Raspored odigravanja utakmica 2. ŽNL-istok za jesenski dio u 2018/2019. za seniore

Novosti   |   13.08.2018.

ŽUPANIJSKI  NOGOMETNI  SAVEZ VIROVITICA

Povjerenik za natjecanje 2. ŽNL-Istok - VPŽ

Raspored natjecanja za jesen 2018.g.

Virovitica, 8.8.2018.g.

 

              RASPORED  ODIGRAVANJA  UTAKMICA 2.  ŽNL-ISTOK 

           za jesenski  dio natjecanja u  2018/2019. natjecateljskoj godini

                                    za  seniorske  momčadi

 

1.kolo 26.8.2018. u  17,3o                          2.kolo 2.9.2018. u 17,oo

Borova : Munja                                           Tehničar : Crnac

Mladost-Miljevci : Kozice                           Zrinski : Standard

D.O.Š.K. : Zrinski                                        Kozice : D.O.Š.K.

Standard : Tehničar                                     Munja : Mladost-Miljevci

Crnac : Ćeralije                                           Mladost-Bakić : Borova

NK „Mladost“-Bakić je slobodan.               NK „Ćeralije“ je slobodan.

 

  1. kolo 9.9.2018. u 17,oo 4.kolo 16.09.2018. u 16,3o

Mladost-Miljevci : Mladost-Bakić              Zrinski : Ćeralije

D.O.Š.K. : Munja                                        Kozice : Crnac

Standard : Kozice                                       Munja : Standard

Crnac : Zrinski                                            Mladost-Bakić : D.O.Š.K.

Ćeralije : Tehničar                                      Borova : Mladost-Miljevci

NK „Borova“ je slobodan.                          NK „Tehničar“ je slobodan.

 

5.kolo 23.9.2018. u 16,3o                          6.kolo 30.9.2018. u 16,oo

D.O.Š.K. : Borova                                      Kozice : Tehničar

Standard : Mladost-Bakić                          Munja : Ćeralije

Crnac : Munja                                            Mladost-Bakić : Crnac

Ćeralije : Kozice                                         Borova : Standard

Tehničar : Zrinski                                       Mladost-Miljevci : D.O.Š.K.

NK „Mladost“-Miljevci je slobodan.         NK „Zrinski“ je slobodan.

 

7.kolo 7.10.2018.  u 16,oo                        8.kolo 14.10.2018. u 16,oo

Standard : Mladost-Miljevci                     Munja : Zrinski

Crnac : Borova                                          Mladost-Bakić : Tehničar

Ćeralije : Mladost-Bakić                           Borova : Ćeralije

Tehničar : Munja                                       Mladost-Miljevci : Crnac

Zrinski : Kozice                                          D.O.Š.K. : Standard

NK „D.O.Š.K.“ je slobodan.                      NK „Kozice“ je slobodan.

 

9.kolo 21.10.2018. u 16,oo                       10.kolo 28.10.2018. u 14,3o

Crnac : D.O.Š.K.                                       Mladost-Bakić : Kozice

Ćeralije : Mladost-Miljevci                       Borova : Zrinski

Tehničar : Borova                                      Mladost-Miljevci : Tehničar

Zrinski : Mladost-Bakić                             D.O.Š.K. : Ćeralije

Kozice : Munja                                           Standard : Crnac

NK „Standard“ je slobodan.                     NK „Munja“ je slobodan.

 

 

  1. kolo 4.11.2018. u 14,3o

Ćeralije : Standard

Tehničar : D.O.Š.K.

Zrinski : Mladost-Miljevci

Kozice : Borova

Munja : Mladost-Bakić

NK „Crnac“ je slobodan.

                                                                                                        

                                                                                     kao domaćin igrati će u

  1. NK „MLADOST“ – Bakić plavim dresovima
  2. NK „BOROVA“ - Borova žutim dresovima
  3. NK „MLADOST“ - Miljevci zelenim dresovima
  4. NK „D.O.Š.K.“ – Dolci bijelim dresovima
  5. NK „STANDARD“ – Nova Šarovka zelenim  dresovima
  6. NK „CRNAC“ – Crnac                                        plavim dresovima
  7. NK „ĆERALIJE“ – Ćeralije plavim dresovima
  8. NK „TEHNIČAR“ - Cabuna naranđastim dresovima                
  9. NK „ZRINSKI“ – Nova Bukovica plavim  dresovima
  10. NK „KOZICE“ - Kozice plavim  dresovima  
  11. NK „MUNJA“ – Veliki Rastovac plavim  dresovima

   

                                                      

                                           

 

Napomena : Sve utakmice se igraju nedjeljom.

                                                                           

                                                                           Povjerenik za natjecanje : Boris Špiranec             

 

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.