Registracije igrača

Novosti   |   17.08.2018.

ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

SJEDNICA 08.08.2018 Članak
NK "TURANOVAC", TURANOVAC  
Patrik Hojski (TURANOVAC, TURANOVAC) 36/1

 

SJEDNICA 13.08.2018 Članak
NK "NAPREDAK", RUŠANI  
Ante Oklopčić (Graničar, Žlebina) 36/1
Mihael Veg (Graničar, Žlebina) 36/2
Krunoslav Stranjak (Graničar, Žlebina) 36/2
Željko Tambić (Graničar, Žlebina) 36/2
Dominik Tovarović (NAPREDAK, RUŠANI) 36/1
Renato Videc (NAPREDAK, RUŠANI) 36/1
Ivan Ferjanić (Graničar, Žlebina) 36/2
Marko Brdarić (NAPREDAK, RUŠANI) 36/1
Željko Šoštar (Graničar, Žlebina) 36/2
NK "OMLADINAC", KORIJA  
Ivan Kralj (HNK Lukač-05, Lukač) 36/1
NK "BRANA", BAČEVAC  
Davor Boban (Brana, Bačevac) 36/1
Matija Đapić (Gradina, Gradina) 36/1
NK "DRAVA", TEREZINO POLJE  
Dejan Barišić (Bilogora 91, Grubišno Polje) 36/2
NK "DINAMO", KAPELA DVOR  
Ivan Capan (DRAVA, Terezino Polje) 25-36/2
Antonio Merkaš (NAPREDAK, RUŠANI) 25-36/2
Nikola Juren (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 25-36/2
NK "SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ  
Mario Meter (SOKOL, MILANOVAC) 36/2
Bruno Jelak (Virovitica, Virovitica) 36/1
Krešimir Vampovac (Virovitica, Virovitica) 36/1
NK "REZOVAC", REZOVAC  
Matej Vujčić (Studentski Grad, Zagreb) 36/1
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE  
Goran Peić (Gradina, Gradina) 36/2
Marko Strunjak (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 36/2
NK "HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Miroslav Čor (HNK Lukač-05, Lukač) 36/1
David Željko Mihelčić (SVETI ĐURAĐ, SVETI ĐURAĐ) 36/1
Leon Štefan 37/1
David Radosavac 37/1
NK "PLAVI", JUGOVO POLJE  
Adrijan Dujam 37/1
Andrej Dujam 37/1
Stjepan Krznarić (NK"Borova", Borova) 36/1
Nikola Pančić (NK"Borova", Borova) 36/2
NK "VIROVITICA", VIROVITICA  
David Mijac (NO LIMIT, Virovitica) 36/1
Mirna Kukolj 37/1
Roko Predragović 37/1
Robert Rokinger (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
Leo Mioljević (SLOGA, DUGO SELO) 36/2
Roko Pleša 37/1
Karlo Pekić 37/1
Luka Mlinarić 36/1
Lovro Markotić 37/1
NK "PODGORJE", PODGORJE  
Denis Morović (OMLADINAC, KORIJA) 36/2
NK "BUŠETINA 1947", BUŠETINA  
Robert Galeković (Graničar, Okrugljača) 36/2
NK "GRANIČAR", OKRUGLJAČA  
Kristijan Veg (BUŠETINA 1947, BUŠETINA) 36/2
Valentino Cik (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/2
NK "GRADINA", GRADINA  
Oliver Takač (Gradina, Gradina) 36/2
Stjepan Vrečić (Graničar, Žlebina) 36/2
Leo Matuzalem 37/1
Valentino Kaladić (Virovitica, Virovitica) 36/2
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Ivan Egri (Grobničan, Čavle) 36/2
NK "TEHNIČAR", CABUNA  
Ivan Malizani (TEHNIČAR, CABUNA) 36/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 08.08.2018
NK "MLADOST", MILJEVCI
Leon Rajnoha jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Marko Litrić jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 13.08.2018
NK "NO LIMIT", VIROVITICA
Karlo Udovičić jer odlazi na područje drugog saveza.




NS ORAHOVICA

SJEDNICA 10.08.2018 Članak
NK "DOŠK", DOLCI  
Krešimir Vrkić (SLOGA, ZDENCI) 36/1

 

SJEDNICA 13.08.2018 Članak
NK "CRNAC", CRNAC  
Ivan Mužar (Mladost, Čačinci) 36/2
Mateo Bošnjak (CRNAC, CRNAC) 36/1
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Emanuel Jurlina (DOŠK, Dolci) 36/2
Antonio Trupina (Mladost, Čačinci) 36/2
Petar Zavada (Papuk, Orahovica) 36/1
Filip Ružić (Papuk, Orahovica) 36/1
NK "MUNJA", VELIKI RASTOVAC  
Mihael Kolembus (Slaven Belupo, Koprivnica) 36/1



BRISANJA IGRAČA



NS PITOMAČA

SJEDNICA 08.08.2018 Članak
NK "OTROVANEC", OTROVANEC  
Toni Tudić (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 36/2
NK "TURNAŠICA", TURNAŠICA  
Saša Štefanić (Drava PS, Podravske Sesvete) 25-36/2

 

SJEDNICA 13.08.2018 Članak
NK "PODRAVEC", DINJEVAC  
Antonio Glogovšek (Mladost KP, Kloštar Podravski) 36/1
Nino Ivanović (Mladost KP, Kloštar Podravski) 36/1
NK "ARŠANJ", SEDLARICA  
Josip Hampovčan (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 36/2
Marko Sabljak (Mladost, Stari Gradac) 36/2
Tomislav Mrak (Mladost, Stari Gradac) 36/2
Josip Sabo (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 36/2
Matija Rakitničan (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 36/2
Stiven Bogović (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 36/2
Filip Strunjak (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 36/2
Luka Rođak (Mladost, Stari Gradac) 36/2
Josip Kralj (Podravec, Dinjevac) 36/1
Marin Rengel (Aršanj, Sedlarica) 36/1
Luka Strunjak (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 36/2
Igor Tišljar (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 36/2
Ivan Sabo (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 36/2
Tomica Sabo (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 36/2
Bruno Borondić (Mladost, Stari Gradac) 36/2
NK "KLADARE", KLADARE  
Josip Martines (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 36/1
Željko Munjeković (Mladost, Stari Gradac) 36/2
Mihael Jung (Mladost, Stari Gradac) 36/2



BRISANJA IGRAČA



NS SLATINA

SJEDNICA 10.08.2018 Članak
NK "GRABIĆ", GRABIĆ  
Ivan Toplak (zrinski, noskovci) 36/1
NK "MELJANI", DONJI MELJANI  
Nikola Grahovac (Polet, Snašići) 36/1
Mario Vučeta (standard, N. Šarovka) 36/1
Stjepan Kokorić (Mladost, Bakić) 36/1
Danijel Kokorić (Mladost, Bakić) 36/1
Alen Grahovac (Slavonija, Sladojevci) 36/1
Alen Marović (PLAVI, Jugovo Polje) 36/2
Dejan Trbojević (TEHNIČAR, CABUNA) 36/2
NK "ĆERALIJE", ĆERALIJE  
Josip Pejić (Dinamo, Četekovac) 36/2
Nikola Marinović (Dinamo, Četekovac) 25-36/2
Ljubivoj Kotrljanović (Mladost 1930, Čađavica) 25-36/2
NK "MLADOST 1930", ČAĐAVICA  
Hrvoje Cigrovski (krčevina, čađavaćki lug) 36/2
Slaven Kišur (Mladost 1930, Čađavica) 36/1
Miroslav Sraka (Mladost, Miljevci) 36/1
NK "ZRINSKI", N. BUKOVICA  
Mislav Juršik (Zrinski, N. Bukovica) 25-36/2
Franko Šterl (Slatina, Slatina) 25-36/2
Mladen Banović (Mladost, Miljevci) 25-36/2
Mihael Topolovec (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 25-36/2
Dražen Huber (Zrinski, N. Bukovica) 25-36/2
Domagoj Poje (Mladost, Čačinci) 25-36/2
Darijo Teodorović (Mikleuš, Mikleuš) 25-36/2
Tomy Znika (Slatina, Slatina) 25-36/2
Gabriel Fuljek (Slatina, Slatina) 25-36/2
Marko Šterl 37/1
Josip Bistrović (Mladost, Miljevci) 36/2
Antonio Striber (Mladost, Miljevci) 36/2
Mario Cesar (Mladost, Miljevci) 36/2
Antonio Hlavaček (Mladost, Miljevci) 36/2
NK "SLAVONIJA", SLADOJEVCI  
Marko Lah (Voćin, Voćin) 36/2
Miroslav Main (Slavonija, Sladojevci) 36/1
NK "VOĆIN", VOĆIN  
Mario Gegić (Voćin, Voćin) 36/1
Mateo Dokić (ćeralije, ćeralije) 25-36/2
Ivan Đorđević (ćeralije, ćeralije) 36/1
Ante Jaković (Voćin, Voćin) 36/1
NK "STANDARD", N. ŠAROVKA  
Miroslav Tušek 36/2
Ivica Baranj 36/1
NK "DINAMO", JOSIPOVO  
Goran Lukanić (standard, N. Šarovka) 36/2
Dinko Brezec 36/2
Hrvoje Brezec (Podravac, Sopje) 36/2
Antonio Dorčak (DOŠK, Dolci) 36/2
NK "MLADOST", MILJEVCI  
Sreten Božinac (Mladost, Miljevci) 36/1
NK "SLAVONAC", NOVAKI  
Samir Klement (Miholjac, G. Miholjac) 36/2
Danijel Klement (Miholjac, G. Miholjac) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 08.08.2018
NK "MLADOST", MILJEVCI
Leon Rajnoha jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Marko Litrić jer odlazi na područje drugog saveza.


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.