RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA 3. ŽNL-ISTOK PROLJETNI DIO NATJECANJA 2018/2019.

Novosti   |   03.04.2019.

Raspored odigravanja utakmica 3. ŽNL-istok za proljetni dio 2018/2019. za seniore

ŽUPANIJSKI  NOGOMETNI  SAVEZ VPŽ

Povjerenik za natjecanje 3. ŽNL- ISTOK

U Virovitici 01.04.2019.

 

8.kolo 07.04.2019. u 16:30                                     9.kolo 14.04.2019. u 16:30

Dinamo  :  Vaška                                                                       Plavi : Dinamo

 Grabić   :  Orešac                                                                     Krčevina  :  Meljani

Meljani  :  Slavonac                                                                   Slavonac  : Grabić

Plavi   :   Krčevina                                                                     Orešac  : Vaška

10.kolo 22.04.2019. u 16:30 (ponedjeljak)          11.kolo 28.04.2019. u 17:00

Dinamo   :   Orešac                                                                   Meljani  :  Dinamo

Vaška   :   Slavonac                                                                   Plavi  :  Grabić

Grabić  :   Krčevina                                                                  Krčevina  :  Vaška

Meljani  :   Plavi                                                                       Slavonac  :  Orešac

12.kolo 05.05.2019. u 17:00                                13. kolo 12.05.2019. u 17:00

Dinamo   :   Slavonac                                                               Grabić  :  Dinamo

Orešac   :   Krčevina                                                                Meljani  :  Vaška

Vaška     :   Plavi                                                                      Plavi  :  Orešac

Grabić   :   Meljani                                                                  Krčevina :  Slavonac

14.kolo 19.05.2019. u 17:00

Dinamo :  Krčevina

Slavonac : Plavi 

Orešac :  Meljani

Vaška  :  Grabić

 

Prijavljena boja dresova

  1. NK „VAŠKA“ - Vaška plavim dresovima
  2. NK „OREŠAC“ -Orešac bijelo-zelenim dresovima
  3. NK „SLAVONAC“ -Novak bijelim dresovima
  4. NK „KRČEVINA“ -Čađavački Lug zelenim dresovima
  5. NK „PLAVI“ Jugovo Polje plavim dresovima
  6. NK „MELJANI“ -Meljani plavim  dresovima
  7. NK „GRABIĆ“ -Grabić plavim dresovima
  8. NK „DINAMO“ - Josipovo plavim dresovima

Napomena : Prvenstvo se igra dvokružno, a sve utakmice igraju se nedjeljom.

NK „DINAMO kao domaćin igra na igralištu NK „ MIHOLJAC" u Gornjem Miholjcu.

NK „MELJANI“ kao domaćin igra na igralištu NK“SLAVONIJE“ u Sladojevcima.

 

                                                                                       Povjerenik za natjecanje

                                                                                         Damir Vargović

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.