Raspored odigravanja utakmica 3. ŽNL-istok za jesenski dio 2018/2019. za seniore

Novosti   |   13.08.2018.

ŽUPANIJSKI  NOGOMETNI  SAVEZ VIROVITICA

Povjerenik za natjecanje 3. ŽNL- ISTOK

Raspored natjecanja za jesen 2018.g.

Virovitica,8.8.2018.g.

 

                    RASPORED  ODIGRAVANJA  UTAKMICA  3.  ŽNL-e

                                  Skupina  I  S  T  O  K

           za jesenski  dio natjecanja u  2018/2019. natjecateljskoj godini

 

1.kolo 2.9.2018. u  17,3o                             2.kolo 9.9.2018. u 17,oo

Vaška : Dinamo                                            Dinamo : Plavi

Orešac : Grabić                                            Meljani : Krčevina

Slavonac : Meljani                                        Grabić : Slavonac

Krčevina : Plavi                                            Vaška : Orešac

3.kolo 16.9.2018. u 17,oo                            4.kolo 23.9.2018. u  16,3o

Orešac : Dinamo                                          Dinamo : Meljani

Slavonac : Vaška                                          Grabić : Plavi

Krčevina : Grabić                                         Vaška : Krčevina

Plavi : Meljani                                              Orešac : Slavonac

5.kolo 30.9.2018. u 16,3o                            6. kolo 7.10.2018 u 16,oo

Slavonac : Dinamo                                      Dinamo : Grabić

Krčevina : Orešac                                        Vaška : Meljani

Plavi : Vaška                                               Orešac : Plavi

Meljani : Grabić                                          Slavonac : Krčevina

  1. kolo 14.10.2018. u 16,oo

Krčevina : Dinamo                                  

Plavi : Slavonac                                 

Meljani : Orešac                                    

Grabić : Vaška   

             

                                                                                                 kao domaćin igra u

  1. NK „VAŠKA“ - Vaška plavim  dresovima
  2. NK „OREŠAC“ -Orešac zelenim dresovima
  3. NK „SLAVONAC“ -Novaki                      bijelim  dresovima
  4. NK „KRČEVINA“ -Čađavački Lug zelenim dresovima
  5. NK „PLAVI“ Jugovo Polje plavim dresovima
  6. NK „MELJANI“ -Meljani plavim  dresovima
  7. NK „GRABIĆ“ -Grabić plavim dresovima
  8. NK „DINAMO“ - Josipovo               plavim dresovima

                                                           

Napomena : Prvenstvo se igra dvokružno, a sve utakmice igraju se nedjeljom.NK Dinamo

                     kao domaćin igra na igralištu NK „Mladost“ u Bakiću.  

 

 

                                                                            Povjerenik za natjecanje : Boris Špiranec             

                



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.