RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA 2. ŽNL-ISTOK PROLJETNI DIO NATJECANJA 2018/2019.

Novosti   |   18.03.2019.

ŽNS VPŽ
POVJERENIK ZA NATJECANJE 2. ŽNL-VPŽ ISTOK
Virovitica 18.03.2019.g.


RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA 2. ŽNL-ISTOK PROLJETNI DIO NATJECANJA 2018/2019.- seniori


12. kolo 24.03. u 15:00 sati
NK Munja – NK Borova
NK Ćeralije – NK Crnac
NK Tehničar - NK Standard
NK Zrinski - NK DOŠK
NK Kozice - NK Mladost (Mi)


13. kolo 31.03. u 16:30 sati
NK Borova - NK Mladost (B)
NK Mladost (Mi) - NK Munja
NK DOŠK - NK Kozice
NK Standard - NK Zrinski
NK Crnac - NK Tehničar


14. kolo 07.04. u 16:30 sati
NK Tehničar – NK Ćeralije
NK Mladost (B) – NK Mladost (Mi) 
NK Munja – NK DOŠK
NK Zrinski – NK Crnac
NK Kozice - NK Standard


15. kolo 14.04. u 16:30 sati
NK Ćeralije – NK Zrinski
NK Crnac - NK Kozice
NK Standard - NK Munja
NK Mladost (Mi) – NK Borova
NK DOŠK – NK Mladost (B)


16. kolo 21.04. u 16:30 sati
NK Borova - NK DOŠK
NK Zrinski - NK Tehničar
NK Kozice - NK Ćeralije
NK Munja – NK Crnac
NK Mladost (B) – NK Standard


17. kolo 28.04. u 17:00 sati
NK Standard – NK Borova
NK Tehničar - NK Kozice
NK Crnac – NK Mladost (B)
NK DOŠK – NK Mladost (Mi)
NK Ćeralije – NK Munja


18. kolo 05.05. u 17:00 sati
NK Kozice – NK Zrinski
NK Munja - NK Tehničar
NK Mladost (B)- NK Ćeralije
NK Borova – NK Crnac
NK Mladost (Mi) - NK Standard


19. kolo 12.05. u 17:00 sati
NK Standard – NK DOŠK
NK Crnac – NK Mladost (Mi)
NK Ćeralije - NK Borova
NK Tehničar – NK Mladost (B)
NK Zrinski – NK Munja


20. kolo. 19.05. u 17:00 sati
NK Borova – NK Tehničar
NK Mladost ( Mi) – NK Ćeralije
NK Mladost (B) – NK Zrinski
NK Munja – NK Kozice
NK DOŠK – NK Crnac


21. kolo 26.05. u 17:30 sati
NK Crnac - NK Standard
NK Ćeralije – NK DOŠK
NK Tehničar – NK Mladost (Mi)
NK Zrinski – NK Borova
NK Kozice – NK Mladost (B)


22. kolo 02.06. u 17:30 sati
NK Borova - NK Kozice
NK Mladost (Mi) – NK Zrinski
NK DOŠK – NK Tehničar
NK Standard – NK Ćeralije
NK Mladost (B) – NK Munja


NAPOMENA : Sve utakmice igraju se nedjeljom.


Prijavljena boja dresova :
1. NK MLADOST (Bakić) – plava boja
2. NK BOROVA – žuta boja
3. NK MLADOST (Miljevci) – zelena boja
4. NK D.O.Š.K. – zeleno-crna boja
5. NK STANDARD – zelena boja
6. NK CRNAC – plava boja
7. NK ĆERALIJE – plava boja
8. NK TEHNIČAR – narančasta boja
9. NK ZRINSKI – plava boja
10. NK KOZICE – plava boja
11. NK MUNJA – plava boja

                                                                                       Povjerenik za natjecanje

                                                                                        Damir Vargović



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.