Registracija i preregistracija igrača

Registracije igrača   |   20.02.2020.

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 17.02.2020 Članak
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Josip Čoklo (Graničar Bušetina, Bušetina) 36/2
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Slaven Slanac 36/2
Aleksandar Dumenčić 37/1
Siniša Pešut (PODGORJE, PODGORJE) 37/9
Tino Maloča 37/1
Leo Kirin (Tehnika Koprivnica, Koprivnica) 36/2
Predrag Prebeg (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/1
Karlo Vračarić 37/1
Lara Kožulj 37/1
Dino Ljušaj 37/1
Borna Jurković 37/1
Franjo Farkaš (Prugovac, Prugovac) 36/2
Ivano Mališ 37/1
Mihael Kralj 37/1
NK "DRAVA", TEREZINO POLJE  
Matej Mlinarić (Bratstvo, Gornje Bazje) 36/2
Marijo Šelember (PODGORJE, PODGORJE) 36/2
NK "SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ  
Jasmin Ganić (Virovitica, Virovitica) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 14.02.2020
NK "SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ
Ivan Biondić jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 18.02.2020
NK "VOĆIN", VOĆIN
Pavao Vicić jer odlazi na područje drugog saveza.
Dino Jozić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
Mate Blažević jer odlazi u inozemstvo.




NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 13.02.2020 Članak
NK "MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Josip Ćurak 37/1
NK "ZRINSKI", N. BUKOVICA  
Robert Bosak (Mladost 1930, Čađavica) 36/2
NK "KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG  
Antonijo Kovač (Mladost 1930, Čađavica) 36/2
NK "STANDARD", N. ŠAROVKA  
Ilija Ereš (Standard, N. Šarovka) 36/2
NK "SLAVONAC", NOVAKI  
Igor Kukuljević (Slavonac, Novaki) 36/1
Marinko Kaščel (Suhopolje, Suhopolje) 36/2


Preregistracije igrača



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

Virovitica:
Robert Rokinger, Filip Zec, Krešimir Tomljanović, Drago Špoljar, Alessandro Alavanja, Luka Čubelić, Luka Špoljar, Čl.36/2
Jure Kasumović, Mihael Viljevac, Dominik Mikolčić, Nikola Zalović, Jakov Vlainić, Marko Vinak, Patrik Kvrgnjaš, Filip Kukolj, Fran Prister, David Pelc, Luka Fučkar, Patrik Kasumović, Dorian Barčan, Mišel Veg, Stjepan Viljevac, Čl.35/1
Mirko Dražetić, Antonio Rajnović, Vedran Salaj Obrovac, Dominik Tot, Ivan Pilinger, Čl.37/8
Benjamin Široki, Danijel Marošević, Marko Kasumović, Franjo Simonović, Luka Skupnjak, Čl.25-36/2
Ante Šimić, Niko Zečević, Čl.35/8
Luka Jemrić, Rafael Deskar, Matej Kovačević, Karlo Kuda, Karlo Kovač, Ivan Rukavina, Roko Pleša, Mateo Horvatinović, Matej Tomašić, Noa Hudi, Karlo Boljevčan, Niko Hercigonja, Mihael Meler, Gabrijel Iličić, Niko Ćuk, Viktor Abramović, Pavao Koši, Luka Režić, Noa Bukvić, Grgur Salajić, Marin Kovačević, Luka Taušan, Čl.37/1

Gradina:
Antonio Tambić, Stjepan Vrečić, Ivan Večera, Vlatko Gojević, Ante Gradinjan, Darko Viljevac, Hrvoje Juhas, Damir Litrić, Filip Kafka, Darko Ferjanić, Saša Horvat, Josip Košćak, Nikola Mesec, Valentino Kaladić, Mario Jozić, Siniša Bertešić, Matija Peić, Oliver Takač, Andrej Šaka, Željko Vlahović, Kristijan Božić, Čl.36/2
Luka Dorić, Ivan Blažević, Luka Milovanović, Danijel Viljevac, Ivan Viljevac, Nikola Dolinac, Čl.36/1
Dražen Kocijan, Mario Vrbanić, Vladimir Puškarić, Josip Ivančević, Marko Rajnović, Čl.35/1
Goran Duvnjak, Gjon Pecolaj, Marijan Puškarić, Ivica Zečević, Boris Zagorac, Danijel Špehar, Čl.34/2
Željko Modrić, Zlatko Garaj, Dragan Mihaljević, Franjo Blažičević, Luka Podnar, Čl.34/1
Marko Lukačević, Mario Jurišić, Dejan Prajo, Stevo Stupar, Stjepan Gradinjan, Josip Pataki, Čl.37/8
Nikola Vuković, Čl.37/9
Dragan Dujmović, Antonio Jugović, Zvonimir Juhas, Leon Viljevac, Matej Čađavčan, Nikola Bešen, Matej Vujčić, Marko Podnar, Dino Milinović, Čl.25-36/2
Damir Prendl, Željko Mesec, Čl.35/8
Leon Ivanešić, Leo Boban, Ante Matić, Marko Vrbanić, Mihajlo Marčetić, Stjepan Modrić, Luka Mihaljević, Luka Marojević, Leo Matuzalem, Nikola Babić, Novica Marčetić, Dario Damjanić, Karlo Kajzer, Borna Boban, Gabrijel Dorić, Milenko Marčetić, Mateo Miota, Mihael Kajzer, Marko Ivanac, Ivano Šimić, Adrian Špehar, Matej Brdarić, Čl.37/1

Omladinac:
Filip Jeličić, Velibor Švarbić, Vedran Grubić, Renato Giba, Tomislav Škvarić, Čl.36/2
Gabriel Maligec, Renato Marek, Ivan Kralj, Leo Jelovečki, Drago Kozlinger, Marko Barić, Tomislav Besek, Čl.36/1
Marko Korenički, Leo Horvatinović, Čl.35/1
Dino Spahija, Tihomir Škvarić, Antonio Štefanec, Matej Rajniš, Čl.34/1
Dario Godeč, Čl.37/8
Zdravko Varga, Mario Jerbić, Valentino Jeličić, Matej Maturanec, Goran Bardić, Hrvoje Majcen, Tony Perković, Marino Pinter, Valentino Pintarić, Patrik Slavić, Andrej Čupen, Čl.25-36/2
Luka Semeš, Mihael Janković, Mihael Meretaj, Matej Kosina, Josip Barusić, Stjepan Čičak, Čl.37/1

MLADOST:
Antonio Kosina, vedran Odalj, Manuel Šelimber, Čl.36/2
Ivan Škvarić, Nenad Banak, Mario Ivanović, Ivan Rokinger, Čl.36/1
Antonio Raptavi, Mateo Nemčec, Božidar Lelek, Igor Kovač, Marijo Komar, Ivan Komar, Mario Raptavi, Čl.34/2
Mario Feketija, Čl.35/1
Dorian Sesvečan, Ivan Sljepčević, Čl.37/8
Ivica Jurić, Antonio Kostelac, Josip Kovač, Čl.22-34/2
Antonio Špoljarić, Čl.35/10
Marko Pokupić, Valentino Škvarić, Čl.35/8

BILOGORA 1947:
Stipo Djak, Pavao Djak, Mihael Deskar, Valentino Cik, Matija Toljan, Ivan Šimunija, Stjepan Deskar, Čl.36/2
Denis Stjepić, Valentino Cikač, Čl.36/1
Antun Posavac, Marko Berkec, Ivan Arapinac, Mario Krajc, Antonio Jug, Stephan Brljačić, Čl.35/1
Marin Franjić, Josip Toljan, Čl.34/2
Ivan Pernar, Ilija Markušić, Siniša Vlaisavljević, Anto Vidović, Dario Papić, Borko Leš, Čl.37/8
Gabriel Pokupić, Josip Đureš, Čl.25-36/2
Dorijan Sopek, Borna Pavić, Matija Marčinko, Antonija Šimić, Gabriel Šandrk, Nika Bačar, Katarina Uremović, Leon Katić, Kristijan Posavac, Patrik Oreški, Mateo Gajšak, Ivan Mioković, Mihael Barćanac, Filip Svetec, Tin Brdar, Viktor Viljevac, Tomislav Antolić, Ema Praiz, Leonardo Deskar, Filip Mađeričić, Enio Mustač, Jakov Marenić, Čl.37/1

SVETI ĐURAĐ:
Kornelijo Fajhtner, Valentino Kalenik, Slaven Petriš, Čl.36/2
Milan Filipović, Željko Pšihistal, Čl.34/2
Jurica Kajić, Čl.37/8

Suhopolje:
Stjepan Brođanac, Benjamin Kasun, Leon Brdarić, Elvis Glad, Ivan Zrno, Antonio Radonjić, Ivano Huđ, Dominik Šašić, Toni Hudoletnjak, Leonardo Čipčija, Gabrijel Solar, Edvin Buzuk, Marko Čađavčan, Danijel Albreht, Teo Huđ, Mateo Pšihistal, Josip Jozić, Dominik Šantavec, Ante Butka, Slavko Jagarinac, Matej Nemet, Klara Butka, Deni Kucljak, Danijel Kašćel, Marko Sertić, Ivan Egri, Ivan Ibriks, Tomislav Filipović, Čl.36/2
Toni Bočiluk, Danijel Brajković, Bojan Brozović, Danijel Razum, Dino Šantavec, Dino Lokinger, Mario Krizmanić, Davor Ibriks, Mario Nemet, Tomislav Peula, Ante Kožul, Čl.36/1
Nikola Pleša, Luka Lokinger, Tomislav Matovina , Čl.34/2
Luka Kos, Daniel Sertić, Luka Farkaš, Damir Tatić, Adrian Hodak, Dominik Povrženić, Dario Martinović, Čl.35/1
Branislav Grujić, Čl.34/1
Duško Jović, Dario Podnar, Elvis Vinak, Mihael Solar, Mario Fištrović, Danijel Nemet, Ivan Jugović, Čl.37/8
Fran Blažinčić, Jure Čubelić, Enio Kirin, Čl.25-36/2
Alen Sertić, Željko Matovina, Mladen Hodak, Čl.35/8
Dario Štaub, Luka Šafran, Filip Grdić, Leonardo Jozić, Rafael Radinović, Filip Bartulović, Romano Ljušaj, Mihael Nježić, Marin Perković, Nino Čolak, Filip Kojadin, Luka Prpić, Leo Ljušaj, Kojadin Karlo, Dino Dumić, Patrik Dumić, Karlo Popović, Dorian Šantavec, Jan Tuček, Marijan Šašić, Dominik Medved, Patrik Kevin Voia, Roko Lješčak, Mateo Gojević, Luka Huđ, Berislav Vidić, Domagoj Pasarić, Andrej Bosanac, Luka Vujčić, Dominik Dumić, Luka Kelečić, Matija Česnik, Andrej Jurković, Leo Popović, Josip Bilobrk, Lana Šafran, Marijan Vidić, Luka Pančić, Lovro Čubelić, Leon Pasarić, Fran Farkaš, Mihael Metzger, Čl.37/1



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

Mladost (Čač):
Toni Ramić, Marko Margetić, Franko Perković, Zdenko Nađ, Matej Hečimović, Čl.36/2
Filip Turković, Mihovil Zebec, Mario Jukić, Mirko Jukić, Matko Barukčić, Jakov Mikec, Luka Makovšek, Luka Dragosavac, Čl.36/1
Mario Milosavljević, Nikola Krmpotić, Luka Vukovski, Ivan Buneta, Luka Jerbić, Kruno Žagar, Ante Grubišić, Marko Jukić, Mihael Videc, Luka Kapraljević, Toni Falat, Patrik Jurenec, Tin Jusup, Ivan Jelenčić, Marin Zuanović, Alen Hat, Tomislav Tomić, Noa Pleša, Marko Grabovac, Matko Čilag, Frane Zubak, Čl.35/1
Vlado Maršić, Čl.34/2
Jakov Bolješić, Čl.34/1
Ivan Ugarković, Ivan Mužar, Čl.25-36/2
Duje Jurlina, Gabrijel Ljutak, Matej Nerovčić, Damjan Vlahinja, Ante Samardžić, Klaudio Lokner, Ivano Erceg, Aron Štivorić, Petar Cingel, Toni Milak, Ivan Beštek, Ivan Zubak, Lucija Ljutak, Davor Takač, Borna Beštek, Lovro Bolješić, Šime Jurlina, Rino Hrženjak, Domagoj Stojanović, Luka Klepač, Mateo Erceg, Luka Koprivica, Borna Krupa, Matias Kofijač, Noa Hečimović, Ilija Cingel, Toma Matešić, Andro Matešić, Mihael Kebli, Marija Nerovčić, Niko Jerbić, Leon Goluska, Niko Koprivica, David Bušljeta, Čl.37/1

Sloga:
Antonijo Biro, Čl.35/1
Mihael Bevanda, Andrej Bogojević, Čl.37/1

Papuk:
Dalibor Delić, Dejan Vukobratović, Slaven Mimić, Fran Smiljanić, Petar Kusić, Izak Cassian Kaselj, Ivan Zeman, Dean Barukčić, Dragan Pavoković, Marin Čavić, Kristijan Prišč, Jakov Lilić, Bruno Bašić, Marijan Filipović, Sven Zeman, Damir Ćorluka, Emanuel Jurlina, Saša Kalem, Milan Babac, Šimun Čiš, Davor Lovaković, Patrik Sudarić, Borna Mimić, Marin Vukomanović, David Podboj, Tin Grdić, Stipica Bušljeta, Hrvoje Sertić, Toni Mikić, Patrik Sertić, Ivan Bartolić, Teo Pranjić, Čl.36/2
Tomislav Tir, Robert Prica, Josip Rogač, Mario Kubaček, Zoran Lenard, Domagoj Kaltenbacher, Čl.36/1
Matej Marinić, Zoran Muselinović, Tomislav Bušljeta, Kimi Poljak, Zoran Čuraj, Ivan Kadežabek, Karlo Maričić, Zvonimir Miloloža, Eddy Yahya, Damjan Okolić, Miroslav Grgurić, Luka Jurjević, Roko Klanac, Sandi Držaić, Borna Mitrović, Darijo Krmpotić, Jakov Lazić, Čl.35/1
Matija Krsnik, Tihomir Smiljanić, Čl.34/2
Antonio Mihaljević, Eljfat Mehmedi, Saša Smodiš, Tihomir Živković, Čl.37/8
Miroslav Rukavina, Karlo Mahaček, Florijan Rupčić, Domagoj Ninčević, Stipe Ćavić, Ante Knežević, Matko Špoljarić, Danijel Zebec , Jurica Šantić, Čl.25-36/2
Mario Kovač, Čl.35/8
Leon Ament, Marko Prša, Petar Jularić, Mateo Boltadžija, Ivan Stojković, Marko Bučanac, David Holeš, Vedran Špoljarić, Lukas Smodiš, Lucijano Omerović, Matija Grosl, Patrik Barić, Roko Pavelić, Vito Jović, Borna Grgurinović, Vanja Kovač, Tin Patkoš, Cristiano Kolar, Stjepan Nikolić, Marin Mandić, Jan Kadežabek, Ante Solić, Ivano Zeman, Alen Knežević, Jakov Džajkić, Luka Potalec, Karlo Adžaga, Andrej Marunica, David Vučenović, Gabriel Džajkić, Marko Mesinger, Teo Eichler, Mario Ament, Roko Rađenović, Petra Matek, Mathias Šincek, Kata Klanac, Tony Jović, Tin Matišić, Lukas Slatinac, Jura Vulić, Florijan Čočaj, Domagoj Đurina, Marko Belobradić, Čl.37/1



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

Mladost:
Filip Mlinarić, Ivan Hamaček, Dino Škrlin, Dalibor Vilček, Ivan Mlinarić, Marijo Klement, Marko Klement, Čl.36/2
Matej Hamaček, Kristijan Budimir, Slaven Zagorac, Čl.36/1
Antonio Škrlin, Mateo Sojka, Čl.35/1
Andrej Horvat, Antonijo Dubrović, Čl.34/1
Antonijo Horvat, Čl.37/8
Antonio Prpić, Čl.25-36/2
Manuel Čolak, Čl.37/1

Slavonija:
Elena Rastović, Kristijan Krezner, Kristian Ferenčak, Mateo Novaković, Enriko Moslavac, Zlatko Miler, David Rastović, Leon Vajnhal, Mihael Hodak, Kristijan Ojurović, David Šantić, Luka Ivković, Igor Dunković, Emir Gegić, Marko Kramarić, Mihael Novaković, Ivica Tropšek, David Hološi, Leon Srbić, Ivan Kunštek, David Novaković, Ana Ivković, Ivan Žagar, Luka Hodak, Lea Hrgović, Luka Tutić, Gabrijel Matovina, Boris Bihar, Gabriel Hodak, Antonio Moslavac, Mihael Rabić, Stjepan Peretin, Marko Lah, Patricia Hrgović, Kyara Gumbarević, David Kralj, Rafael Matovina, Fran Vrbanac, Antonio Kralj, Luka Ferenčak, Patrik Fotez, Marino Suhi, Čl.36/2
Kristijan Petrak, Karlo Kajzer, Vedran Žagar, Tin Vencl, Gabrijel Novaković, David Krpačić, Mateo Pelikan, Čl.36/1
Ivan Štefanović, Silvio Gumbarević, Čl.35/1
Alen Hodak, Zoran Main, Čl.34/2
Tomo Tomić, Čl.34/1
Tin Kokorić, Marko Peretin , Čl.37/8
Mateo Jerešić, Matej Habuš, Vanja Dragojević, Čl.25-36/2
Marko Novaković, Čl.35/8
Maik Gumbarević, Jann Alfeldi, Marcel Gumbarević, Čl.37/1

Standard:
Tomislav Sopjanac, Čl.34/2

Zrinski:
Drago Zdelar, Mateo Kastaneti, Gabriel Fuljek, Perica Mijatović, Mihael Kolembus, Matej Kapetanović, Tomislav Kurtić, Domagoj Milošević , Alen Šafranko, Benjamin Jozing, Čl.36/2
Matej Haničar, Robert Majdanđić, Čl.36/1
Ivan Vuković, Čl.35/1
Tomislav Lukić, Čl.34/2
Robert Četa, Čl.34/1
Damjan Stjepanović, Dominik Kapetanović, Marin Zdelar, Stjepan Grđan, Čl.37/8
Franko Šterl, Tomy Znika, Kristijan Bračun, Mislav Juršik, Mladen Banović, Darijo Teodorović, Vinko Bračun, Dražen Huber, Čl.25-36/2
Alan Krajdl, Čl.35/8

Krčevina:
Antun Đurasek, Marko Čulina, Kristijan Ovžetski, Matija Dunković, Marko Vrlika, Ivan Cigrovski, Hrvoje Cigrovski, Ante Patača, Kristijan Leich, Čl.36/2
Žarko Gvozdić, Mladen Karamarković, Mario Burić, Antonio Granjaš, Alen Eršegović, Alen Virovac, Branko Karamarković, Zvonko Oužecky, Toni Cigrovski, Čl.36/1
Matej Oužecky, Čl.37/1

Vaška:
Vladimir Dvojak, Ivan Brdarić, Danijel Čakanić, Manuel Vincek, Toni Brezović, Čl.36/2
Alen Dvojak, Čl.36/1
Borislav Dvojak, Sandrino Čolak, Čl.34/2
Zdravko Ivančević , Dario Dvojak, Ivan Šimatić, Željko Brezović, Hrvoje Ivanac, Denis Pavoković, Nenad Matišić, Valentino Dvojak, Čl.35/1
Sandi Sigečan, Čl.37/8
Branko Panić, Dominik Šnajder, Nenad Gvojić, Mario Košutić, Čl.25-36/2
Dragan Ružić, Čl.37/1



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.