Registracije i preregistracije igrača

Registracije igrača   |   09.03.2018.

ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

SJEDNICA 05.03.2018 Članak
NK "SOKOL" MILANOVAC  
Petar Spajić (Tomislav Đ. Đulovac) 37/8
Mihael Martelo (Tomislav Đ. Đulovac) 37/8
Mateo Tomić (Tomislav Đ. Đulovac) 37/8
NK "BILOGORA 1947" ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Ilija Markušić (Kladare Kladare) 37/8
NK "BRATSTVO" GORNJE BAZJE  
Filip Filipović (Pitomača Pitomača) 37/8
NK "GRANIČAR" OKRUGLJAČA  
Tomislav Kovačev (Bratstvo Gornje Bazje) 37/8
Matej Horvat (SOKOL MILANOVAC) 36/1
NK "HNK LUKAČ-05" LUKAČ  
Zoran Vajagić (Pitomača Pitomača) 36/1
NK "SLAVEN" DETKOVAC  
Željko Lebinac (Graničar Žlebina) 37/8
NK "NAPREDAK" RUŠANI  
Danijel Potonjac (STARA BREZOVICA BREZOVICA) 36/1
Antonio Merkaš (Bratstvo Gornje Bazje) 37/8
NK "VIROVITICA" VIROVITICA  
Ivan Kelečić (BUŠETINA 1947 BUŠETINA) 37/8



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 28.02.2018
NK "REZOVAC" REZOVAC
Filip Ugljarević, jer odlazi u inozemstvo.
NK "CRNAC" CRNAC
Bojan Stojčević, jer odlazi na područje drugog saveza.




NS ORAHOVICA

SJEDNICA 28.02.2018 Članak
NK "MLADOST" ČAČINCI  
Patricija Pejić (Zrinski N. Bukovica) 36/2
Daniel Vidaković (CRNAC CRNAC) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 28.02.2018
NK "REZOVAC" REZOVAC
Filip Ugljarević, jer odlazi u inozemstvo.
NK "CRNAC" CRNAC
Bojan Stojčević, jer odlazi na područje drugog saveza.




NS PITOMAČA

SJEDNICA 05.03.2018 Članak
NK "MLADOST" STARI GRADAC  
Kristijan Balogović (Graničar Okrugljača) 37/8
Ivan Mikša (Turnašica Turnašica) 36/1
Marko Posavec (Graničar Okrugljača) 37/8



BRISANJA IGRAČA



NS SLATINA

SJEDNICA 28.02.2018 Članak
NK "ZRINSKI" N. BUKOVICA  
Tomislav Kurtić (Mladost Miljevci) 36/2
NK "DINAMO" ČETEKOVAC  
Josip Lukić 37/1
NK "KOZICE" KOZICE  
Domagoj Zebec (Dinamo Josipovo) 36/2
Dario Pohiba (Mladost Miljevci) 36/2
NK "VOĆIN" VOĆIN  
Daniel Tunić 37/1
NK "KRČEVINA" ČAĐAVAĆKI LUG  
Matija Dunković (meljani DONJI MELJANI) 36/2
NK "SLATINA" SLATINA  
Dragan Menčik 36/2
Jovica Beneš 25-36/2
Sandro Dolovski (Zrinski N. Bukovica) 36/2
NK "MELJANI" DONJI MELJANI  
Toni Vidović (TEHNIČAR CABUNA) 36/2

Preregistracije igrača



ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

SOKOL: 
Dario Štefan, Darko Bušetinčan, Ivan Štulec, Dorian Rajnović, Elijan Bajivić, Marko Knežević, Valentino Ivanković, Davor Bušetinčan, Čl.36/2
Damir Jakšić, Matej Božo, Antonio Kajić, Manuel Majer-Križ, Čl.36/1
Leo Dežmarić, Lucija Miličević, Antonio Vojvodić, Dennis Matuš, Noa Kovač, Denis Videc, Dominik Klasić, Luka Miličević, Matko Bušetinčan, Strahinja Kepec, Patrik Grdić, Stjepan Ščetarić, Čl.35/1
Mihael Timer, Josip Lanščak, Mihael Lanščak, Ivan Feketija, Čl.34/2
Marino Kasa, Antun Haić, Alen Dežmarić, Mihael Bistrović, Čl.34/1
Josip Šimon, Čl.37/8
Valentino Ladović, Čl.25-36/2
Josip Božo, Mario Bošnjaković, Mario Meter, Josip Kajić, Čl.35/8
Domagoj Glumac, Noa Gabrovec, Karlo Biondić, Adriano Vilić, Ivan Turudić, Čl.37/1



NS ORAHOVICA

Papuk: 
Ivica Ivanko, Čl.35/1

Mladost: 
Leon Kokoška, Čl.36/2



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.