Registracija i preregistracija igrača

Registracije igrača   |   05.03.2020.



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 26.02.2020 Članak
NK "GRANIČAR BUŠETINA", BUŠETINA  
Karlo Pelko (Mladost Molve, Molve) 37/8

 

SJEDNICA 02.03.2020 Članak
NK "REZOVAC", REZOVAC  
Zoran Rekić 37/1
Slaven Poljak (PODGORJE, PODGORJE) 37/8
Bojan Poljak 37/8
Bojan Oklopčić 36/1
Dubravko Kovačić (Suhopolje, Suhopolje) 37/8
Antonio Ilijašević 37/8
Tihomir Đureš (Virovitica, Virovitica) 37/8
Damir Sabo (Gradina, Gradina) 37/8
NK "NAPREDAK", RUŠANI  
Stjepan Rajnović (Prigorje M, Zagreb) 36/1
Saša Ivošević (Bratstvo, Gornje Bazje) 37/8
Marin Zagorac (Bratstvo, Gornje Bazje) 37/8
NK "SOKOL", MILANOVAC  
Ivan Jerbić (SOKOL, MILANOVAC) 36/1
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE  
Lorena Hajba 37/1
NK "VIROVITICA", VIROVITICA  
Leon Katić (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 37/8
Leon Lipovac (Dinamo, Četekovac) 37/8
Jakov Marenić (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 37/8
NK "OREŠAC", OREŠAC  
Ivica Lovreković (Standard, N. Šarovka) 36/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 26.02.2020
NK "TURANOVAC", TURANOVAC
Saša Štefanić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "GRANIČAR BUŠETINA", BUŠETINA
Ivan Topić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
Antun Rukavina jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 27.02.2020
NK "MLADOST", VUKOSAVLJEVICA
Danijel Blažeković jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 27.02.2020 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Antonio Čapo (FEŠK, Feričanci) 36/2

 

SJEDNICA 28.02.2020 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Igor Dunković (Slavonija, Sladojevci) 36/2
NK "CRNAC", CRNAC  
Dominik Kapetanović (Zrinski, N. Bukovica) 37/8
NK "MUNJA", VELIKI RASTOVAC  
Vladimir Golik (DOŠK, Dolci) 36/2
Stipe Kralj (Munja, Veliki Rastovac) 36/1

 

SJEDNICA 04.03.2020 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Dario Stjepić (DSV Leoben, -) 36/10
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Boris Sobodić 37/1
Mario Prišć 36/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 02.03.2020 Članak
NK "PODRAVEC", DINJEVAC  
Antonio Erhatić (Kladare, Kladare) 37/8
Dominik Presečan (Kladare, Kladare) 37/8
Mario Presečan (Kladare, Kladare) 37/8
Tomislav Dokuš (CROATIA, Grabrovnica) 37/8
David Kvesić (CROATIA, Grabrovnica) 37/8
NK "ARŠANJ", SEDLARICA  
Antonio Glogovšek (Podravec, Dinjevac) 37/8
NK "KLADARE", KLADARE  
Toni Sidnjenko (TURANOVAC, TURANOVAC) 37/8
Matija Đanić (CROATIA, Grabrovnica) 36/1
NK "PITOMAČA", PITOMAČA  
Niko Pintar 37/1
David Ivanović 37/1
Marko Bokan (Pitomača, Pitomača) 36/1
Josip Pintarić (Pitomača, Pitomača) 36/1
Mateo Matuzalem (Graničar Bušetina, Bušetina) 37/8
Karlo Krasović 37/1
Karlo Kukavica 37/1
Luka Filjak 37/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 27.02.2020 Članak
NK "PODRAVAC", SOPJE  
Dorotea Dvojak 37/1
Kristian Dvojak 37/1
NK "MLADOST(MILJ)", MILJEVCI  
Josip Pejić (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
NK "MLADOST 1930", ČAĐAVICA  
Marko Nađ (Daruvar, Daruvar) 36/2
Tomislav Kovač (Podravac, Podravska Moslavina) 36/2
NK "VOĆIN", VOĆIN  
Franjo Petrić 37/1
Leon Simonović 37/1
Petar Tašić 37/1
Antonio Perić 37/1
NK "KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG  
Mario Mudri (Krčevina, Čađavački Lug) 36/1
Tomislav Granjaš (Grabić, Grabić) 36/2
NK "DINAMO", JOSIPOVO  
Filip Kovačec (Standard, N. Šarovka) 36/2
NK "SLATINA", SLATINA  
Ante Knežević (Papuk, Orahovica) 36/2
NK "KOZICE", KOZICE  
Luka Pastuović (Kozice, Kozice) 36/1

 

SJEDNICA 28.02.2020 Članak
NK "MLADOST(MILJ)", MILJEVCI  
Matej Kapetanović (Zrinski, N. Bukovica) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 28.02.2020
NK "MLADOST 1930", ČAĐAVICA
Emilio Perošević jer odlazi na područje drugog saveza


Preregistracije igrača



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

Virovitica:
Leon Praiz, Čl.37/8

Graničar Bušetina:
Ivan Maletić, Kristijan Veg, Ante Hruza, Alen Fučkar, Petar Černeli, Šimun Bartolić, Karlo Petrinić, Marko Zelenbrz, Mateo Fučkar, Hrvoje Lebinec, David Sabo, Lovro Bartolić, Danijel Borić, Karlo Zelenbrz, Čl.36/2
Ivan Mikolčić, Janko Brlas, Čl.34/2
Marcelo Munjeković, Dario Zelenbrz, Dominik Hrvoić, Čl.34/1
Deni Kosi, Stiven Čančar, Danijel Stjepić, Čl.37/8
Kristijan Mikolčić, Antonio Klasić, Ivan Majstorović, Toni Stjepić, Valentino Pavlak, Borna Mihelčić, Kristijan Štefičar, Darko Bušetinčan, Roberto Meseš, Čl.25-36/2
Luka Brlas, Čl.35/8
Dorijan Štimac, Matija Kalenik, Mateo Bušentinčan, Nikola Brlas, Sebastian Fučkar, Mateo Lončarić, Fran Široki, Čl.37/1

SOKOL:
Filip Đurčević, Gabrijel Nikolić, Pero Dorić, Ivan Štulec, Dario Štefan, Tomislav Ojdanić, Mario Meter, Mihael Timer, Čl.36/2
Dorijan Klasić, Domagoj Tkalčec, Nikola Perak, Emanuel Prpić, Dario Rajnović, Matija Matek, Matej Božo, Petar Šimon, Franjo Vrekalić, Antonijo Brodarić, Manuel Majer-Križ, Čl.36/1
Patrik Grdić, Matko Bušetinčan, Čl.35/1
Mihael Lanščak, Josip Lanščak, Ivan Feketija, Čl.34/2
Antun Haić, Mihael Bistrović, Čl.34/1
Petar Spajić, Mihael Martelo, Josip Šimon, Luka Miličević, Darijo Šamec, Vlado Pavlović, Čl.37/8
Andrej Tomić, Tomislav Maurović, Čl.25-36/2
Josip Božo, Čl.35/8
Filip Mioković, Karlo Biondić, Noa Gabrovec, Ivan Grgos, Fran Moslavac, Ante Martić, Dominik Lukačević, Čl.37/1

ŠN Graničar Bušetina:
David Ribić, Martin Brlas, Patricio Munjeković, Filip Černeli, Čl.36/2
Fran Andrašić, Ivan Mihaljević, Leon Brlas, Iris Majstorović, Noell Široki, Patrik Miškulin, Marin Fučkar, Karlo Balogović, Ida Majstorović, Marija Jagić, Filip Brlas, Gabrijel Miškulin, Ana Jagić, Tin Mikolčić, Simon Majstorović, Borna Odorčić, Kristijan Matek, Gabriell Fran Blažević, Emanuel Pleško, Ivan Blažević, Veronika Bartolić, Andrija Matek, Petar Toth, Jan Balogović, Patrik Brlas, Dalibor Munjeković, Mihael Vukšić, Jakov Bartolić, Dominik Pokvić, Petar Trezić, Mateo Jagić, Ivan Matek, Čl.37/1

PODGORJE:
Gabriel Benčik, David Mikić, Luka Vukšić, Matija Krmpotić, Tomislav Krmpotić, Igor Potrata, Dominik Tepeš, Patrik Bukvić, Mihael Podgornik, Goran Zgazivoda, Mihael Tambolaš, Mateo Jurković, Ivan Čavar, Filip Tepeš, Čl.36/2
Josip Blažinčić, Dominik Šokac, Antonio Lekšić, Mario Udvardi, Čl.36/1
Martin Špoljarić, Čl.34/2
Kristijan Blažinčić, Danijel Blažević, Marin Kaselj, Marino Prisuda, Čl.35/1
Tomislav Ivačić, Čl.34/1
Matia Horvat, Alen Đureš, Čl.37/8
Ivan Bukvić, Čl.25-36/2
Tomislav Feketija, Ivan Vukšić, Čl.35/8
Nikola Feketija, Petar Rogić, Tomislav Fučkar, Leonardo Lebinac, Martin Zver, Nikola Režonja, Kristijan Rajnović, Marko Benčik, Karlo Pernar, Domagoj Barčan, Ivan Bošković, Jakov Škvarić, Mateo Zver, Rafael Amidžić, Ivan Stolnik, Stefan Sabo, Borna Rođak, Luka Vampovac, Dalian Kovač, Borna Sedlaček, Sebastian Lukačević, Fran Poljak, Mateo Sušec, Filip Škvarić, Čl.37/1

SLOGA:
Ivan Vojvodić, Mario Han, Endi Župan-Vrekić, Marijan Živković, Marko Podravac, Čl.36/2
Robert Novosel, Marijan Novosel, Čl.36/1
Stjepan Ivšić, Čl.35/1
Ivan Podravac, Čl.34/2
Mirko Živković, Tomislav Kovačević, Čl.37/8
Antun Crnković, Čl.25-36/2
Tihomir Bakić, Čl.22-34/2

HNK Lukač-05:
Domagoj Pakšec, Luka Mikac, Zvonimir Novosel, Marko Glumpak, Matej Petrović, Marko Knežević, Zoran Filipović, Hrvoje Pakšec, Antonio Bardić, Nenad Novosel, Dario Begović, Čl.36/2
Marko Bauman, Davor Mandić, Jurica Bauman, Čl.36/1
Karlo Duž, Čl.35/1
Karlo Tomić, Alen Bardić, Čl.34/2
Hrvoje Bauman, Čl.34/1
Nikola Šerepac, Ivan Skober, Sendi Mustač, Čl.37/8
Matko Bandić, Matija Tomšić, Čl.25-36/2

Suhopolje:
Petar Kuzman, Domagoj Bičanić, Čl.36/2
Jako Peula, Čl.36/1
Igor Popović, Čl.37/8
Matija Huber, Marin Sertić, Čl.25-36/2
Slavko Dobreta, Čl.35/8
Teo Krizmanić, Paula Kasun, Matija Dumenčić, Šimun Bumba, Čl.37/1

Borova:
Dominik Kralj, Renato Karačić, Čl.36/2
Antun Stupar, Mario Horvat, Tomislav Holec, Robert Šajin, Čl.25/36-2
Mateo Gegić, Čl.36/1
Kristijan Kmetec, Marko Doležal, Čl.34/2
Željko Vračarić, Tomislav Tuđina, Čl.34/1
Josip Vuzem, Emil Vračarić, Ivan Muselin, Antonio Vuzem, Marko Pakšec, Čl.37/8
Filip Ognjanović, Dino Šamec, Teo Matovina, Dalibor Ivanović, Nikola Pančić, Vinko Bradarić, Čl.25-36/2
Darko Obžetić, Čl.35/8
Filip Cindrić, Adrian Lukačević, Matija Poljak, Elisa Molnar, Petra Poljak, Dorian Knežević, Monika Karaica, Marko Šamec, Ana Frank, Ivan Frank, Lea Vokal, Stefan Jovanović, Noa Boban, Josip Karaica, Darko Šamec, Čl.37/1

PLAVI:
Ivan Salaj, Noa Hasanec, Matija Marović, Šimun Blašković, Darko Pipić, Juraj Stupar, Kristijan Gojmerac, Nikola Repinac, Domagoj Holec, Ivan Ćusak, Željko Gojmerac, Kristijan Mikulčić, Čl.36/2
Juraj Holec, Josip Gojmerac, Ivan Cafuta, Kristijan Perković, Čl.36/1
Franjo Marčić, Matej Prpić, Čl.35/1
Josip Starek, Čl.37/8
Stjepan Penava, Sinan Nika, Velimir Eraković, Jurica Bingula, Dino Validžić, Davor Burić, Čl.25-36/2
Steven Salioski, Čl.36/10
Antonijo Bingula, Dino Zubić, Borna Brođanac, Niko Vrbos, David Žiljak, Andreas Dujam, Danela Pančić, Filip Kecman Rađenović, Andrija Dujam, Niko Žiljak, Dino Radulović, Čl.37/1



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

Mladost (Čač):
Ivano Anđelić, Danijel Fadljević, Čl.36/1
Marin Milak, Čl.34/1
Leona Marija Lokner, Dino Jakov Lokner, Čl.37/1

Crnac:
Mateo Brusač, Valentino Virag, Boris Cabicar, Bojan Stojčević, Mislav Zrinščak, Čl.36/2
Josip Birčić, Dejan Radosavljević, Karlo Pavoković, Čl.36/1
Filip Bošnjak, Čl.35/1
Tilen Marić, Robert Nikolić, Čl.37/8
Luka Čorda, Boris Biondić, Filip Kovačević, Željko Ivić, Čl.25-36/2
Josip Damjan, Čl.35/8

Munja:
Danijel Šipoš, Ante Grgurić, Alen Marenić, Damir Filipović, Luka Obad, Josip Grgurić, Mateo Popić, Dragan Garić, Josip Pleša, Tomislav Horvatić, Ivan Majetić, Matija Kolar, Zvonimir Mesinger, Hrvoje Fridl, Luka Vida, Mateo Horvatić, Petar Majetić, Hrvoje Bošnjak, Luka Čapo, Roko Jović, Gabriel Vida, Dominik Pačarek, David Grgurić, Čl.36/2
Josip Majetić, Matej Čapo, Josip Podhraški, Petar Obad, Goran Pačalat, Danijel Maričić, Denis Dundović, Marko Špoljarić, Andrija Grgurić, Čl.36/1
Izabela Mesinger, Ivan Vida, Domagoj Kiš, Josip Vida, Josip Vida, Benjamin Burcar, Čl.35/1
Matija Grgurić, Čl.34/1
Antonio Kohutek, Antonio Turek, Pavo Sušec, Čl.37/8
Stjepan Mesinger, Dejan Dundović, Petar Burcar, Matej Jukić, Danijel Bosak, Zlatko Rosan, Ante Rosan, Ivan Kovać, Čl.25-36/2
Davor Grgurić, Antonela Straka, Matko Bačmaga, Šimun Jović, Nicole Šipoš, Leonard Lončarević, Alen Čaić, Matej Šipoš, Šimun Filipović, Petar Grgurić, Mihael Filipović, Marko Garić, Teo Filipović, Mateo Curić, Čl.37/1

Sloga:
Denis Velić, Filip Lončarević, Dragan Trupina, Mihael Topolovec, Gabrijel Nikolić, Luka Zeman, Čl.36/2
Luka Zvonarić, Petar Čiš, Jakov Gotovac, Zvonimir Kovačić, Čl.36/1
David Bušljeta, Čl.35/1
Ante Lebo, Čl.37/8
Jurica Kiris, Mihael Filipović, Josip Varga, Luka Mataija, Danijel Ciglar, Patrik Marenić, Dražen Duspara, Matej Rister, Franjo Pranjić, Mario Duspara, Patrik Turković, Dominik Mudri, Čl.25-36/2
Alen Dedaj, Čl.35/8
Rafael Semeš, Čl.37/1

Papuk:
David Pavoković, Miroslav Šerbedžija, Čl.36/2
Dalibor Brkić, Ajdin Šahinović, Čl.35/1
Andrej Pavić, Siniša Horvat, Čl.37/1



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

Aršanj:
Antonio Radelić, Marko Sabljak, Stiven Bogović, Toni Tudić, Filip Strunjak, Željko Aubelj, Josip Hampovčan, Matija Veličan, Igor Tišljar, Josip Sabo, Luka Strunjak, Čl.36/2
Miroslav Štukar, Marin Rengel, Josip Kralj, Matija Horvat, Čl.36/1
Marko Strunjak, Branko Rašeta, Antonio Vrbančić, Kristijan Bajsar, Hrvoje Filipović, Čl.37/8
David Blatarić, Čl.25-36/2
Josip Štukar, Valentino Čajkulić, Čl.37/1

Podravec:
Mišel Grlica, Ivan Deskar, Stjepan Švigir, Dominik Bastalić, Mario Mikolčić, Nenad Gašparić, Čl.36/2
Petar Jakupec, Dubravko Kvesić, Luka Skuhalo, Ivan Marović, Čl.36/1
Marko Vukšić, Ivica Kovačić, Čl.35/1
Marko Presečan, Luka Šanjek, Stjepan Došlin, Dražen Presečan, Čl.34/2
Matej Erhatić, Renato Moslavac, Nikola Ivanović, Čl.37/8
Ivan Slaviček, Čl.25-36/2
Dario Erhatić, Davor Šipek, Marko Vuri, Čl.35/8
Ivan Vlašić, Stjepan Grlica, Čl.37/1

Kladare:
Antonio Maresić, Valentino Špoljarić, Branko Škafar, Ivan Smrček, Robert Miloš, Marko Bugarinović, Ivan Debeljak, David Bugarinović, Maksimilijan Botković, Čl.36/2
Ivan Demšić, Filip Legradi, David Mihaljević, Sebastian Dugina, Željko Kolar, Čl.36/1
Dominik Maresić, Antun Hodak, Čl.34/2
Luka Ivanec, Čl.35/1
Martin Šubić, Čl.34/1
Danijel Ivanović, Čl.25-36/2
Goran Štefančić, Čl.35/8

Otrovanec:
Matija Špiranec, Matija Keserica, Šimun Dijaković, Matej Tkalčec, Čl.36/2
Matej Erdelji, Kristijan Šimunija, Matija Živko, Čl.36/1
Sven Jambrišak, Marin Kovač, Čl.35/1
Marin Pavleković, Čl.34/2
Borna Markovinović , Danijel Dikšić, Marin Osmanović, Čl.37/8
Dino Majer, Marino Dikšić, Marko Živko, Čl.25-36/2
Mihael Kalenik, Čl.37/1



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

Grabić:
Miroslav Zebec, Mario Nukić, Dragan Ostojić, Marko Grgić, Josip Vajnhal, Željko Vuk, Milan Ostojić, Kristian Benko, Slobodan Ostojić, Andreas Boc, Anđelko Kožić, Petar Šagud, Dominik Boronjek, Dejan Stanojević, Čl.36/2
Tomislav Boronjek, Filip Marković, Robert Hodak, Ivica Marković, Eugen Jukić, Čl.36/1
Antonio Joć, Čl.34/2
Jadranko Tušek, Čl.37/8
Dejan Marović, Čl.25-36/2

Mladost(Milj):
Dario Pohiba, Ivan Kolembus, Zvonimir Špoljarić, Domagoj Stubičar, Slaven Aust, Alen Keler, Tin Tušek, Antonio Pejazić, Marko Nemeth, Matej Jakopović, Danijel Podmanicki, Sandro Dolovski, Čl.36/2
Zlatko Erdec, Marko Mikić, Ivan Jakopović, David Jakišić, Dario Njegač, Dominik Nikšić, Leon Jakišić, Čl.36/1
Josip Kosić, Stjepan Klješčik, Čl.37/8
Hrvoje Ibričić, David Lehpamer, Mislav Jagnjić, Renato Lukaček, Čl.25-36/2
Mario Matijević, Čl.35/8
Mate Dorčak, Čl.37/1

Mikleuš:
Alen Mazalica, Josip Jančić, Antun Dunković, Jurica Kraljik, Dejan Kralj, Miroslav Škulj, Andrej Ljubas, Ivo Dujmić, Mario Premec, Bojan Kujavić, Velimir Tresk, Alen Jakočić, Ivica Marjanović, Zlatko Šantić, Mario Gebaj, Čl.36/2
Tadeo Pranjić, Čl.36/1
Josip Jambrešić, Goroslav Rukavina, Antonijo Kokoška, Mario Hrženjak, Tomislav Giber, Davor Dundović, David Mrva, Čl.35/1
Dario Jančić, Josip Kokoška, Filip Mrva, Marijan Bubanović, Dubravko Vrhovski, Luka Birčić, Čl.34/2
Dejan Krupa, Dario Validžić, Robert Grabar, Čl.34/1
Mark -Kristijan Milaščević, Čl.37/8
Marijan Tonc, Damir Kelava, Hrvoje Kraljik, Dragan Kraljik, Đuro Bogojević, Čl.35/8
Luka Ružička, Lara Krupa, Mauro Butorac, Luka Kovač, Josip Mačić, Tin Dundović, Deni Strmota, Ivan Cesarec, Leon Ružička, Mateo Adam, Roko Šantić, Josip Vuk, Frančesko Ivić, Lea Pejić, Čl.37/1

Slavonija:
Milan Hranić, Čl.35/10

Voćin:
Sebastijan Perić, Robertino Puhanić, Nikica Tunić, Mario Barić, Davor Bon, Nikola Dokić, Čl.36/2
Davor Kristić, Marijan Vrnavić, Ivan Čović, Božidar Petrić, Antonio Čosić, Čl.36/1
Ivica Gusić, Slobodan Simonović, Roko Perić, Emanuel Jaković, Čl.34/2
Leonardo Djokić, Tomislav Palić, Ivan Jelović, Martin Tunić, Franjo Tunić, Mateo Đorđević, Karlo Perić, Kristijan Gusić, Ivan Šabić, Ante Šabić, Vedran Jozić, Josip Marinović, Tadej Jaković, Nikola Tomić, Ivo Barić, Karlo Volf, Nikola Jozić, Tin Hinek, Antonio Đokić, Antonio Barić, Čl.35/1
Petar Simonović, Gabrijel Jaković, Marin Ivić, Mateo Dokić, Čl.37/8
Goran Kizivat, Josip Čović, Čl.25-36/2
Karlo Lencić, Karlo Đokić, Teo Perić, Ivan Lencić, Igor Vicić, Franjo Jozić, Hana Hrga, Dražen Tašić, Josip Jozić, Gabriel Perić, Gabriela Djokić, Marko Vuković, Gabriel Perić, Marin Simonović, Vlaho Perić, Antonio Martić, Antonio Perić, Franjo Džavić, Emanuel Tunić, Adam Perić, Ivor Janečić, Nikola Gusić, Ivano Simonović, Antonio Simonović, Nikola Kolić, Samuel Tunić, Rudolf Perić, Ivan Gegić, Marijano Ćosić, Dominik Jozić, Manuela Marinović, Antonio Galešić, Mario Marinović, Marsel Tunić, Karlo Marinović, Mario Nikolić, Valerio Jozić, Filip Jozić, Matej Marković, Lana Jozić, Čl.37/1

Slavonac:
Alen Klun, Franjo Brekalo, Saša Reksa, Karlo Bičkei, Danijel Klement, Josip Puškarić, Siniša Klement, Saša Klement, Dražen Ponjević, Tomislav Butek, Samir Klement, Čl.36/2
Toni Nikolaus, Danijel Hrgović, Čl.36/1
Davor Begovac, Alen Mak, Stanislav Nemet, Čl.34/2
Stanislav Smolić, Kristijan Kuzman, Alen Nikolaus, Andrej Bajt, Čl.35/1
Dario Čavlović, Čl.37/8
Ivan Mađarić, Vedran Hrgović, Čl.35/8
Marijan Ivanković, Milan Barić, Mijo Blaško-Bošnjak, Čl.37/1

Ćeralije:
Joakim Tomić, Toni Vukalović, Igor Marković, Roko Tomić, Franjo Djordjević, Franjo Perić, Antonio Striber, Čl.36/2
Valentino Tašić, Emanuel Đurin, Ivan Đorđević, Augustin Ivić, Čl.36/1
Mika Tomić, Andjeljko Jaković, David Jozić, Danijel Jozić, Kristijan Djordjević, Leonardo Jozić, Franjo Perić, Čl.35/1
Pera Perić, Čl.34/2
Miroslav Tomić, Čl.34/1
Danijel Gusić, Nenad Filić, Franjo Đorđević, Čl.37/8
Ante Tunić, Josip Tomić, Dario Lejčić, Josip Jaković, Mario Jozić, Franjo Tunić, Darijo Đorđević, Mateo Gusić, Ante Nikolić, Emanuel Simonović, Goran Vicić, Ivan Perić, Jadranko Tašić, Alen Simoni, Mario Tunić, Antonio Čović, Denis Lejčić, Čl.25-36/2
Marko Đorđević, Luka Nikolić, Slađan Tašić, Dario Djordjević, Čl.37/1



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.