RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA 2. ŽNL -zapad ZA JESENSKI DIO NATJECANJA 2019/2020. - seniori

Novosti   |   18.08.2019.

   1. kolo 31.08./01.09.  u 17,00 sati

   NK SOKOL - NK SVETI ĐURAĐ

   NK DRAVA - NK BILOGORA 1947

   NK TURANOVAC - NK CROATIA

   NK MLADOST - NK GRADINA

   NK LUKAČ 05 - NK KLADARE

   NK PODGORJE - NK DINAMO 

   2. kolo 08.09. u 17,00 sati

   NK SVETI ĐURAĐ - NK DINAMO

   NK KLADARE - NK PODGORJE

   NK GRADINA - NK LUKAČ 05

   NK CROATIA - NK MLADOST

   NK BILOGORA 1947 - NK TURANOVAC

   NK SOKOL - NK DRAVA

  3.kolo 14./15. 09. u 16,30 sati

   NK DRAVA - NK SVETI ĐURAĐ

   NK TURANOVAC - NK SOKOL

   NK MLADOST - NK BILOGORA 1947

   NK LUKAČ 05 - NK CROATIA

   NK PODGORJE - NK GRADINA

   NK DINAMO - NK KLADARE

   4. kolo 22.09. u 16,30 sati

   NK SVETI ĐURAĐ - NK KLADARE

   NK GRADINA - NK DINAMO

   NK CROATIA - NK PODGORJE

   NK BILOGORA 1947 - NK LUKAČ 05

   NK SOKOL - NK MLADOST

   NK DRAVA - NK TURANOVAC

   5.kolo 28./29. 09. u 16,00 sati

   NK TURANOVA - NK SVETI ĐURAĐ

   NK MLADOST - NK DRAVA

   NK LUKAČ 05 - NK SOKOL

   NK PODGORJE - NK BILOGORA 1947

   NK DINAMO - NK CROATIA

   NK KLADARE - NK GRADINA

   6.kolo 06.10. u 16,00 sati

   NK SVETI ĐURAĐ - NK GRADINA

   NK CROATIA - NK KLADARE

   NK BILOGORA 1947 - NK DINAMI

   NK SOKOL - NK PODGORJE

   NK DRAVA - NK LUKAČ 05

   NK TURANOVAC - NK MLADOST

   7.kolo 12./13. 10. u 16,00 sati

   NK MLADOST - NK SVETI ĐURAĐ

   NK LUKAČ 05 - NK TURANOVAC

   NK PODGORJE - NK DRAVA

   NK DINAMO - NK SOKOL

   NK KLADARE - NK BILOGORA 1947

   NK GRADINA - NK CROATIA

   8.kolo 20.10. u 15,30 sati

   NK SVETI ĐURAĐ - NK CROATIA

   NK BILOGORA 1947 - NK GRADINA

   NK SOKOL - NK KLADARE

   NK DRAVA - NK DINAMO

   NK TURANOVAC - NK PODGORJE

   NK MLADOST - NK LUKAČ 05

   9.kolo 26./27. 10. u 14,30 sati

   NK LUKAČ 05 - NK SVETI ĐURAĐ igra se u 15,30 sati

   NK PODGORJE - NK MLADOST

   NK DINAMO - NK TURANOVAC 

   NK KLADARE - NK DRAVA

   NK GRADINA - NK SOKOL

   NK CROATIA - NK BILOGORA 1947

   10.kolo 02./03. 11. u 14,00 sati

   NK SVETI ĐURAĐ - NK BILOGORA 1947

   NK SOKOL - NK CROATIA

   NK DRAVA - NK GRADINA

   NK TURANOVAC - NK KLADARE

   NK MLADOST - NK DINAMO

   NK LUKAČ 05 - NK PODGORJE

   11.kolo 10.11. u 14,00 sati

   NK PODGORJE - NK SVETI ĐURAĐ

   NK DINAMO - NK LUKAČ 05

   NK KLADARE - NK MLADOST

   NK GRADINA - NK TURANOVAC

   NK CROATIA - NK DRAVA

   NK BILOGORA 1947 - NK SOKOL

 

   NAPOMENA:

   NK LUKAČ 05 kao domaćin svoje utakmice igra subotom, a svi ostali  nedjeljom. 

   NK DINAMO kao domaćin svoje utakmice igra u Gornjem Bazju.

   NK TURANOVAC kao domaćin svoje utakmice igra u Lukaču (do završetka radova na svome igraćlištu).

   PRIJAVLJENE BOJE DRESOVA:

   NK BILOGORA 1497 -plavo - bijela boja, rezervna boja crvena

   NK CROATIA - plava boja, rezervna boja crvena

   NK DINAMO - plava boja, rezrevna boja narančasta

   NK DRAVA - plavo - bijela boja, rezervna crvena

   NK GRADINA - bordo boja, rezervna boja bijela

   NK KLADARE - zelena boja, rezervna boja žuta

   NK LUKAČ 05 - zelena boja, rezervna boja plava

   NK MLADOST - plava boja, rezervna boja crvena

   NK PODGORJE - zelena boja, rezervna boja plava 

   NK SOKOL - plava boja, rezervna boja bijela

   NK SVETI ĐURAĐ - plava boja, rezervna boja bijela 

   NK TURANOVAC - plava boja, rezervna boja bijela

 

Povjerenik za natjecanje:

Damir Vargović   

 

   

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.