Registracije igrača

Novosti   |   19.08.2020.

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 17.08.2020 Članak
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Matej Ivoš (Bilogora 1947, Špišić Bukovica) 34/1
NK "NAPREDAK", RUŠANI  
Kristijan Balogović (ŠN Graničar Bušetina, Okrugljača) 34/1
NK "DRAVA", TEREZINO POLJE  
Marino Kasa (HNK Lukač-05, Lukač) 34/1

 

SJEDNICA 18.08.2020 Članak
NK "STARA BREZOVICA", BREZOVICA  
Goran Duvnjak (Gradina, Gradina) 34/2
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE  
Ivan Ćavarušić (Sveti Đurađ, Sveti Đurađ) 34/2
Nikola Pecolaj (Sveti Đurađ, Sveti Đurađ) 34/2
NK "OMLADINAC", KORIJA  
Petar Jeličić (Virovitica, Virovitica) 34/1
Josip Demšić (Bilogora 1947, Špišić Bukovica) 34/1
NK "BRANA", BAČEVAC  
Kristijan Mikulčić (Plavi, Jugovo Polje) 34/2
Josip Kolovica (NK Mladost - Buzin, Zagreb) 34/2
NK "SLOGA", DUGO SELO  
Valentin Prajo (HNK Lukač-05, Lukač) 34/1
Antonio Prajo (HNK Lukač-05, Lukač) 34/1
Andrija Mioković (Sloga, Dugo Selo) 34/1
Ivan Zadravec 35/1

 

SJEDNICA 19.08.2020 Članak
NK "MLADOST", VUKOSAVLJEVICA  
Marinko Abramović (Mladost, Vukosavljevica) 34/1
Andrija Boj (Mladost, Vukosavljevica) 34/1
Mateo Komar (Mladost, Vukosavljevica) 34/1
Dorian Rešetar (Mladost, Vukosavljevica) 34/1
Valentino-Luka Grivić (Mladost, Vukosavljevica) 34/1
NK "PODGORJE", PODGORJE  
Bruno Polić (Podgorje, Podgorje) 34/1
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Gabrijel Solar (Borova, Borova) 34/2
Ante Mikulić (Borova, Borova) 34/2
Igor Prajo (NK HAŠK 1903, Zagreb) 34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 17.08.2020
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
Karlo Majtanić jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 17.08.2020 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Benjamin Mudri (Slatina, Slatina) 35/8
Marko Čandrlja (DOŠK, Dolci) 35/8

 

SJEDNICA 18.08.2020 Članak
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Marin Vratković (Sloga, Zdenci) 34/2
David Podboj (Sloga, Zdenci) 34/2
NK "DOŠK", DOLCI  
Antonio Šutić (NK Krk, Krk) 34/1
NK "MLADOST (ČAČ)", ČAČINCI  
Sven Bušljeta (Mladost (Čač), Čačinci) 34/1
NK "MUNJA", VELIKI RASTOVAC  
Douglas De Souza Faustino (NK Udarnik 32, Kućan Gornji) 34/2

 

SJEDNICA 19.08.2020 Članak
NK "DOŠK", DOLCI  
Ivan Mroz (Mladost (Čač), Čačinci) 34/1



BRISANJA IGRAČA


Registracija ugovora - 18.08.2020
NK "PAPUK", ORAHOVICA i trener Mađarić Stjepan zaključili ugovor o treniranju do 30.06.2021.


NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 17.08.2020 Članak
NK "ARŠANJ", SEDLARICA  
Mario Radelić (NK Kalinovac, Kalinovac) 24-35/8
Matija Tukač (NK Drava (PS), Podravske Sesvete) 24-35/8
David Bugarinović (Kladare, Kladare) 24-35/8

 

SJEDNICA 18.08.2020 Članak
NK "KLADARE", KLADARE  
Saša Štefanić (NK Kalinovac, Kalinovac) 24-35/8
Vjekoslav Grabić (NK Mladost (KP), Kloštar Podravski) 34/1
Manuel Radelić (NK Prugovac, Prugovac) 34/1
Vedran Derežić (Mladost, Stari Gradac) 34/1
Antun Mostovljan (NK Bušpan, Kozarevac) 24-35/8
Luka Špoljarić (NK Mladost (KP), Kloštar Podravski) 34/2
NK "PITOMAČA", PITOMAČA  
Mauro Gustin 35/1
Toni Šimunić 35/1
Fran Hampovčan 35/1

 

SJEDNICA 19.08.2020 Članak
NK "KLADARE", KLADARE  
Mario Rakitničan (Pitomača, Pitomača) 34/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 16.08.2020 Članak
NK "VAŠKA", VAŠKA  
Ivan Šimatić (Vaška, Vaška) 35/8

 

SJEDNICA 17.08.2020 Članak
NK "MLADOST", MILJEVCI  
Slavko Simić (Kozice, Kozice) 35/8
Zdenko Grgić 35/1

 

SJEDNICA 18.08.2020 Članak
NK "GRABIĆ", GRABIĆ  
Tomislav Vukovski (Slatina, Slatina) 35/8
NK "DINAMO", JOSIPOVO  
Mario Gegić (Voćin, Voćin) 35/8
NK "MLADOST", MILJEVCI  
Ivica Špoljarić (Mikleuš, Mikleuš) 35/8
NK "SLAVONAC", NOVAKI  
Dražen Đurić (Dinamo, Josipovo) 35/8
Mario Košutić (Vaška, Vaška) 35/8
Domagoj Jug (Slavonac, Novaki) 35/8


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.