PRIJEDLOG SASTAVA LIGA

Novosti   |   19.08.2019.

PRIJEDLOG SASTAVA LIGA MLAĐIH UZRASNIH KATEGORIJA I VETERANA

ZA SEZONU 2019/2020.

JUNIORI -SLA-ORA  (rođeni 2001.i mlađi)

1.MLADOST(ČAČ)                                                                                                                                          

2.MLADOST(M)                                                                                                                                           

3.MLADOST(ČAĐ)                                                                                                                                         

4.SLAVONIJA                                                                                                                                                    

5.SLOGA(Z)                                                                                                                                                            

6.VOĆIN                                                                                                                                                                

7.CRNAC                                                                                                                                                                 

8.ZRINSKI                                                                                                                                                          

9.ĆERALIJE                                                                                                                                                  

10.SUHOPOLJE

JUNIORI-VT-PIT

1.GRANIČARBUŠETINA                                                                                                                            

2.OMLADINAC                                                                                                                                                

3.PITOMAČA                                                                                                                                                    

4.GRADINA                                                                                                                                                            

5.SOKOL                                                                                                                                                          

6.PODGORJE                                                                                                                                                            

7.SVETIĐURAĐ                                                                                                                                                               

8.NOLIMIT                                                                                                                                                       

9.NAPREDAK

PIONIRI  U-15 ( rođen 2005. I mlađi)

1.DINAMO(Č)                                                                                                                                                    

2.SLAVONIJA                                                                                                                                            

3.MLADOST(ČAĐ)                                                                                                                                          

4.SUHOPOLJE                                                                                                                                                           

PIONIRI U-13 (rođeni 2007.i mlađi)

1.MIKLEUŠ                                                                                                                                                       

2.SLAVONIJA                                                                                                                                                    

3.PODRAVAC                                                                                                                                         

4.MLADOST(ČAĐ)                                                                                                                                                  

5.PLAVI                                                                                                                                                                 

6.MUNJA                                                                                                                                                            

7.REZOVAC                                                                                                                                                       

8.GRADINA                                                                                                                                                     

9.SUHOPOLJE                                                                                                                 

10.ŠNGRANIČARBUŠETINA

PIONIRI U-11 (rođeni 2009.i mlađi)

1.REZOVAC                                                                                                                                                       

2.PODGORJE                                                                                                                                                  

3.SUHOPOLJE                                                                                                                                                 

4.VIROVITICA                                                                                                                                                      

5.BILOGORA 1947

PIONIRI U -9 (rođeni 2011. i mlađi)

1.SLATINA                                                                                                                                                          

2.PITOMAČA                                                                                                                                                      

3.BOROVA                                                                                                                                                      

4.BRATSTVO                                                                                                                                                                  

5.NOLIMIT                                                                                                                                                  

6.SUHOPOLJE                                                                                                                                                          

7.PAPUK                                                                                                                                                        

8.VIROVITICA                                                                                                                                                    

9.ŠN GRANIČARBUŠETINA

VETERANI   ( u tekućoj  godini navršava 33 godine i stariji)

1.SLATINA                                                                                                                                                      

2.SUHOPOLJE                                                                                                                                                

3.PITOMAČA                                                                                                                                                          

4.PAPUK                                                                                                                                                           

5.MIKLEUŠ                                                                                                                                                  

6.MLADOST(M)                                                                                                                                                

7.GRADINA                                                                                                                                                    

8.STANDARD                                                                                                                                                

9.VIROVITICA                                                                                                                                                 

10.REZOVAC

Povjerenik za natjecanje:Željko Moslavac

 

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.