Registracije igrača

Novosti   |   22.08.2018.



ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

SJEDNICA 20.08.2018 Članak
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Josip Demšić (PODGORJE, PODGORJE) 36/2
NK "STARA BREZOVICA", BREZOVICA  
Dinko Miklaužić (Graničar, Žlebina) 36/2
Alen Mraz (Gradina, Gradina) 36/2
NK "SOKOL", MILANOVAC  
Dario Ivčić (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
Filip Đurčević (Virovitica, Virovitica) 36/2
Pero Dorić (Podravac, Sopje) 36/2
NK "HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Filip Černeli (BUŠETINA 1947, BUŠETINA) 36/2
Ivica Marković (SLOGA, DUGO SELO) 36/2
Ivona Parić (SLOGA, DUGO SELO) 36/2
Anđela Demo (SLOGA, DUGO SELO) 36/2
Goran Zgazivoda (NK"Borova", Borova) 36/2
Krešimir Vampovac (SVETI ĐURAĐ, SVETI ĐURAĐ) 36/2
Filip Lješčak (SLOGA, DUGO SELO) 36/2
Dario Lješčak (SLOGA, DUGO SELO) 36/2
NK "VIROVITICA", VIROVITICA  
Dejan Mioljević (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
Dragan Sapljivi 36/2
Marko Mikić (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/2
Karlo Hader (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/2
Dino Jegdić (TURANOVAC, TURANOVAC) 36/2
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Dino Šantavec (Suhopolje, Suhopolje) 36/1
Mario Nemet 36/1
Luka Šafran 37/1
Lana Šafran 37/1
Petar Čađavčan 37/1
Dino Lokinger (Suhopolje, Suhopolje) 36/1
Mateo Kukić (Rezovac, Rezovac) 36/2
Leon Pasarić 37/1
Adrijan Kovač (Rezovac, Rezovac) 36/2
Danijel Kašćel (OREŠAC, OREŠAC) 36/2
Jurica Bingula (NK"Borova", Borova) 36/2
Ante Kožul (Suhopolje, Suhopolje) 36/1
Ivan Smiljanić (STARA BREZOVICA, BREZOVICA) 36/2
Matej Čađavčan (STARA BREZOVICA, BREZOVICA) 36/2
Ivan Viljevac (STARA BREZOVICA, BREZOVICA) 36/2
Laura Šaka 37/1
Dalibor Rodić 37/1
Klaudio Čimin (NK"Borova", Borova) 36/2
Zdenko Slipčević (NK"Borova", Borova) 36/2
Borna Sever (NK"Borova", Borova) 36/2
Zdenko Dorić (Suhopolje, Suhopolje) 36/1
Tomislav Marić (NK"Borova", Borova) 36/2
Kornelijo Fajhtner (Rezovac, Rezovac) 36/2
Mile Grdić (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/1
NK "DINAMO", KAPELA DVOR  
Dario Kolesarić (Suhopolje, Suhopolje) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 16.08.2018
NK "OTROVANEC", OTROVANEC
Ivan Đakić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE
Tihomir Tenjeri jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "GRANIČAR", OKRUGLJAČA
Karlo Pelko jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Dean Klemen jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 20.08.2018
NK "REZOVAC", REZOVAC
Vlatko Lach jer odlazi na područje drugog saveza.
Siniša Subota jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "CROATIA", GRABROVNICA
Florijan Tudić jer odlazi na područje drugog saveza.
Lovro Palaić jer odlazi na područje drugog saveza.
Filip Šimunić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "BILOGORAC", VELIKA ČREŠNJEVICA
Antonio Vrbančić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Lovro Štefanec jer odlazi na područje drugog saveza.




NS ORAHOVICA

BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 21.08.2018
NK "SLOGA", ZDENCI
Domagoj Žiha jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "DOŠK", DOLCI
Mateo Sabljak jer odlazi na područje drugog saveza.




NS PITOMAČA

SJEDNICA 20.08.2018 Članak
NK "PODRAVEC", DINJEVAC  
Ivan Deskar (Mladost KP, Kloštar Podravski) 36/2
NK "ARŠANJ", SEDLARICA  
Elvis Tandarić (Aršanj, Sedlarica) 36/1
NK "CROATIA", GRABROVNICA  
Silvio Balić (Pitomača, Pitomača) 36/2
NK "PITOMAČA", PITOMAČA  
Fran Gjurgjek 37/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 16.08.2018
NK "OTROVANEC", OTROVANEC
Ivan Đakić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE
Tihomir Tenjeri jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "GRANIČAR", OKRUGLJAČA
Karlo Pelko jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Dean Klemen jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 20.08.2018
NK "REZOVAC", REZOVAC
Vlatko Lach jer odlazi na područje drugog saveza.
Siniša Subota jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "CROATIA", GRABROVNICA
Florijan Tudić jer odlazi na područje drugog saveza.
Lovro Palaić jer odlazi na područje drugog saveza.
Filip Šimunić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "BILOGORAC", VELIKA ČREŠNJEVICA
Antonio Vrbančić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Lovro Štefanec jer odlazi na područje drugog saveza.




NS SLATINA

SJEDNICA 17.08.2018 Članak
NK "PODRAVAC", SOPJE  
Filip Marić (standard, N. Šarovka) 36/2
NK "MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Andrej Ljubas (Mladost, Miljevci) 36/2
NK "VOĆIN", VOĆIN  
Adam Perić 37/1
Teo Perić 37/1
Mihael Filić 37/1
Ivor Janečić 37/1
Franjo Jozić 37/1
NK "STANDARD", N. ŠAROVKA  
Alen Mihalić (Slavonija (B), Budrovci) 36/2
Marko Hrgetić 36/2
NK "MLADOST", MILJEVCI  
Florijan Rupčić (Slatina, Slatina) 36/2
NK "SLATINA", SLATINA  
Domagoj Bičanić (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
Luka Tomac (Voćin, Voćin) 36/2
Dario Stjepić (Koprivnica, Koprivnica) 36/2
Mihael Mandić (Zrinski, N. Bukovica) 36/2
Leon Mandić (Zrinski, N. Bukovica) 36/2
Venio Rulj 37/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 17.08.2018
NK "VOĆIN", VOĆIN
Vesna Jozić jer odlazi u inozemstvo


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.