TROFEJ SJEVER

Novosti   |   11.02.2019.

ZIMSKO DVORANSKO PRVENSTVO SREDIŠTA SJEVER

„TROFEJ SJEVER“

UZRAST: 2007. godište

 

 Tablica nakon odigranih 9. kola:

 

IME EKIPE

U

P

N

I

GR

B

1.

NA NO LIMIT Virovitica

9

6

3

0

22:6

21

2.

NK MEĐIMURJE Čakovec

9

6

2

1

17:7

20

3.

NK BJELOVAR Bjelovar

9

6

0

3

18:9

18

4.

NK SLAVEN BELUPO Koprivnica

9

5

3

1

  25:11

18

5.

NK VIROVITICA  Virovitica

9

5

2

2

12:8

17

6.

NK VARTEKS Varaždin

9

3

4

2

16:12

13

7.

NK GRANIČAR Đurđevac

9

2

1

6

9:18

7

8.

NK MLADOST Ždralovi

9

2

0

7

8:24

6

9.

NK PODRAVINA Ludbreg

9

1

2

6

10:19

5

10.

NK RUDAR Mursko Središće

9

0

1

8

6:29

1

         U-ukupno utakmica, P-pobjeda, N-neriješeno, I-izgubljene, GR- gol razlika, B-bodova

                                

RASPORED I SATNICA TROFEJ SJEVER

UZRAST: 2007. godište

ĐURĐEVAC 10.02.2019.

 

DATUM

KOLO

SATNICA

EKIPE

REZULTAT

1.

10.02.2019.

7. kolo

9:00-9:15

NK GRANIČAR – NK VIROVITICA

0:0

2.

10.02.2019.

7. kolo

9:20-9:35

NK MLADOST – NA NO LIMIT

1:5

3.

10.02.2019.

7. kolo

9:40-9:55

NK VARTEKS – NK PODRAVINA

2:2

4.

10.02.2019.

7. kolo

10:00-10:15

NK MEĐIMURJE – NK BJELOVAR

2:0

5.

10.02.2019.

7. kolo

10:20-10:35

NK RUDAR – NK SLAVEN BELUPO

2:6

6.

10.02.2019.

8. kolo

10:40-10:55

NK GRANIČAR – NK VARTEKS

0:4

7.

10.02.2019.

8. kolo

11:00-11:15

NK PODRAVINA – NK MEĐIMURJE

0:2

8.

10.02.2019

8. kolo

11:20-11:35

NK VIROVITICA – NK SLAVEN BELUPO

0:3

9.

10.02.2019.

8. kolo

11:40-11:55

NK BJELOVAR – NK MLADOST

4:0

10.

10.02.2019.

8. kolo

12:00-12:15

NA NO LIMIT – NK RUDAR

6:1

11.

10.02.2019.

9. kolo

12:20-12:35

NK MEĐIMURJE – NK GRANIČAR

1:0

12.

10.02.2019.

9. kolo

12:40-12:25

NK MLADOST – NK PODRAVINA

3:2

13.

10.02.2019.

9. kolo

13:00-13:15

NK RUDAR – NK BJELOVAR

1:2

14.

10.02.2019.

9. kolo

13:20-13:35

NK VARTEKS – NK VIROVITICA

1:1

15.

10.02.2019.

9. kolo

13:40-13:55

NA NO LIMIT – NK SLAVEN BELUPO

1:1

 

 

 

 

Nakon odigranih svih 9 kola  dobili smo 4 prvoplasirane ekipe koje igraju Ligu za pobjednika a ekipe od 5-8. mjesta razigravaju za plasman. Bodovi se ne prenose u završni dan . Ekipe Nk Rudar i Nk Podravina nisu se plasirale na završni dan.

Raspored odigravanja utakmica završnog dana 17.02.2019. (Novigrad Podravski):

 

09:00  NK VIROVITICA  Virovitica - NK MLADOST Ždralovi

09:20  NK VARTEKS Varaždin - NK GRANIČAR Đurđevac

09:40  NA NO LIMIT Virovitica - NK SLAVEN BELUPO Koprivnica

10:00  NK MEĐIMURJE Čakovec - NK BJELOVAR Bjelovar

10:20  NK MLADOST Ždralovi - NK GRANIČAR Đurđevac

10:40  NK VIROVITICA  Virovitica - NK VARTEKS Varaždin

11:00  NK SLAVEN BELUPO Koprivnica - NK BJELOVAR Bjelovar

11:20  NA NO LIMIT Virovitica - NK MEĐIMURJE Čakovec

11:40  NK VARTEKS Varaždin - NK MLADOST Ždralovi

12:00  NK GRANIČAR Đurđevac - NK VIROVITICA  Virovitica

12:20  NK MEĐIMURJE Čakovec - NK SLAVEN BELUPO Koprivnica

12:40  NK BJELOVAR Bjelovar - NA NO LIMIT Virovitica

13:00 Podjela priznanja, pehara i medalja

 

Instruktor NS Sjever

Sergej Milivojević

 

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.