Registracija i preregistracija igrača

Registracije igrača   |   01.03.2022.



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 28.02.2022 Članak
NK "NK BOROVA", BOROVA  
Renato Dorić (NK Rezovac, Rezovac) 35/8
Mihael Solar (NK Suhopolje, Suhopolje) 35/8
Alen Hodak (NK Graničar Bušetina, Bušetina) 35/8
NK "NK GRADINA", GRADINA  
Predrag Počuć (NK Brana, Bačevac) 35/8
NK "NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Jakov Vlainić (ŽNK Virovitica, Virovitica) 35/8
NK "NK GRANIČAR BUŠETINA", BUŠETINA  
Tian Ivanešić (ŠN Graničar Bušetina, Okrugljača) 35/8
NK "NK BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Mateo Rukavina (NK Turanovac, Turanovac) 35/8
Leo Horvatinović (NK Borova, Borova) 35/8
NK "NK BRATSTVO (GB)", GORNJE BAZJE  
Mario Mavračić (NK No Limit Tvin, Virovitica) 35/8
Toni Zeba (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 34/1
NK "NK SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ  
Goran Bardić (NK Omladinac Korija, Korija) 35/8
Mario Jozić (HNK Lukač-05, Lukač) 35/8
Denis Hudi (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 35/8
Slavko Jagarinac (NK Graničar Bušetina, Bušetina) 35/8
NK "NK DRAVA", TEREZINO POLJE  
Dario Begović (NK Turanovac, Turanovac) 35/8
Mihael Taušan (NK Turanovac, Turanovac) 35/8
Stiven Čančar (NK Graničar Bušetina, Bušetina) 35/8
Patrik Mijatović (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 35/8
NK "NK OREŠAC", OREŠAC  
Danijel Kašćel (NK Sveti Đurađ, Sveti Đurađ) 35/8
Ivan Jugović (NK Suhopolje, Suhopolje) 35/8
Matej Nemet (NK Suhopolje, Suhopolje) 35/8
Filip Kojadin (NK Suhopolje, Suhopolje) 35/8
NK "HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Valentino Taušan (NK Turanovac, Turanovac) 35/8
NK "ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA  
Luka Vujčić (NK Suhopolje, Suhopolje) 35/8
Marijan Vidić (NK Suhopolje, Suhopolje) 35/8
NK "NK MLADOST VUKOSAVLJEVICA", VUKOSAVLJEVICA  
Denis Pavković (NK Croatia Grabrovnica, Grabrovnica) 35/8
NK "NK OMLADINAC KORIJA", KORIJA  
Renato Moslavac (NK Turanovac, Turanovac) 35/8



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 28.02.2022 Članak
NK "NK MLADOST ČAČINCI", ČAČINCI  
Ivano Ugarković 35/1
Josip Mesaroš (NK Slavonac Preslatinci, Preslatinci) 35/8
Abel Radić (NK Crnac, Crnac) 35/8
NK "NK CRNAC", CRNAC  
Matko Bačmaga 35/8
Antun Stošić (NK Slavonija Klokočevci, Klokočevci) 35/8
Borna Mimić (NK Graničar Bušetina, Bušetina) 35/8
Nikola Rupčić (NK Viljevo, Viljevo) 35/8
Ivan Blaško (NK Psunj Sokol, Okučani) 35/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 26.02.2022
NK "NK PAPUK (O)", ORAHOVICA
Luka Majdenić jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 28.02.2022
NK "NK PODRAVEC (D)", DINJEVAC
Ivan Presečan jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "NK PAPUK (O)", ORAHOVICA
Damir Ćorluka jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "NK MLADOST 1930", ČAĐAVICA
Petar Klarić jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 28.02.2022
NK "NK PODRAVEC (D)", DINJEVAC
Ivan Presečan jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "NK PAPUK (O)", ORAHOVICA
Damir Ćorluka jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "NK MLADOST 1930", ČAĐAVICA
Petar Klarić jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 26.02.2022 Članak
NK "NK MELJANI", DONJI MELJANI  
Ivan Želipski (NK Slavonija Sladojevci, Sladojevci) 34/1
Luka Hodak (NK Slavonija Sladojevci, Sladojevci) 34/2
Robert Bočkaj (NK Meljani, Donji Meljani) 34/2
NK "NK KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG  
Slaven Kišur (NK Mladost 1930, Čađavica) 34/2
NK "NK ZRINSKI (NB)", NOVA BUKOVICA  
Ivan Hamaček (NK Mladost Bakić, Bakić) 34/2
Damjan Stjepanović (NK Mladost Miljevci, Miljevci) 34/2
Antonio Škrlin (NK Mladost Bakić, Bakić) 34/2
Alen Šafranko (NK Mladost Miljevci, Miljevci) 34/2
Karlo Roko Tepeš 35/1
Marin Funko 35/1
Petar Kurtić 35/1
Matej Jukić (NK Sloga Zdenci, Zdenci) 34/2
NK "NK SLAVONIJA SLADOJEVCI", SLADOJEVCI  
David Hološi (NK Papuk (O), Orahovica) 34/2
Karlo Menčik (NK Slavonija Sladojevci, Sladojevci) 34/1
Matija Vencl (NK Zrinski (NB), Nova Bukovica) 34/2
Ivan Jokoš 35/1

 

SJEDNICA 27.02.2022 Članak
NK "NK STANDARD", NOVA ŠAROVKA  
Benjamin Špoljarić (NK Podravac (So), Sopje) 34/2

 

SJEDNICA 28.02.2022 Članak
NK "MIHOLJAC", G. MIHOLJAC  
Davor Kizivat (NK Slatina, Slatina) 34/1
Juraj Sertić (NK Slavonija Sladojevci, Sladojevci) 34/1
NK "NK KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG  
Mišel Porga (NK Kozice, Kozice) 34/2
Robert Lipaj (NK Podravac (So), Sopje) 34/2
Emir Gegić (NK Slavonija Sladojevci, Sladojevci) 34/2
NK "NK ZRINSKI (NB)", NOVA BUKOVICA  
Danijel Podmanicki (NK Mladost Miljevci, Miljevci) 34/2
Karlo Matoković (NK Mladost Miljevci, Miljevci) 34/1
NK "NK VOĆIN", VOĆIN  
Mateo Dokić (FC Croatia Frankfurt, -) 34/10
NK "NK MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Eljfat Mehmedi (NK Graničar Bušetina, Bušetina) 35/8
NK "NK MLADOST MILJEVCI", MILJEVCI  
Boris Bunić (NK Mladost Miljevci, Miljevci) 34/2
Tomislav Lijić (NK Iskrica, Šaptinovci) 34/2
NK "NK MLADOST 1930", ČAĐAVICA  
Luka Šokac (NK Slavonija Sladojevci, Sladojevci) 34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 28.02.2022
NK "NK PODRAVEC (D)", DINJEVAC
Ivan Presečan jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "NK PAPUK (O)", ORAHOVICA
Damir Ćorluka jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "NK MLADOST 1930", ČAĐAVICA
Petar Klarić jer odlazi na područje drugog saveza

Preregistracije igrača



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

NK Borova:
Mario Kolaković, Renato Karačić, Čl.36/2
Franko Aničić, Mateo Gegić, Čl.36/1
Toni Bočiluk, Matija Huber, Gabrijel Solar, Drago Kozlinger, Luka Lokinger, Marko Doležal, Dominik Hodak, Tomislav Peula, Zdravko Varga, Čl.34/2
Dominik Radešić, Vanesa Fajhtner, Luka Nikić, Danijel Skrbin, Matea Vlasak, Čl.35/1
Petar Galic, Tomislav Tuđina, Željko Vračarić, Čl.34/1
Ivan Muselin, Emil Vračarić, Marko Pakšec, Čl.37/8
Filip Ognjanović, Dino Šamec, Čl.25-36/2
Zdenko Slipčević, Leo Jelovečki, Čl.22-34/2
Jan Tuček, Tomislav Holec, Darko Obžetić, Čl.35/8
Filip Cindrić, Petra Poljak, Josip Karaica, Elisa Molnar, Monika Karaica, Matija Poljak, Čl.37/1

NK Orešac:
Marijan Kaščel, Čl.36/2
Antonio Vincek, Matej Vincek, Čl.36/1
Brane Jugović, Hrvoje Marek, Damir Litrić, Čl.34/2
Danijel Divković, Tomislav Hanzlić, Antonijo Pančić, Ivan Nemet, Kristijan Dubić, Čl.34/1
Domagoj Marek, Dario Borbaš, Čl.37/8
Nikola Ivanović, Roberto Lukinić, Čl.22-34/2
Dražen Borbaš, Danijel Jelečki, Denis Hanzlić, Čl.35/8



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

NK Sloga Zdenci:
Gabrijel Nikolić, Filip Lončarević, Čl.36/2
Jakov Gotovac, Petar Čiš, Luka Zvonarić, Čl.36/1
Filip Kos, Valentino Virag, Marko Mataija, Čl.34/2
Luka Lončar, David Bušljeta, Čl.35/1
Danijel Zebec , Benjamin Burcar, Alen Marinić, Marijan Filipović, Čl.24-35/8
Mihael Lukavski, Matej Šorman, Josip Nađ, Borna Karapetrić, Čl.34/1
Patrik Turković, Matej Rister, Jurica Kiris, Patrik Marenić, Luka Mataija, Danijel Ciglar, Mario Duspara, Franjo Pranjić, Josip Varga, Čl.25-36/2
Milan Prlić, Čl.22-34/2
Marko Nemeth, Čl.24-34/2
Alen Dedaj, Petar Kratzl, Dražen Duspara, Petar Majetić, Antonio Vratković, Čl.35/8
Dario Stjepić, Čl.36/10



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

NK Ćeralije:
Joakim Tomić, Franjo Djordjević, Igor Marković, Roko Tomić, Čl.36/2
Valentino Tašić, Augustin Ivić, Emanuel Đurin, Čl.36/1
Pavao Kolić, Joakim Đurin, Danijel Jozić, Leonardo Jozić, Franjo Perić, Andjeljko Jaković, Kristijan Djordjević, David Jozić, Čl.35/1
Mirko Jukić, Roko Perić, Ivan Tašić, Danijel Tunić, Darijo Đorđević, Karlo Volf, Dino Jozić, Mario Đorđević, Čl.34/2
Mario Nikolić, Tomislav Tomić, Davor Kristić, Čl.24-35/8
Tomislav Tunić, Miroslav Tomić, Josip Perić, Danijel Čović, Čl.34/1
Franjo Đorđević, Danijel Gusić, Čl.37/8
Mario Tunić, Ante Nikolić, Emanuel Simonović, Ante Tunić, Josip Jaković, Denis Lejčić, Antonio Čović, Dario Lejčić, Čl.25-36/2
Dario Jozić, Franjo Tašić, Čl.35/8
Dario Djordjević, Luka Nikolić, Čl.37/1



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.