Veterani - raspored natjecanja 2018/19 - proljeće

Novosti   |   02.04.2019.

VETERANI – RASPORED NATJECANJA ZA SEZONU 2018./19. PROLJETNI  DIO

 

 

 

  1. KOLO – 7.4.2019. – 10:00

 

  1. STANDARD - PITOMAČA
  2. SUHOPOLJE - SLATINA
  3. MLADOST (M) - PAPUK
  4. MIKLEUŠ - GRADINA
  5. PODGORJE - VIROVITICA

 

  1. KOLO – 14.4.2019. – 10:00

 

  1. PODGORJE - STANDARD
  2. VIROVITICA - MIKELUŠ
  3. GRADINA – MLADOST (M)
  4. PAPUK - SUHOPOLJE
  5. SLATINA - PITOMAČA

 

  1. KOLO – 22.4.2019. – 17:00

 

  1. STANDARD - SLATINA
  2. PITOMAČA - PAPUK
  3. SUHOPOLJE - GRADINA
  4. MLADOST (M) - VIROVITICA
  5. MIKLEUŠ - PODGORJE

 

  1. KOLO – 28.4.2019. – 10:00

 

  1. MIKLEUŠ - STANDARD
  2. PODGORJE – MLADOST (M)
  3. VIROVITICA - SUHOPOLJE
  4. GRADINA - PITOMAČA
  5. PAPUK - SLATINA

 

  1. KOLO – 5.5.2019. – 10:00

 

  1. STANDARD - PAPUK
  2. SLATINA - GRADINA
  3. PITOMAČA - VIROVITICA
  4. SUHOPOLJE - PODGORJE
  5. MLADOST (M) - MIKLEUŠ

 

  1. KOLO – 12.5.2019. – 10:00

 

  1. MLADOST (M) - STANDARD
  2. MIKLEUŠ - SUHOPOLJE
  3. PODGORJE - PITOMAČA
  4. VIROVITICA - SLATINA
  5. GRADINA - PAPUK

 

  1. KOLO – 19.5.2019. – 10:00

 

  1. STANDARD - GRADINA
  2. PAPUK - VIROVITICA
  3. SLATINA - PODGORJE
  4. PITOMAČA - MIKLEUŠ
  5. SUHOPOLJE – MLADOST (M)

 

  1. KOLO – 26.5.2019. – 10:00

 

  1. SUHOPOLJE - STANDARD
  2. MLADOST (M) - PITOMAČA
  3. MIKLEUŠ - SLATINA
  4. PODGORJE - PAPUK
  5. VIROVITICA - GRADINA

 

  1. KOLO – 2.6.10.2019. – 10:00

 

  1. STANDARD - VIROVITICA
  2. GRADINA - PODGORJE
  3. PAPUK - MIKLEUŠ
  4. SLATINA – MLADOST (M)
  5. PITOMAČA - SUHOPOLJE

 

 

 

NAPOMENA – UTAKMICE SE IGRAJU NEDJELJOM PRIJEPODNE, OSIM SUHOPOLJA, SLATINE I VIROVITICE KOJI SU DOMAĆINI PONEDJELJKOM POSLIJEPODNE



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.