )
Utakmice 13. kola
Krčevina - Slavonac 1 : 2 ( 0 : 0 )
Plavi - Orešac 11 : 0 ( 5 : 0 )
Meljani - Vaška 1 : 0 ( 0 : 0 )
Grabić - Dinamo (J) 1 : 6 ( 1 : 2 )
Utakmice 12. kola
Grabić - Meljani 1 : 8 ( 1 : 5 )
Vaška - Plavi 2 : 6 ( 2 : 4 )
Orešac - Krčevina 0 : 8 ( 0 : 3 )
Dinamo (J) - Slavonac 1 : 3 ( 1 : 1 )
Utakmice 11. kola
Plavi - Grabić 1 : 0 ( 0 : 0 )
Meljani - Dinamo (J) 3 : 5 ( 1 : 2 )
Krčevina - Vaška 4 : 0 ( 1 : 0 )
Slavonac - Orešac 7 : 1 ( 4 : 0 )
Utakmice 10. kola
Grabić - Krčevina 0 : 2 ( 0 : 0 )
Vaška - Slavonac 0 : 4 ( 0 : 1 )
Dinamo (J) - Orešac 5 : 0 ( 2 : 0 )
Meljani - Plavi 0 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 9. kola
Slavonac - Grabić 4 : 1 ( 1 : 0 )
Krčevina - Meljani 4 : 2 ( 2 : 1 )
Orešac - Vaška 2 : 3 ( 2 : 2 )
Plavi - Dinamo (J) 1 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 8. kola
Dinamo (J) - Vaška 0 : 4 ( 0 : 2 )
Plavi - Krčevina 0 : 3 ( 0 : 1 )
Meljani - Slavonac 2 : 2 ( 0 : 0 )
Grabić - Orešac 1 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 7. kola
Plavi - Slavonac 2 : 0 ( 2 : 0 )
Krčevina - Dinamo (J) 2 : 1 ( 1 : 1 )
Grabić - Vaška 0 : 5 ( 0 : 1 )
Meljani - Orešac 1 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 6. kola
Slavonac - Krčevina 0 : 5 ( 0 : 3 )
Orešac - Plavi 1 : 3 ( 0 : 2 )
Vaška - Meljani 6 : 7 ( 4 : 5 )
Dinamo (J) - Grabić 10 : 0 ( 4 : 0 )
Utakmice 5. kola
Meljani - Grabić 4 : 1 ( 1 : 1 )
Plavi - Vaška 10 : 1 ( 6 : 0 )
Krčevina - Orešac 1 : 3 ( 1 : 2 )
Slavonac - Dinamo (J) 0 : 5 ( 0 : 2 )
Utakmice 4. kola
Grabić - Plavi 0 : 6 ( 0 : 2 )
Dinamo (J) - Meljani 4 : 0 ( 2 : 0 )
Vaška - Krčevina 0 : 4 ( 0 : 2 )
Orešac - Slavonac 1 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 3. kola
Krčevina - Grabić 1 : 1 ( 1 : 1 )
Slavonac - Vaška 1 : 7 ( 1 : 5 )
Orešac - Dinamo (J) 1 : 5 ( 1 : 2 )
Plavi - Meljani 2 : 4 ( 1 : 2 )
Utakmice 2. kola
Vaška - Orešac 1 : 5 ( 1 : 1 )
Grabić - Slavonac 2 : 2 ( 2 : 0 )
Meljani - Krčevina 4 : 2 ( 2 : 1 )
Dinamo (J) - Plavi 4 : 3 ( 2 : 0 )
Utakmice 1. kola
Vaška - Dinamo (J) 3 : 5 ( 2 : 2 )
Krčevina - Plavi 1 : 1 ( 1 : 0 )
Slavonac - Meljani 1 : 4 ( 0 : 1 )
Orešac - Grabić 3 : 2 ( 2 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.