Raspored odigravanja utakmica 3. ŽNL-zapad za jesenski dio 2018/2019. za seniore

Novosti   |   13.08.2018.

ŽUPANIJSKI  NOGOMETNI  SAVEZ VIROVITICA

Povjerenik za natjecanje 3. ŽNL-ZAPAD

Raspored natjecanja za jesen 2018.g.

Virovitica,10.8.2018.g.

 

                    RASPORED  ODIGRAVANJA  UTAKMICA  3.  ŽNL-e

                                  Skupina  ZAPAD

           za jesenski  dio natjecanja u  2018/2019. natjecateljskoj godini

 

1.kolo 2.9.2018. u  17,3o                               2.kolo 9.9.2018. u 17,oo

Kladare : Brana                                              Turnašica : Podravec

Otrovanec : Slaven                                         Slaven : Stara Brezovica

Stara Brezovica : Turnašica                           Brana : Otrovanec

Podravec : Aršanj                                           Sloga : Kladare

NK „Sloga“ je slobodan.                                NK „Aršanj“ je slobodan.

3.kolo 16.9.2018. u 17,oo                              4.kolo 23.9.2018. u  16,3o

Otrovanec : Sloga                                          Slaven : Aršanj

Stara Brezovica : Brana                                 Brana : Podravec

Podravec : Slaven                                          Sloga : Stara Brezovica

Aršanj : Turnašica                                         Kladare : Otrovanec

NK „Kladare“ je slobodan.                          NK „Turnašica“ je slobodan.

5.kolo 30.9.2018. u 16,3o                             6.kolo 7.10.2018. u 16,oo

Stara Brezovica : Kladare                             Brana : Turnašica

Podravec : Sloga                                           Sloga : Aršanj

Aršanj : Brana                                               Kladare : Podravec

Turnašica : Slaven                                        Otrovanec : Stara Brezovica

NK „Otrovanec“ je slobodan.                      NK „Slaven“ je slobodan.

7.kolo 14.10.2018. u 16,oo                           8. kolo 21.10.2018. u 16,oo

Podravec : Otrovanec                                   Sloga : Slaven

Aršanj : Kladare                                            Kladare : Turnašica

Turnašica : Sloga                                           Otrovanec : Aršanj

Slaven : Brana                                                Stara Brezovica : Podravec

NK „Stara Brezovica“ je slobodan.               NK „Brana“ je slobodan.

  1. kolo 28.10.2018. u 14,3o sati kao domaćin igra u

Aršanj : St.Brezovica                1. NK „SLOGA“-Dugo Selo                 bijelim dresovima

Turnašica : Otrovanec              2. NK „KLADARE“-Kladare               zelenim dresovima

Slaven : Kladare                       3. NK „OTROVANEC“-Otrovanec  plavo-bijelim dresovima

Brana : Sloga                           4. NK „STARA BREZOVICA“-Brez.      žutim  dresovima

NK „Podravec“ je slobodan.   5. NK „PODRAVEC“-Dinjevac             plavim  dresovima

  1. NK „ARŠANJ“ – Sedlarica naranđastim dresovima
  2.          NK „TURNAŠICA“-Turnašica            žutim dresovima
  3. NK „SLAVEN“ – Detkovac žutim   dresovima 
  4. NK „BRANA“ -Bačevac plavim dresovima

 

  Napomena : Sve utakmice igraju se nedjeljom.      

 

                                                                                Povjerenik za natjecanje : Boris Špiranec             

 

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.