Registracija i preregistracija igrača

Registracije igrača   |   03.03.2021.

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 01.03.2021 Članak
"NK DRAVA", TEREZINO POLJE  
Mario Zelenika 35/1
David Mikolaš (ŽNK Virovitica, Virovitica) 35/8
"NK MLADOST VUKOSAVLJEVICA", VUKOSAVLJEVICA  
Valentino Cik (NK Omladinac Korija, Korija) 35/8
"NK NO LIMIT", VIROVITICA  
Mauricio Petričević (NK Rezovac, Rezovac) 35/8
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Eric Augusto Akassou (NK Tomislav, Drnje) 35/8
"NK BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Valentino Jeličić (NK Omladinac Korija, Korija) 35/8
Valentino Pintarić (NK Omladinac Korija, Korija) 35/8
Vedran Grubić (NK Omladinac Korija, Korija) 35/8
"NK BRATSTVO (GB)", GORNJE BAZJE  
Stjepan Čičak (NK Omladinac Korija, Korija) 35/8
"NK REZOVAC", REZOVAC  
Andrej Čupen (NK Omladinac Korija, Korija) 35/8
Dario Godeč (NK Omladinac Korija, Korija) 35/8



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 28.02.2021
"NK MUNJA", VELIKI RASTOVAC
Mihael Filipović jer odlazi na područje drugog saveza.
Danijel Šipoš jer odlazi na područje drugog saveza.
Danijel Maričić jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 01.03.2021 Članak
"NK PITOMAČA", PITOMAČA  
Iva Pintar 35/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 27.02.2021 Članak
"NK ĆERALIJE", ĆERALIJE  
Karlo Volf (NK Voćin, Voćin) 35/8
"NK MLADOST BAKIĆ", BAKIĆ  
Matija Gorenac (NK Mladost Bakić, Bakić) 34/1

 

SJEDNICA 28.02.2021 Članak
"NK STANDARD", NOVA ŠAROVKA  
Alen Granjaš (NK Podravac (So), Sopje) 35/8
"NK GRABIĆ", GRABIĆ  
Danijel Relatić (Miholjac, G. Miholjac) 34/1
"NK SLAVONIJA SLADOJEVCI", SLADOJEVCI  
Dino Radonjić (NK Sloga Zdenci, Zdenci) 35/8

 

SJEDNICA 01.03.2021 Članak
"NK DINAMO ČETEKOVAC", ČETEKOVAC  
Ivan Fazlija (NK Slavonac Gradište, Gradište) 35/8
Leon Kokoška (NK Mladost Čačinci, Čačinci) 35/8
"NK MLADOST BAKIĆ", BAKIĆ  
Antonio Prpić (NK Mladost 1930, Čađavica) 35/8
"NK MLADOST 1930", ČAĐAVICA  
Boris Cabicar (NK Crnac, Crnac) 35/8
"NK SLATINA", SLATINA  
Nikola Kristić (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 35/8

Preregistracije igrača



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

NK Papuk (O):
Matija Krsnik, Čl.34/2



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

NK Mikleuš:
Mario Premec, Miroslav Škulj, Ivo Dujmić, Mario Gebaj, Andrej Ljubas, Jurica Kraljik, Mario Vučeta, Alen Mazalica, Dejan Matota, Dražen Matota, Velimir Tresk, Alen Jakočić, Zlatko Šantić, Dejan Kralj, Ivica Marjanović, Josip Jančić, Čl.36/2
Tadeo Pranjić, Čl.36/1
Dario Jančić, Dino Škrlin, Dubravko Vrhovski, Josip Kokoška, Luka Birčić, Filip Mrva, Marijan Bubanović, Čl.34/2
Goroslav Rukavina, Antonijo Kokoška, Josip Jambrešić, Lana Trupina, Davor Dundović, David Mrva, Mario Hrženjak, Tomislav Giber, Čl.35/1
Ivan Ivčić, Ivan Tomić, Josip Pejić, Robert Škulj, Čl.24-35/8
Robert Grabar, Dejan Krupa, Dario Validžić, Alen Kadežabek, Čl.34/1
Mark -Kristijan Milaščević, Čl.37/8
Danko Šimunić, Marijan Tonc, Đuro Bogojević, Dragan Ostojić, Renato Škulj, Dragan Kraljik, Damir Kelava, Hrvoje Kraljik, Čl.35/8
Mateo Adam, Deni Strmota, Josip Ćurak, Frančesko Ivić, Roko Šantić, Lea Pejić, Tin Dundović, Josip Vuk, Luka Kovač, Luka Ružička, Ivan Cesarec, Josip Mačić, Leon Ružička, Mauro Butorac, Lara Krupa, Čl.37/1

NK Kozice:
Matko Filipović, Kristijan Maturić, Tomislav Služek, Stjepan Judi, Goran Hetrih, Slaven Zagorac, Domagoj Zebec, Dejan Tomić, Čl.36/2
Luka Pastuović, Mirko Lovaković, Matijas Vorcinger, Zvonko Kiš, Čl.36/1
Boris Zagorac, Čl.34/2
Mišel Porga, Čl.34/1
Denis Vukomanović, Mario Colarić, Čl.37/8
Bernard Hrvoje Gardilo, Marko Tkalčić, Čl.25-36/2
Marijan Božić, Marijo Pek, Ivan Medved , Josip Hetrih, Denis Rabić, Filip Jukić, Perica Mijatović, Čl.35/8
Ivan Vikert, Vedran Rončević, Čl.37/1

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.